Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Βρε κορίτσια συγνώμη αποτελέσματα οι βρεφονηπιακοί σταθμοί που γνωρίζετε, για τα παιδάκια που θα πάρουν για την νέα χρονιά έχουν βγάλει?

 

Στο Μαρούσι που μένω σήμερα τηλεφώνησα και ακόμα τίποτα. Μου είπαν ότι έχουν γίνει πολλές αιτήσεις και ακόμα δεν έχουν προλάβει να τα βγάλουν.

 

Ωραία λέω στην υπεύθυνη και εμείς δηλαδή πότε θα μάθουμε ? το Σεπτέμβριο? ούτε ιδιωτικούς δεν βρίσκουμε τώρα αν το παιδί μας θα είναι εκτός.

 

Ναι μου λέει έχετε δίκιο αλλά τι να κάνουμε ? Ελα μου ντε..τι να κάνετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ααα εσας σας πήραν κιόλας! εμάς Μυρτώ μου μας είπαν οτι δεν προλαβαίνουν να μας τηλεφωνήσουν, να επικοινωνούμε εμείς μαζί τους!

 

Εντάξει δεν είναι αυτό το πρόβλημα αλλά μου κάνει εντύπωση αυτη η καθυστέρηση για αυτό ρωτάω και τις υπόλοιπες μανούλες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στους περισότερους δημοτικούς σταθμούς τα βγάζουν τελευταία στιγμή λίγο πριν πάνε διακοπές .......τα έχουν βγάλει τα αποτελέσματα αλλά δεν τα αναρτούν για να μην γίνει χαμός με τις ενστάσεις κλπ είναι η πολιτική τους αυτή ....καλά όχι σε όλους, στον Δήμο Ιλίου για παράδειγμα έχουν βγει τα αποτελέσματα εδώ και ένα μήνα και σε άλλους Δήμους ακόμα περιμένουμε.......πέρισυ μου είχαν στείλει χαρτί 31/07 και φέτος το ίδιο θα γίνει είμαι σίγουρη αλλά φέτος δεν αγχώνομαι γιατί είναι επαγεγγραφή οπότε δεν έχουμε πρόβλημα.....

a94dd1bc2e.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

emas sto dioniso attikis mas eipan to fovero septembrio kai otan pira tin protobathmia na paraponetho mou eipan oti an auti einai i politiki tou dimou den mporoun na kanoun kati!!!! ante bgale esi akri!!!! mas koroideuoun kai emeis ......

 

anyway, opote min paraponieste giati iparxoun kai xeirotera!

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα σε όσους δήμους τα καθυστερούν τόσο πολύ να στέλνετε "χεστήριες" επιστολές στο Δήμαρχο δηλώνοντάς του ότι χάνει όλα τα ψηφαλάκια της οικογένειάς σας για τις επόμενες εκλογές. Ή πηγαίνετε να του τα πείτε από κοντά. Μόνο έτσι καταλαβαίνουν.

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αναρτηθηκαν τα αποτελεσματα για τον δημο νεας ιωνιας και...δεν ειμασταν μαεσα παροτι ειναι απεναντι απο το σπιτι...αφου ειμαστε μια μεση ελληνικη οικογενεια...

απεχουμε πολυ...για να παρουν τον μικρο μας στον δημοτικο παιδικο σταθμο...

προτημηθηκαν οι αλλοδαποι,αυτοι που εχουν πρασινοι καρτα,οι ανυπαντρες μητερες,οι πολυτεκνοι...

και εμεις..απεξω!!!

ας περιμενουν τον ψηφο μας...

YV9Hp2.png

432968wwi0anufp3.gif

Link to comment
Share on other sites

αναρτηθηκαν τα αποτελεσματα για τον δημο νεας ιωνιας και...δεν ειμασταν μαεσα παροτι ειναι απεναντι απο το σπιτι...αφου ειμαστε μια μεση ελληνικη οικογενεια...

