Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ


sandy8

Recommended Posts


Διαφημίσεις


http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?p=317174#317174

αν το εβαλα καλά θα ανοιξει...δεν ειναι χονιου στην κυριολεξια...ετσι τις λένε...ειναι πολύ πιο ομορφες απο κοντά...τους αρεσε πολύ...

Ειναι προς το τελος της σελίδας οπως το ρολαρεται...ειναι και οι σοκολάτες που εδωσα δωρο με τις χιονομπαλες στα παιδάκια...

Εγώ η τυφλή τώρα τα είδα τα δημιούργήματά σου!!!

 

Είναι ΟΛΑ φανταστικά!!!!!

 

Τι να πω φανταστικά και οι χιονόμπαλες και οι σοκολάτες και και και ....... έκανες πάταγο βλέπω.

 

Το κουτάκι της σοκολάτας το πουά το έχω για το προσκλητήριο της μπέμπας μου.... όταν ετοιμαστώ πλήρως θα τα ανεβάσω κι εγώ

εχω ενα μπεμπουλινι ομορφο γλυκο κουκλινι!

Link to comment
Share on other sites

Κραταμε αυτες που αξίζουν...τι να τα κανω τα κουτακια και τα κορδελάκια???

 

:!::!::!::!::!::!:

 

 

Παραφερθηκα.....sorry :oops:

 

Γιατί;;;;;καθολου δεν παραφερθηκες....εδω μεσα λέμε την άποψη μας ευθαρσώς...

 

marilita μου σευχαριστώ...το περιτυλιγμα μάλλον λες της σοκολάτας...δεν ειναι κουτι...ειναι χαρτι περιτυλίγματος...

Αντε με το καλό...περιμένουμε να τα θαυμάσουμε ...ειμαι σιγουρη για την επιτυχία τους...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

aggeloudia καικ εγω τωρα τα ειδα τα δικα σου!

καταπληκτικα!

 

τελικα εγραψες απο που τις πηρες τις χιονομπαλλες η το εχασα?

 

 

οσο για τα προσκλητηρια ειμαι απο αυτους που εχω συλλογη απο ολα οσα εχω παρει :lol:

 

μπομπο λιγοτερες, τις κραταω μετα τις δινω σε μικρα αλλα εχω πολλες

 

 

συμφωνω στο φτιαχνω κατι που μενει και ας κανει ο αλλος οτι θελει

 

εγω τις ευχαριστιεμαι παντως τις δικες μου :lol::lol::lol:

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα που δεν θα σας καλεσω στην βαφτιση μας λε κοριτσια :roll::lol:

 

Εγω παντως οταν παω σε γαμο ή βαφτιση ανθρωπου που αγαπώ (σ΄αυτους μονο πάω και αυτους θα καλέσω ) κρατάω ακομα και την χαρτοπετσέτα ! Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει ποσο κοστιζει μια μπομπονιέρα ή ποσο "φορεμένη" ειναι . Η προσκληση και μόνο με τιμά !

VgL7.jpgIgLdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα που δεν θα σας καλεσω στην βαφτιση μας λε κοριτσια :roll::lol:

 

Εγω παντως οταν παω σε γαμο ή βαφτιση ανθρωπου που αγαπώ (σ΄αυτους μονο πάω και αυτους θα καλέσω ) κρατάω ακομα και την χαρτοπετσέτα ! Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει ποσο κοστιζει μια μπομπονιέρα ή ποσο "φορεμένη" ειναι . Η προσκληση και μόνο με τιμά !

 

Συμφωνω Λαμπρινή αλλά ΔΕΝ πάω μονο σε βάπτηση ανθρωπων που αγαπάμε-προσωπικά εγω το θέμα "αγαπώ" αφορά πολύ λίγο κόσμο οπως το εννοω...-και σκέψου οτι εκανα παιδί στα 34 οταν ολες οι φιλες μοαυ και οι γνωστές μου εκαναν το 2 και το 3 ...με κάλεσαν ολες και φυσικά πήγα...δεν μπορουσα λοιπόν να μην τις καλέσω...και φυσικά ηρθαν...δεν εχει να κάνει η μπομπονιέρα με την αγάπη...εχω πετάξει μπομπονιέρα κολλητης μου που ηταν αθλιά και εχω κρατήσει αντιστοιχα κάποια απιθανη ενος απλού γνωστου-πρωην συναδέλφου...-

 

 

Γατουλα το εχω γράψει πολλές φορές απο που πήρα τις χιομπαλες και φοβάμαι πως θα φανει διαφημιση κάτι το οποιο δεν ισχυει... :D

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ, Π.Χ. ΚΑΔΡΑΚΙΑ, ΜΠΡΕΛΟΚ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΨΑΡΑΚΙ ΕΔΙΝΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΛΗΘΙΝΑ ΨΑΡΑΚΙΑ, ΚΙΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΔΙΝΑΝ ΑΛΗΘΙΝΑ ΦΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

 

την ιδια περιοδο μαιο θα βαφτισω και εγω την μπουμπου μου μπες στο google γραψε μπονιερες βαφτισης και θα βρεις οτι θελεις εμενα μου αρεσε ενα σχεδιο που ειναι ενασ ροζ φουξια αστεριας πλεκτος και στις 3 ακρες του κρεμονται 3 κορδελες ροζ με 3 κουφετακια στο τελειωμα τυλιγμενα με τουλι σαν λουλουδι

βεβαια μου αρεσε και ενα αλλο σχεδιο πιο παιδικο με πολυ ωραια εκτυπωση

σε χαρτι ωραιο σχεδιο με χρωματα της ανοιξης που μεσα σε ενα διαφανες σακουλακι εχει ψευτικο γκαζον (απο χαρτι) σκορπισμενο και απο εξω εχει κορδελες λεπτουλες σε πρασινα φουξια και αλλα χρωματα

1129643tvsq1yiqpw.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα...

έχεις σκεφτεί να κάνεις μπομπο με παιδίκές κάλτσες???

νομίζω είναι κάτι πολύ ωραίο και προτώτυπο...

πέρνεις καλτσες με της φιγούρες που σου αρέσουν πχ minnie ,mpomp ο σφουγγαράκης κ.τ.λ.

και μέσα στην κάλτσα βάζεις το τούλι με τα κουφέτα...

9indp3.png[/url][imgOmRHp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...