Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙΑ


ekotsifi

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ LINK ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ. ΤΑ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΤΡΑΠΕΖΙΩΝ .

 

http://www.etherealdecor.com/metal-trees.html

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοιτα στον καταλογο της adorex... εχει μικρα και μεγαλα...αλλα ειναι ακριβουτσικα... μπορεις να νοικιασεις απο ανθοπωλειο ή ειδη γαμου και βαφτισης. Αν εισαι Θεσσαλονικη πες μου να σου πω απο που!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε πουλάκι μου, είναι τόσο εύκολο να το κάνεις μόνη σου . Θέλει λίγο χρόνο, αλλά αν δεν θέλεις πολλά κομμάτια θα τα καταφέρεις. Παίρνεις χαντρούλες και σύρμα από όπου θες (π.χ. χαντράδικα)και το βάζεις στη μέση του σύρματος. Αφού το κάνεις σε 5-6 σύρματα τα κάνεις ματσάκι και τα στριφογυρνάς. Κάνεις και άλλα ματσάκια και τα στριφογυρνας πάνω στον προηγούμενο κορμό και...βουαλά!Και στα χρώματα που θες και όπως το θες και κυρίως...δωρεάν!!!!!

Vd4Sp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ LINK.

ΤΑ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΤΡΑΠΕΖΙΩΝ .

 

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ

 

http://www.etherealdecor.com/metal-trees.html

 

Ή ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΔΩ MANZANITA BRANCHES ???

Link to comment
Share on other sites

Είναι πάρα πολύ όμορφα και δεν τα έχω ξαναδεί.Πιστεύω όμως πως μπορείς να τα φτιάξεις και μόνη σου.Για την βάση,η οποία όπως βλέπεις αποτελείται από τρία μέρη,θα χρειαστείς πάρα πολύ χοντρό σύρμα,το οποίο έχω αγοράσει στο παρελθόν από χρωματοπωλείο με 50 λεπτά.Αφού τα στρίψεις και κάνεις την βάση,θα εφαρμόσεις στην κορυφή τους την τεχνική των συρμάτινων δέντρων(θα βρεις κι εδώ μέσα ανάλογο τόπικ). Έτσι και φτηνά θα σου βγούνε και θα βάλεις τα χρώματα που προτιμάς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για πείτε μου που την βρίσκω την τεχνική. για να μάθω.

 

περνας συρματακι στη χαντρα κ μετα τα στριβεις μεταξυ τους.το κανεις κ σε αλλα κ οταν κανεις πολλα καλδακια τα ενωνεις με στριψιμο παλι

Link to comment
Share on other sites

εχω εγω δυο δεντρακια λευκα και στην μεση εχουν και βαση για κερι τα ειχα παρει απο εξωτερικο πριν απο χρονια. τα χρησιμοποιησα στην βαφτιση του γιου μου και τα ειχα στολισει με γαλαζιες κορδελες και πανω τους κρεμασα και τις μπομπονιερες. εχω φωτο αλλα δεν ξερω να τις ανεβσω. εαν τα θελεις πες μου να σου τα δανεισω αν ειναι για καποια εκδηλωση. στειλε μου πμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω εγω δυο δεντρακια λευκα και στην μεση εχουν και βαση για κερι τα ειχα παρει απο εξωτερικο πριν απο χρονια. τα χρησιμοποιησα στην βαφτιση του γιου μου και τα ειχα στολισει με γαλαζιες κορδελες και πανω τους κρεμασα και τις μπομπονιερες. εχω φωτο αλλα δεν ξερω να τις ανεβσω. εαν τα θελεις πες μου να σου τα δανεισω αν ειναι για καποια εκδηλωση. στειλε μου πμ

 

 

Πρέπει να ήταν πολύ μεγάλα και σταθερά,για να μπορέσουν να κρατήσουν τόσες μπομπονιέρες,ε?:)

Link to comment
Share on other sites

Εμείς εκεί είχαμε κρεμάσει τις μπομπονιέρες και τα διακοσμητικά από τη βάφτιση της μπουμπούς που βαφτίσαμε. Μας το έδωσε το ανθοπωλείο που μας έκανε και τον υπόλοιπο στολισμό. Αλλά ο στολισμός είχε και άλλα δεντράκια στο έδαφος ανάμεσα στις κατασκευές που ήταν μέσα σε τσίγκινα κουβαδάκια και για ένα επιπλέον που χρειαζόμαστε εμείς δεν μας το χρέωσε.

 

1dentraki.jpg

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοπελουδες μπορει να μου στειλει και μενα καποια pm με ονοματα, διευθυνσεις και τηλεφωνα τετοιων καταστηματων που πουλανε δεντρακια στην Αθηνα;;;;;;;;;;; Εχω απελπιστει, μενω επαρχια και κανενας δεν εχει ιδεα απο τετοια εδω!!!!!!

mhGFp2.png?foRENFW2
Link to comment
Share on other sites

Κοπελουδες μπορει να μου στειλει και μενα καποια pm με ονοματα, διευθυνσεις και τηλεφωνα τετοιων καταστηματων που πουλανε δεντρακια στην Αθηνα;;;;;;;;;;; Εχω απελπιστει, μενω επαρχια και κανενας δεν εχει ιδεα απο τετοια εδω!!!!!!

 

Δήμητρα έχεις πμ. Εύχομαι να βρεις "οικονομικά" αυτό που θέλεις γιατί οι εποχές είναι και δύσκολες!

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Εμενα για ενα κλαδι βαμμένο χρυσο με σπρει μου κανει παντως :roll:

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...