Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Μηπως γνωριζει καμμιά σας που θα μπορουσα να αγορασω ρουχα χειμωνιατικα φθηνά ομως σε μεγαλο μεγεθος;;;

Διευθυνση θελω να βρω για να παω και δεν με πειραζει οπου και να ειναι εντος φυσικά Αττικής. Γνωριζετε;;; 581048romvu3krup.gif

 

εχει το xxl στην εθνικη διπλα στα λυτω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μηπως γνωριζει καμμιά σας που θα μπορουσα να αγορασω ρουχα χειμωνιατικα φθηνά ομως σε μεγαλο μεγεθος;;;

Διευθυνση θελω να βρω για να παω και δεν με πειραζει οπου και να ειναι εντος φυσικά Αττικής. Γνωριζετε;;;

εχει το xxl στην εθνικη διπλα στα λυτω

Η angela ζήτησε φθηνά ρούχα και το xxl είναι πανάκριβο! Αν ξέρει κάποια ας προτείνει κάτι, μ' ενδιαφέρει κι εμένα!

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Για xl ρούχα μου εστειλαν το τηλεφωνο απο ενα μαγαζί που βρήκα οτι ειναι στο Περιστέρι το ΦΩΚΑΣ Λ.Κηφισού 90α 2105735000 ξέρει καμμιά σας αν ειναι και σε λογικές τιμές, εχει παει καμμια σας που μενει εκει κοντά, μην παω τσάμπα στην αλλη άκρη της Αθήνας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για xl ρούχα μου εστειλαν το τηλεφωνο απο ενα μαγαζί που βρήκα οτι ειναι στο Περιστέρι το ΦΩΚΑΣ Λ.Κηφισού 90α 2105735000 ξέρει καμμιά σας αν ειναι και σε λογικές τιμές, εχει παει καμμια σας που μενει εκει κοντά, μην παω τσάμπα στην αλλη άκρη της Αθήνας!!!

Εγώ μένω Περιστέρι και το κατάστημα που λες είναι το ΛΗΤΩ!!

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μένω Περιστέρι και το κατάστημα που λες είναι το ΛΗΤΩ!!

 

Δεν είναι το ΛΗΤΩ, υπάρχουν πολλά μεγάλα καταστήματα στην σειρά σ'εκείνη την περιοχή και μπορεί να είναι δίπλα δίπλα το ένα στο άλλο, ή να είναι η ίδια εταιρεία με το ΛΗΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Στη διαφήμιση έδειχνε ένα μαγαζί με μια τεράστια πινακίδα που έλεγε ότι έχει ρούχα ΧΧΧL και έχω περάσει 2-3 φορές από κει, οπότε είναι σίγουρα μαγαζί με ρούχα τέτοια. Και αν θυμάμαι καλά ακριβώς δίπλα είναι και το ΛΗΤΩ.

Όποιος περνάει καθημερινά από κει ας μας πει.

Πάρε καλέ κι εσύ τηλέφωνο και ρώτα " Είστε το ΛΗΤΩ"? Τι θα ΄χασεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι και μετά αφου μου πουνε δεν "δεν ειμαστε το ΛΗΤΩ" να τους ρωτήσω κιολας "εχετε φθηνά τα ρουχα που πουλάτε;;;" σοκ θα παθει η χριστιανή που θα το σηκώσει!!! χιχιχι

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι το λητω!πηρα τηλ

 

 

Μαρή Ελένη τρελλάθηκες? Από τη Μυτιλήνη πήρες τηλ στην Αθήνα?

 

Βέβαια είσαι στα ίδια "κυβικά" με την Άντζελα, οπότε γι'αυτό.

 

Πάντως αν δεν πας από κει δεν ξέρεις άν έχει προσφορές ή όχι, απλά είναι πολύ μακριά από το σπίτι της Άντζελας.

Link to comment
Share on other sites

τι να κανω ρε συ?αφου ντρεποτανε η κοπελα πηρα εγω...δεν εχει προσφορε ρωτησα...ειναι κανονικο μαγαζι με κανονικες τιμες...προσφορα θεωρησανε το 120 ευρω ..με 100 βρισκω και δω:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koριτσια πηγα σημερα στο Μασουτη της περιοχης μου, στο καταστημα χονδρικης ομως. Πηρα τα καινουργια παμπερς τα πορτοκαλι που κ καλα εχουν 7,49?. Εγω τα πηρα 6.35? το νουμερο 5 που εχει μεσα 22κομματια. Πηρα 4 συσκευασιες παμπερς με 25.40?, δηλαδη 88 κομματια παμπερς. Καλο δεν ακουγεται??? Πατε κ εσεις να ριξετε μια ματια οσες τα χρησιμοποιειτε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια την παρασκευει το λιντελ εχει κατεβασει τα παμπερς τα δικα του ,7,70 απο 9,50

φαντάζομαι οτι λές το λιντλ,:-P και αν δεν κάνω λάθος ισχύει απο την πέμπτη μέχρι και το σάββατο

Ευγενία10/08/2007 Χριστιάννα 11/06/2011

Link to comment
Share on other sites

Αντζελα ποσα κιλακια εισαι βρε, μηπως σε βολεψουμε????? Και πμ δεκτο!

...μμμμμ!!!! εχω τσακωθει με την ζυγαριά εδώ και κατι χρονια!!! Αρα δεν ξερω να σου πω μονο οτι σιγουρα ειμαι 100+

Παντως σε γερμανικά νουμερα φοράω το 52μέγεθος σε ελληνικό xxl, αλλά παντα τα δοκιμάζω δεν εχω εμπιστοσύνη στα νουμερα γιαυτο ψαχνω και μαγαζί για κανα μπουφάν γιατι τωρα φοραω ενα αντρικο που στο στηθος δεν κλεινει φυσικά!!!

Αλλα με 120 ευρώ και προσφορά τι να σας πω, επαθα!!! ετσι αμα ειναι παω και στο ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ που εχουμε και στο Κορωπί!!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ήρθαν κουπόνια libero. Me 5 barcodes θα μου στείλουν λουλουδακι παιχνιδάκι. Το έχετε πάρει? 769810k6f55ioq2c.gif

οχι δεν το εχω παρει........αλλα πολυ θα ηθελα να το εχεις εσυ...

μπορω να σου στειλω barcodes αν θελεις....

στειλε πμ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...