Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δευτερα και Τριτη πανες και σερβιετες(νομιζω) -20% στα Carrefour

 

Τα Pambers εχουν και γιορτομανια κι εχω και κουπονια,θα κανω μια βολτα αυριο

 

Ααα και τσιπουρες ιχθυοτροφειου 3,99 το κιλο

4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι και πες μας και σε ποιο από όλα γιατί εγώ έχω κοντά μου το ανατολικό το Μακεδονία

και έχουμε και αλλα δυο σωστά? το γκέιτ (πως τα γράφω) και της περιφερειακής ή έκλεισε αυτό?

 

Link to comment
Share on other sites

τα κουπόνια τα δέχονται κανονικά και σου κάνουν και την έκπτωση

Μαλιστα μου τα ζήτησαν στο ταμείο και έτσι τα θυμήθηκα... !!!

Άλλαξε συνήθειες... ΟΧΙ πλανήτη!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ε ναι..και εγώ σχολάω στις 4+30 αν είναι να πάω...

βέβαια θα με σκοτώσει ο αντρούλης.....γιατί θα πάρω 5 πακέτα...δηλαδή κοντά στα (5χ20=100-20%=80-25κουπόνια=55ευρώ....καλά είναι) αλλά που τα βάζεις είναι το θέμα!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα απο το carrefour μακεδονια(ανατολικα) κ δεχτηκαν τα κουπονια κ στα babylino κ στα pampers. τα babylino που πηρα ειχαν κ στικερ -6ευρω, -4ευρω τα κουπονια μου κ -20%,εγινε κανονικα η εκπτωση χωρις προβλημα.

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποια να μου πει και εμενα πως να βρω κουπονια???

Κοριτσια το μωρο μου ειναι μικρο οπως 8α δειτε και στο τικερακι μου, δοκιμασα να αλλαξω τις παμπερς με λιμπερο ....(λογο τιμης ....) και στην δευτερη μερα το ποπουδακι μας αρχησε να κοκκινιζει ,,,, ετυχε λετε? και ετσι φοβαμαι να δοκιμασω αλλη μαρκα και παλι στην ακριβη παμπερς...... Τουλαχιστον ας εχω κουπονια ΄))

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπορει καποια να μου πει και εμενα πως να βρω κουπονια???

Κοριτσια το μωρο μου ειναι μικρο οπως 8α δειτε και στο τικερακι μου, δοκιμασα να αλλαξω τις παμπερς με λιμπερο ....(λογο τιμης ....) και στην δευτερη μερα το ποπουδακι μας αρχησε να κοκκινιζει ,,,, ετυχε λετε? και ετσι φοβαμαι να δοκιμασω αλλη μαρκα και παλι στην ακριβη παμπερς...... Τουλαχιστον ας εχω κουπονια ΄))

 

εμενα μου εδωσαν 3 κουτια στο μαιυετηριο που ειχαν μεσα διαφορα δωρα και ειχαν και κουπωνια,επισης μου πηραν τα στοιχεια και μεχρι να γυρισω σπιτι ειχαν ερθει και απο το καρφουρ κουπωνια.

επισης υπαρχη ενα τηλ.που περνεις καθε 1η του μηνα μονο και δινεις τα στοιχεια σου και σου στελνουν κουπωνια.

800 11 40 222

Link to comment
Share on other sites

Κάθε 1η εργάσιμη του (κάθε) μήνα πρωι-πρωι (9.00) παίρνεις τηλ στο pampers (ας δώσει μια κοπέλα το τηλ γιατί δεν το ξέρω) και ζητάς κουπόνια. Αν είσαι τυχερή κ υπάρχουν δινεις τα στοιχεία σου κ σου στελνουν. Αλλά είναι μεγάλη λύση και το -20% που κάνουν τα καρφουρ κάθε μήνα.

 

Τώρα γύρισε ο άνδρας μου με 2 jumbo και 1 οικονομική συσκευασία και με κουπόνια και το -20% πλήρωσε 48 ευρώ για 220 πάνες. Θα μπορούσε να ήταν ακόμα φθηνότερα αν του χα δωσει 5αρια κουπόνια αλλά τα 2 3αρια έληγαν και έπρεπε να τα δώσω.

Και μάζεψα και ένα σκασμό αιβασίληδες κερδίζοντας ήδη δωροεπιταγή 10ευρώ.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το τηλ για τα pampers ειναι 8001140222 και παιρνεις καθε πρωτη του μηνα πρωι πρωι γιατι εξαντλουνται πολυ γρηγορα. Εγω πηρα τον Οκτωβριο και μου εστειλαν 4 κουπονια των 2?. Οσον αφορα τα κουπονια και την εκπτωση 20% τα δεχονται και τα δυο μαζι. Οσες φορες και αν εχει 20% παντα δινω κουπονι και το δεχονται.

Α και αυτο με τα Αγιοβασιλακια ειναι πολυ καλο. Παιρνεις και με τα μωρομαντηλα pampers.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τα κουπωνια των 5 ευρω ειναι αυτα που σου στελνουν αμα παρεις τηλ.την 1η καθε μηνα ετσι?

 

δεν ξέρω θα σε γελάσω, εμένα με είχαν φτυσμένη τόσο καιρό από την πάμπερς....ενώ είχα γραφτεί στο σαιτ κτλπ τηλ δεν έιχα πα΄ρει ποτε γιατί μονίμως το ξεχνούσα....

και ξαφνικά την προηγούμενη εβδομάδα μου έστειλαν δυο φορές γράμμα με 6 κουπόνια των 5ευρώ και μετά μου έστειλε και το Καρφουρ τρια κουπόνια των 3 ευρώ!! ίσως επειδή τους είχα στείλει ενα ξεχ@#στικό μαιλ λούζοντας τους για το ότι από τοτε που γέννησα δεν μου έχουν στειλει κουπόνια!!!!

χμ...μάλλον θα πάρω την μικρή και θα πάω καρφούρ μετά την δουλειά!!

 

Link to comment
Share on other sites

Α κοίτα σύμπτωση! Είχα γραφτεί στο site τον Φεβρουάριο και γέννησα τον Απρίλη. Και στις 2 περιπτώσεις πήραν τα στοιχεια μου για να στείλουν κουπόνια. Μέχρι πριν 1 μήνα τίποτα. Είχα αποφασίσει να τους παρω τηλ να τους λούσω κ εγώ και όλο το αμελούσα. Ξαφνικά σκάνε μύτη κουπόνια καρφουρ και μετά 2 pampers απανωτά! Ευτυχώς τώρα έχω μέχρι Φεβρουάριο. Ελπίζω να συνεχίσουν να στέλνουν. Σε μια φίλη στέλνουν συνέχεια πάντως

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήγα μετά την δουλειά να πάρω πάμπερς βρήκα άπό όλα τα μεγέθη και με στικερ -5? κτλπ και πήρα

3 πακέτα πάμπερς και ένα babylino

αρχική 19,59-20%= 15.67 -5?κουπόνι= 10,67? τα 56τεμ.

και το babylino αρχική 16,80? τα 62τεμ -6? στίκερ 10,80?-20%= 8,64 -2?κουπόνι= 6,64? τα 62τεμ....

Στο σύνολο ήταν πριν την έκπτωση και τα κουπόνια 70? και εγώ έδωσα 38? για 238πάνες....

Νομίζω αυτή την φορά τα πήγα καλά ε?

 

ααα μάζεψα και 20 αγιοβασίλιδες=15ευρώπουλα επιταγή!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...