Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

οικολογικα προιοντα


Recommended Posts

δεν ξερω αν εχει ανοιχτει ξανα αυτο το τοπικ!!!

λοιπον.προχτες πηγα σε ενα μαγαζι με οικολογικα και βιολογικα προιοντα!!!

μεσα σε ολα ειδα σαμπουαν-αφρολουτρα για το μωρο καθως και απορρυπαντικα βρεφικα ,μωρομαντηλα και πανες οικολογικες!!!

το ερωτημα μου ειναι ως εξης:ολα αυτα τα προιοντα ειναι πραγματι οικολογικα?

δεν μου φανηκαν και ιδιαιτερα ακριβα αλλα επειδη εχουμε συνηθισει να αγοραζουμε μαρκες φοβαμαι να τα αγορασω!!!

επισης,οι πανες εχουν την ιδια τιμη με τα παμπερς αλλα οντως ειναι οικολογικα ή θα ξεπεταχτει καποια στιγμη ο Ευαγγελατος να μας πει οτι μας κοροιδευουν?

τα εχει αγορασει αυτα τα προιοντα καμια μανουλα?

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ αγοράζω τα πάντα για τα παιδιά βιολογικά.

Κάποια είναι σίγουρα κάποια άλλα... δεν ξέρω.

Δεν πιστεύω ότι είναι όλα... σίγουρα και κάποιοι θα μας κοροϊδεύουν.

Στα φαγητά βλέπω διαφορά στη γεύση και καταλαβαίνω αν είναι όντως. Το κρέας, για παράδειγμα, μυρίζει όπως στο χωριό.

Στα υπόλοιπα προτιμώ από μόνη μου γερμανικά επειδή από μόνη μου πάλι φαντάζομαι ότι ίσως έχουν αυστηρότερους ελέγχους!

:D:D:D

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μετα απο μεγαλη ερευνα και ψαξιμο στη θεσσαλονικη για να βρω μαγαζι με βιολογικα προιοντα κατεληξα στον Βασιλοπουλο που εχει τα παντα απο βιολογικα, το Καρφουρ που εχει καποια βιολογικα και τωρα βαζουν και στον μασουτη σιγα σιγα (εχει αλλα οχι πολλα ακομα). Αν μενεις στην Τουμπα μπορω να σου πω και αλλα συνοικιακα μαγαζια με βιολογικα.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς δοκιμάσαμε τις πάνες. Δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα. Τις αλλάξαμε και πήραμε συμβατικές. Επειδή όμως ήταν αρχή, μπορεί να τις βάζαμε και λάθος. Τα μωρομάντηλα όμως ήταν πολύ καλά. όσο για τα βιολογικά προϊόντα, σε κρέμες και σαμπουάν, εγώ προτιμώ τα γερμανικά, που ξέρω από προσωπική πείρα ότι γίνονται πολλοί έλεγχοι και γενικά είναι μία οικονομία που βασίζεται στην αλήθεια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν και δεν μενω Τουμπα ειναι εκει η δουλεια και η παλια γειτονια οποτε δεν την αλλαζω!Για πες.Επισης σας ευχαριστω ολες κοριτσια για την ενημερωση.

 

Ενα μαγαζι με βιολογικα ειναι στην Λαμπρακη διπλα στο Λιντλ, και ενα αλλο παλι στην Λαμπρακη σταση Βαρναβα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...