Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΠΟΚΟΛΗΣΗ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ


Recommended Posts

Joe πολυ τρυφερα τα λογακια σου..

Για τα περισσοτερα ζευγαρια ειναι σχετικα ευκολη υποθεση η επιτευξη μιας εγκυμοσυνηςΓια καποιους αλλους ειναι μια επιπονη κ κοστοβορα διαδικασια.Εμεις παλευαμε 3 χρονια μεχρι να γεννηθει ο Ανδρεας μας κ θεωρησαμε τον εαυτο μας πολυ τυχερο που στη 2η προσπαθεια πετυχαμε με την 1η..Εμεις σε αυτα τα εμβρυακια εχουμε εναποθεσει κ χρημα κ χρονο μα πολυ πολυ ΑΓΑΠΗ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχομαι πραγματικα να πανε ολα καλα!!Ειχα κι εγω μια αποκολληση στη 18η εβδομαδα.Δεν ηταν τιποτα σοβαρο αλλα εμεινα μια βδομαδα στο κρεβατι και ειχα σαλταρει.Διαβαζα ενα βιβλιο των 300-400 σελιδων σε μια-μιαμιση μερα!Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι αυτα τα καραγκιζιλικια που ειπες για φτιαξουν τη διαθεση της γυναικας σου.Κι εγω πιστευω οτι οταν θα δειτε οτι ολα πανε καλα και οι κοποι σας εχουν αποτελεσμα θα αλλαξει και η ψυχολογια!!Καλη δυναμη και σοτυς δυο!!

bxBwp2.png EgDTp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ.ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΤΑ ΝΕΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ!ΕΝΩ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΥΠΕΡΗΧΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΤΑΤΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΣΑΚΟΥ,ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΕΣΑ...ΧΤΕΣ ΧΟΡΕΥΕ!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙΝΔΥΝΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΑΚΟΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ.ΣΕ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ ΟΛΑ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΕΜΦΑΝΕΣ.ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ ΘΑ ΕΠΑΝΑΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΙΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝ ΚΑΛΑ,ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΑΝΕΒΗΚΕ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΜΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΝΑ ΛΑΜΠΕΙ!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο marvag!!!

Είδες όλα καλά!

Έτσι και εγώ είχα περάσει στην αρχή 2 αποκολλήσεις και έμεινα ακίνητη στο σπίτι.

Η σκέψη να ξέρεις είναι κάτι πολύ δυνατό γι'αυτό να σκέφτεστε πάντα

δυνατά θετικά!

Με λίγη προσοχή θα πάνε όλα καλά. Που να δεις στους επόμενους υπερήχους πως θα κουνιέται και θα μεγαλώνει και δεν θα το πιστεύετε. :D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συζυγε embryoylas και marvag,ελπιζουμε ολα να πανε καλα με τις γυναικες σας και τα μωρακια σας.Ειναι πολυ γλυκο που κι εσεις οι αντρες ειστε τοσο ευαισθητοι σε αυτα τα θεματα και οι γυναικες σας πρεπει να ειναι περηφανες για σας και να σας αγαπουν πολυ. Μπραβο σας που στεκεστε τοσο κοντα τους και τις στηριζετε,μπραβο σας που αν και ο "γραπτος" λογος και η εκφραση των συναισθηματων δεν ειναι ως γνωστον το δυνατο σημειο των ανδρων,εσεις μοιραζεστε αυτα που νιωθετε και τους φοβους σας με ολους και ολες εμας.

Ολα θα πανε καλα,εχετε πιστη.

 

Συμφωνώ απόλυτα με τη Joe, είστε πολύ ζηλευτοί με τη στάση σας... και είμαι σίγουρη πως με την αγάπη σας και τις θετικές σας σκέψεις όλα θα πάνε καλά!

 

Μάλιστα, χαίρομαι ιδιαίτερα γιατί μολις διάβασα το πρώτο ευχάριστω νέο της ημέρας... αυτό για το ζωηρό μωρό σου marvag, όλα θα πάνε καλά και θα δείς πως σε λίγους μήνες θα χορεύει και στην αγκαλιά σας :wink: όσο για τα τικεράκια μη σκας!

 

Και σύ Ματθαίε, να δεις που σύντομα θα μας γράψεις τα ευχάριστα!!

Κάντε κουράγιο, έχετε πίστη...