απεχουμε πολυ...για να παρουν τον μικρο μας στον δημοτικο παιδικο σταθμο...

προτημηθηκαν οι αλλοδαποι,αυτοι που εχουν πρασινοι καρτα,οι ανυπαντρες μητερες,οι πολυτεκνοι...

και εμεις..απεξω!!!

ας περιμενουν τον ψηφο μας...

 

χίλια δίκια έχεις!

έτσι αισθανόμουν πέρυσι! και είμασταν και σε ειδική κατηγορία σύμφωνα με τα έντυπα που μας δώσανε, όπως οι πολύτεκνοι, ως φοιτητές και οι δύο γονείς!

αει στο καλό τους!

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

καλησπερα σας!με λενε λιανα κ ειμαι απο τρικαλα!σας παρακαλω μπορειτε να μου πειτε πως θα καταλαβω αν πηρανε τον μικρο στον παιδικο?βγηκανε τα αποτελεσματα αλλα τους εχουν ολους!πως θα ξερω?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τα φώτα σας παρακαλώ!!!

είμαι στους πίνακες με τα ελλιπή δικαιολογητικά και συγκεκριμένα λέει "Δεν ισχύει εκτύπωση εκκαθαριστικου του 2010 ή υπευθυνη δήλωση σφραγισμένη απο ΔΟΥ για όσους δεν υποβαλλουν φοπολογική δήλωση"

εγώ έστειλα μια εκτύπωση του εκκαθαριστικου 2010 (ο λογιστής μου την έβγαλε)

τι λάθος έκανα??????

μπορώ να κάνω ενσταση έτσι?

'ευχαριστώ εκ των προτέρων

.png

.png

Link to comment
Share on other sites

τελευταια ερωτηση

 

αν βγαλω καρτα ανεργιας τη δευτερα μπορω να κανω ενσταση???

 

και δεν εβαλα υπ δηλωση οτι το εκτυπωμενο εκκαθαριστικο εχει αληθη στοιχεια

μπορει να ειναι αυτο το λαθος???

μα υποτιθεται οτι το εκτυπωνο ισχυει απο μονο του

 

αν ξερει καποιος ας μου πει

μηπως προλαβω κατι τη δευτερα

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τα φώτα σας παρακαλώ!!!

είμαι στους πίνακες με τα ελλιπή δικαιολογητικά και συγκεκριμένα λέει "Δεν ισχύει εκτύπωση εκκαθαριστικου του 2010 ή υπευθυνη δήλωση σφραγισμένη απο ΔΟΥ για όσους δεν υποβαλλουν φοπολογική δήλωση"

εγώ έστειλα μια εκτύπωση του εκκαθαριστικου 2010 (ο λογιστής μου την έβγαλε)

τι λάθος έκανα??????

μπορώ να κάνω ενσταση έτσι?

'ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Καλημέρα,

Ηταν η φωτοτυπία του εκκαθαριστικού που προσκόμισες θεωρημένη? Πρέπει να έχει σφραγίδα από ΚΕΠ ή από την αρμόδια αρχή (Εφορία) ότι είναι ακριβές αντίγραφο εκ του πρωτοτύπου. Αυτό ισχύει βέβαια για όλα τα φωτοαντίγραφα που καταθέτεις (πχ ταυτότητα).

oEA4p3.pnguIOJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας

αγαπητά μέλη σας περιμένουμε στο τόπικ με τίτλο

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ

 

που βρίσκεται στην ενότητα Καφέ των Social Groups > Διάφορα Ενημερωτικά Social Groups

 

έτσι ώστε να έχετε χώρο για τις καθημερινού τύπου δημοσιεύσεις σας.

 

 

Οδηγίες εγγραφής:http://parentscafe.gr/showthread.php?t=234

 

Οδηγίες ανάκτησης κωδικού: http://parents.org.gr/forum/showthre...32#post1397532

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...