Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σας ηρθε το ενημρωτικο του lidl για προσφορες παρασκευης??

 

εχει σεξυ εσωρουχα και σεντονια με καρδουλες!!

και απο κατω εχει και ενα πιεσομετρο ...για τις κακες τις ωρες!!!

 

εχουμε λυθει στο γελιο όλο το γραφειο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω αν εχει καποια παρει απο το Carrefour τα Pambers Jumbo (1+δευτερη στη μιση τιμη);;;;

Ηθελα να ξερω αν εχει χρησιμοποιησει καμια σας κουπονια Pambers

Πηρα τηλεφωνο και ρωτησα και μου ειπαν οτι δεν τα δεχονται...:-(

4

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω αν εχει καποια παρει απο το Carrefour τα Pambers Jumbo (1+δευτερη στη μιση τιμη);;;;

Ηθελα να ξερω αν εχει χρησιμοποιησει καμια σας κουπονια Pambers

Πηρα τηλεφωνο και ρωτησα και μου ειπαν οτι δεν τα δεχονται...:-(

δεν τα δεχονται...δεν τα περναει το συστημα...κι εγω το προσπαθησα,αλλα δεν γινεται...

(ηταν ομως μια καλη κυρια-υπαλληλοςτης προκτερ- στα αριελ που οταν της ειπα οτι περιμενω το τεταρτο,μου εδωσε 4 κουπονια των 5 ευρω-να"ναι καλα η γυναικα............)

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06 ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07 ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11.04.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.09.10 Κ ΘΗΛΑΖΕΙ......

Link to comment
Share on other sites

γενικώς νομίζω ότι αν γίνεις μέλος σε εταιρίες pampers & libero ανα διαστήματα σου στέλνουν κουπόνια και κάποια δείγματα. Καλό θα είναι να γράψετε ακριβώς τις ηλικίες των παιδιών σας ετσι ώστε να σας στέλνουν ανάλογα με τις ηλικίες

Λινακι μου κοιμήσου..... σε παρακαλώ!!!

  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα

σημερα και αυριο ο μασουτης 40% σε libero οικονομικη συσκευασια με καρτα μασουτη και καποιες συσκευασιες εχουν και sticker -4e.

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

.

(ηταν ομως μια καλη κυρια-υπαλληλοςτης προκτερ- στα αριελ που οταν της ειπα οτι περιμενω το τεταρτο,μου εδωσε 4 κουπονια των 5 ευρω-να"ναι καλα η γυναικα............)

Ευχαριστω

Τυχεροι ειστε εσεις στις μεγαλες πολεις...εμας εδω σπανια εχουν ατομα να δινουν κουπονια και προωθουν προιοντα και μονο πρωινες ωρες που δεν με βολευει...

Μια φορα ειχα πετυχει της Calgon και αν γοραζα μια συσκευασια σου εδιναν κουπονι 4 ευρω."Πηρα" κι εγω 4 συσκευασιες και στο ταμειο αφησα τις 3 κρατωντας τα κουπονια για αλλη φορα(που να παρεις 4 μαζεμενα,ενα και δυσκολευεσαι!)

4

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω

Τυχεροι ειστε εσεις στις μεγαλες πολεις...

εσεις ομως εχετε καθαρο αερα.......

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06 ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07 ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11.04.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.09.10 Κ ΘΗΛΑΖΕΙ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια πήρα σήμερα από Μασούτη σε προσφορά το υγρό απορρυπαντικό Proderm 1+1 ΔΩΡΟ στην τιμή των 7,71?.

 

Επίσης είχε πάνες Libero -40% και -30% αναλόγως τις συσκευασίες.

 

Και όλες τις σερβιέτες always και τα Pantene -25%

 

Φέτα βιολογική ΒΙΟΖΗΝ 1+1 δώρο στην τιμή των 5,80? συσκευασία 500γρ. Δηλ. αγοράζετε 2 των 500γρ. με 5,80?

 

Τα carrefour και ο Μαρινόπουλος έχουν όλα τα χαρτικά μέχρι αύριο -30% και όλες τις σοκολάτες -20%

 

Καλές αγορές!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια για οσες δεν το γνωρίζουν, υπάρχει ενα σουπερ μαρκετ στο Μεσημερι θεσ/νικης "βασιλαγας" (στριβοντας για μεσημερι 500 μετρα μετα τη διασταυρωση) που εχει πολυ χαμηλες τιμες σε ολα τα προιντα, π.χ.pambers Νο4 98 τμχ. 24ευρω! καφες γαλλικος γιακομπς 3,70 ευρω! ταμπέτες καλγκον 80τμχ. 10 ευρω! και πολλα αλλα. Ειναι για να τον κανεις διαφημιση καθως όταν βγαινεις από το ταμείο αντιλαμβανεσαι ότι έχει 40% κερδος!!! όποια παει θα καταλαβει τι εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήρα σήμερα από Μασούτη σε προσφορά το υγρό απορρυπαντικό Proderm 1+1 ΔΩΡΟ στην τιμή των 7,71?.