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:cry:ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΑΥΤΗ ΠΑΡΕΑ.Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΟΛΗΣΗ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ 11 ΕΒΔΟΜΑΔΑ(ΚΛΕΙΣΜΕΝΕΣ 10) ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΣΤΙΣ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΕΜΕΙΣ.ΕΙΧΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΝΤΟΝΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ(ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ) ΣΤΙΣ 21 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ(ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΛΙΠΟΘΗΜΗΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ).ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ 10 ΗΜΕΡΩΝ ΠΟΥ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟ ΑΙΜΑ.ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ.ΑΝΤΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΕΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΑΙΜΟΡΑΓΙΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΕΝΤΟΝΟ ΚΑΦΕ/ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ(ΠΙΧΤΟ).ΣΤΙΣ 16 ΙΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.ΓΕΝΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ.ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ,ΤΟ ΚΑΘΙΣΙΟ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ(ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΝΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟ ΑΤΟΜΟ ΣΑΝ ΤΗ ΓΥΝΑΚΑ ΜΟΥ),ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΕΙ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΘΕΤΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ.ΑΠΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΙΩΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

 

 

 

καλως ηρθατε και με το καλο!το περασα και εγω μην ανυσηχειτε ολα θα πανε καλα..ξεκουραση κ ηρεμια

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 5 ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ.Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙ.ΔΙΝΟΥΝ ΑΡΑΓΕ ΚΑΙ DVD ΣΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ?ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ.ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ?ΠΑΝΤΩΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ.ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΩ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 5 ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ.Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙ.ΔΙΝΟΥΝ ΑΡΑΓΕ ΚΑΙ DVD ΣΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ?ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ.ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ?ΠΑΝΤΩΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ.ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΩ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

Καλη σου μερα marvag2005 και καλα αποτελεσματα να εχετε στην αυχενικη!

Εχω την εντυπωση οτι στην αυχενικη δεν δινουν dvd(μας ειπαν οτι δινουν μονο στον Β'επιπεδου,οπως και εγινε)

Link to comment
Share on other sites

:D ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ.ΠΡΟΫΠΑΡΧΟΥΣΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ(ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ

)ΓΙΑ ΤΡΙΣΩΜΙΑ 21(DOWN) 1:322,ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΡΙΣΩΜΙΕΣ 1:544.ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ,ΓΙΑ ΤΡΙΣΩΜΙΑ 1:1730,ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΡΙΣΩΜΙΕΣ 1:5125.ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ 1,00mm.ΜΗΚΟΣ 45,6mm.ΚΑΡΔΙΑΚΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 165/ΛΕΠΤΟ.ΗΛΙΚΙΑ ΚΥΗΣΗΣ 11+3ΜΕΡΕΣ.ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΗΤΕΡΟΥΛΕΣ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι καλά! ήρθαν τα ευχάριστα νέα!!

μόνο που δε μας είπες.... τί χορό έριχνε αυτή τη φορά; :lol: :lol: :lol:

μπράβο πάντως, πάντα τέτοια, μέχρι το τέλος!!

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ!

ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΙ ΕΝΕΓΓΡΑΦΗΚΑ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ(?!)

ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ ΥΠΟΔΗΛΩΝΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ, ΚΑΘΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΕΣΤ ΚΙ ΟΧΙ ΧΟΡΙΑΚΗ, ΟΠΟΤΕ, ΔΙΑΤΗΡΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ-

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ'ΧΕΙ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΝ ΒΙΩΣΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ:

ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ(ΕΦΟΣΟΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΤΟΝΟ ΚΑΥΓΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ, ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ,ΟΧΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΝΤΟΝΑ,ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΟΥΡΗΣΗΣ-ΤΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΚΟΜΗ, ΕΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ, ΕΓΙΝΑΝ ΚΟΚΚΙΝΑ,ΣΚΟΥΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ, ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ..

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ(ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΔΩ, ΟΤΙ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑΝ ΜΠΕΜΠΑΡΟ 11 ΜΗΝΩΝ ΚΙ ΟΤΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΒΗΣΕ Τ Ε Λ Ε Ι Α-ΟΥΤΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΙ ΕΜΕΤΟΙ, ΟΥΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ, ΟΥΤΕ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΗΝ ΟΡΕΞΗ...Τ Ε Λ Ε Ι Α!), ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ 4 UTROGESTAN ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ-2 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ-ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ :( ΕΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ- ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ?ΕΑΝ ΝΑΙ, ΠΟΙΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ/-ΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...