Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

animateur στο Ηρακλειο Κρητης


STROUMFAKI25

Recommended Posts

κορίτσια εγώ έχω μία κοπέλα που την έχω προτήνει και σε άλλες κοπέλες απο εδώ και έχουν μείνει όλες ευχαριστημένες.όποια θέλει να της σώσω τηλ ευχαρίστως!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


εγω βρηκα μια κοπελα που και εχει διαφορες στολες, κανει ολα τα σχετικα παιχνιδια (ηχοσυστημα, μπαλονοκατασκευες βαψιμο κλπ) μολις τη δοκιμασω θα σας πω... αν θυμαμαι καλα 100 το διωρο.

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ο κλόουν να μην είναι νταντά αλλά κλόουν που μπορεί να κάνει και σοου στην πίστα...έτσι έχω φανταστεί εγώ αυτή την ιστορία και επειδή και εγώ βαφτίζω σε λίγες μέρες θα σας πω εντυπώσεις......η ταρίφα είναι η ίδια αλλά τουλάχιστον αυτός ο άνθρωπος θα κάνει και νούμερα για περίπου 3 τέταρτα και πιστεύω αξίζει........αν μιλάμε για νταντά πληρώνεις μια κοπέλα με 30 ευρώ την ώρα και σου έρχεται και πιο φτηνά.....να ξεκαθαρίζουμε λοιπόν όταν λέμε κλόουν τι εννοούμε......

Link to comment
Share on other sites

στο γαμο μας ειχαμε παρει κ εμεις εναν γνωστο εδω στο ηρακλειο που κανει κ στο ραδιοφωνο εκπομπη για να μας οργανωσει τα διαφορα ο οποιος ειχε φερει και 2 κοπελες κλοουν γιαι τα παιδακια. τα αξιζαν ολοι τα χρηματα τους! ειναι για τι δουλεια το θελεις απλα. αν ειναι για γενεθλια ας πουμε δεν ειναι λογικο να δωσεις πχ 250!!!! αλλα απο την αλλη δε μου φαινεται να ειναι μεγαλη η διαφορα τα γενεθλια με τα βαφτισια απο πλευρα του διασκεδαστη. την ιδια ωρα καθεται και τα ιδια πραγματα κανει. απλα ειναι βαφτιση κ η τιμη ειναι μεγαλυτερη!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Κορίτσια, ανάλογο πρόβλημα αντιμετωπίζω και εγώ....Η Μαρουλίτα δεν θα μπορέσει να δουλέψει καθόλου το τριήμερο που πέφτει η βάπτιση μας και δεν ξέρω αν θα πρέπει να κλείσω συνεργάτη της ή κάποιο άλλο με παρόμοιο ταλέντο....Πάντως σίγουρα δεν θα πρέπει να λυπηθούμε τα χρήματα για το κλόουν αρκεί βέβαια να πιάσουν τόπο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια σκεψη που μολις μου ηρθε! εχεις ακουσει για την ομαδα "φτου και βγαινω"? ειναι 2 κοπελες που κανουν θεατρικο παιχνιδι, facepainting και ισως διαφορα αλλα που δε τα ξερω...δε γνωριζω αν πηγαινουν σε εκδηλωσεις αλλα θα ηταν πολυ ευχαριστη αλλαγη, απο το κλασσικο κλοουν,

Αν σε ενδιαφερει να τους κανεις μια ερωτηση εδω εχει τηλ.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001964436851&sk=info

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...