 

Επίσης είχε πάνες Libero -40% και -30% αναλόγως τις συσκευασίες.

 

Και όλες τις σερβιέτες always και τα Pantene -25%

 

Φέτα βιολογική ΒΙΟΖΗΝ 1+1 δώρο στην τιμή των 5,80? συσκευασία 500γρ. Δηλ. αγοράζετε 2 των 500γρ. με 5,80?

 

Τα carrefour και ο Μαρινόπουλος έχουν όλα τα χαρτικά μέχρι αύριο -30% και όλες τις σοκολάτες -20%

 

Καλές αγορές!!!

 

....δεν το ειδα...ξερεις μεχρι ποτε ειναι η προσφορα για το προδερμ στον μασουτη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου εδωσαν κ δοκιμασα μπειμπυ ντραι απο το Βασιλαγα,δεν ξερω τι παιζει,πρεπει να ειναι εισαγωγη απο εξω,παντως μου φανηκανε πολυ πιο λεπτα απο αυτα που παιρνω εγω...

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια για οσες δεν το γνωρίζουν, υπάρχει ενα σουπερ μαρκετ στο Μεσημερι θεσ/νικης "βασιλαγας" (στριβοντας για μεσημερι 500 μετρα μετα τη διασταυρωση) που εχει πολυ χαμηλες τιμες σε ολα τα προιντα, π.χ.pambers Νο4 98 τμχ. 24ευρω! καφες γαλλικος γιακομπς 3,70 ευρω! ταμπέτες καλγκον 80τμχ. 10 ευρω! και πολλα αλλα. Ειναι για να τον κανεις διαφημιση καθως όταν βγαινεις από το ταμείο αντιλαμβανεσαι ότι έχει 40% κερδος!!! όποια παει θα καταλαβει τι εννοώ.

 

 

Προς τα που είναι το Μεσημέρι Θεσ/νίκης; Πρώτη φορά το ακούω μιας και δεν είμαι από Θεσ/νίκη...

Είναι στην Θεσ/νίκη ή κάπου αλλού;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

http://mymarket.metro.com.gr/index.php?option=com_flippingbook

 

εχει μαλακτικο soupline 5 λιτρων με δωρο αλλο ενα μπουκαλι soupline των 2 λιτρων.αλλα η συσκευασια που ειχε ηταν 5+1 λιτρο δωρο και η αλλη συσκευασια των 2 λιτρων ειχε δωρο 1 λιτρο ακομα.οποτε αγορασα 9 λιτρα μαλακτικο με 5,84.

 

επισης ειχε απορρυπαντικο πλυντηριου για βρεφικα ρουχα προδερμ 1+1 δωρο με τιμη 6,33.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Για τα κοριτσια απο Κρητη,μοιρασε φυλλαδια ο Χαλκιαδακης που ισχυουν απο 08/02 εως 28/02 και εχει σουπερ τιμες σε Pambers Jumbo activefit

Ψαχνω να βρω το φυλλαδιο μολις το εντοποισω θα περασω τιμες

Δεχονται και κουπονια

4

Link to comment
Share on other sites

σχεδον ολα τα προϊόντα ειναι εισαγωγες από αλλες χώρες οπως ιταλια, βουλγαρια. μην τρως προλογο πολυεθνικες εταιριες ειναι, ειναι ιδια τα προιοντα. απλα αυτο το σουρερ μαρκετ αποδεικνύει ότι υπάρχουν καρτελ στην ελλαδα γιαυτο τα προιοντα οπως παμπερς, κοκακολα, παντεντ, γνωστα απορρυπαντικα κλπ. δυσκολα ριχνουν τιμες. ολα τα παραπανω προιοντα πωλουνται πολυ πιο φθηνα στις αλλες ευρωπαικες χωρες. μονο εμεις τα ακριβοπληρωνουμε ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

το μεσημερι ειναι χωριο της θεσ.νικης και βρισκεται στα ορια με το νομο χαλκιδικης

 

Για να πάω, φεύγω από περιφερειακό για Χαλκιδική και έχει πινακίδα για Μεσημέρι όπου εκεί στρίβω; Μετά είπες νομίζω ότι είναι στα 500μέτρα ο βασιλαγας;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

σωστα τα λες. στριβεις για μεσημερι και σε 50 μετρα φτανεις σε ένα σταυροδρομι,περνας απεναντι το σταυροδρομι και στα 500μ στο δεξι σου χερι λεει "3Β βασιλαγας"

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...