Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χρειάζομαι γνώμες για επιλογή(Μαστρομηνάς ή Παράσχος)


Recommended Posts

Μόλις σήμερα είχα την πρώτη μου συνάντηση με τον Μ..........

Μου είπε ότι δεν έχω 1 ωοθήκη... (σσ πριν από 1 μήνα έκανα χειρουργείο για αφαίρεση κύστης από αυτή την ωοθήκη) και οτι μάλλον αφαιρέθηκε κατά το χειρουργείο.

Επίσης μου είπε να μην κάνω άλλες επεμβάσεις - όπως λέμε να μην βάζω αλάτι στο φαϊ μου γιατί κάνει ... κακό; - και ότι δεν έχω καλές πιθανότητες - γενικώς...

Χωρίς καν να ασχοληθεί με το ''πρόβλημα μας'' μας έδωσε ενα κάρο φυλλάδια για να βρούμε τις πληροφορίες που χρειαζόμαστε...

ααα - και μου ζήτησε να κάνω ορμονικό έλεγχο - επέμεινε δις να τον κάνω σ' αυτούς εκεί...

Η εξέταση κράτησε 10'' (αλλά όπως διάβασα παραπάνω, τόσο κρατάει...), η συζήτηση κράτησε περίπου 3,5 λεπτά, τον ρώτησα 2 πράγματα και ούτε καν μπήκε στον κόπο να απαντήσει και η όλη ξεφτίλα κόστισε 100?.

Περιμένωντας την κοπέλα στη ρεσεψιόν να κόψει την απόδειξη, με έπιασαν τα κλάματα. 5 ώρες έχουν περάσει και δεν εχω συνέλθει ακόμα...

 

Αυτά που κατάλαβα φεύγοντας από κει, είναι οτι έχω κάνει επεμβάσεις που δεν θα έπρεπε, μου έχουν αφαιρέσει την μια ωοθήκη (και δεν μου το έχουν πει), και γενικώς δεν εχω και πολλές πιθανότητες...

Μέσα σ'ολα πρεπει να επαναπροσδιορίσω και την σχέση μου μετον γιατρό μου γιατί εμμέσως πλην σαφώς τον αμφισβήτησε big style!

 

Δεν τον αμφισβητώ σαν επιστήμονα στο αντικειμενό του - σαν γιατρό όμως κοντά σε ασθενή τον θεωρώ α-π-α-ρ-ά-δ-ε-κ-τ-ο...

Αυτά για σήμερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν κορίτσια γειά σας! Είμαι μια κοπέλα που ταλαιπωρείται χρόνια με το προβλημα της υπογονιμότητας.Διπλο πρόβλημα, συζυγος και εγώ. Δεν θα σας πω Μαστρομηνάς ή Παράσχος. Θα σας πω απλά Μαστρομηνάς -Παράσχος σημειώσατε Χ. Γιατροι "Κολωνακίου" αμφότεροι , την ιδια φιλοσοφία έχουν. Εχω κάνει 2 εξωσωματικές στο Μαστρομήνα. Τη 1 η φορά ήμου φουλ συμφύσεις, του είπα δεν έχω αίμα στην περίοδο, του ειπα ότι έχω αφαιρέσει ινομύωμα. Τίποτα.Δεν μπήκε στον κόπο να πονηρευτεί. Σου λεει , ΟΚ, ! 1η φορά είναι, μικρή είναι , έχει μέλλον......Την δεύτερη φορά, αφου απαιτησα εξηγήσεις για την αποτυχία της πρώτης , παρά τους καλους ιοωνους που μου είχε πει, μου είπε μήπως έχω συμφύσεις. Αφου έσκασα το πακέτο 3.000 Ευρώ. Κάποιοι τώρα μου λένε να πάω στον Παράσχο. Οχι, και πάλι οχι, Θα ψάξω να βρώ έναν ταπεινό και κάλο γιατρό και ας μην βγαίνει στα παράθυρα. Αλλά τι να μας κάνεις εμάς τις γυναίκες που θέλουμε να μας εξετάζουν γιατροι high society!!!!!!Καλά να πάθουμε αφου θέλουμε να υπεριφανευόμαστε ότι μας εξετάζει ο ιδιος γιατρός με αυτόν που εξετάζει τη Νατάσα Κ.....¨η τη συζυγο Τριανταφυλλοπουλου!!!!!!!!!

Στόχευε για το φεγγάρι...ακόμη και αν αστοχήσεις θα βρεθείς κάπου ανάμεσα στα Αστέρια!!!;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα σε όλες,

Ξεκινάω την πρώτη μου προσπάθεια στον κύριο Μαστρομηνά, δεν έχω επισκεφτεί άλλους για να έχω άποψη. Για το κέντρο του κου Μαστρομηνά και τους συνεργάτες του και φυικά για τον φανταστικό κύριο Παπανικόπουλο που είναι εκεί έχω πολύ καλή άποψη.Νίώθω πολύ άνετα μαζί τους!

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σου εύχομαι γλυκιά μου.Στις 18/2 έκανα στο ίδιο κέντρο την πρώτη μου εξωσωματική προσπάθεια και δόξα τω θεώ ήταν επιτυχημένη.Είμαι πολύ ευχαριστημένη από το κέντρο,το προσωπικό και την οργάνωση.Εχουμε τον ίδιο γιατρό,τον οποίο μάλλον θα διατηρήσω και στην διάρκεια της εγκυμοσύνης.Είχαμε παρεμφερές πρόβλημα ηπιότερο ίσως αλλά με την μικρογονιμοποίηση ξεπεράστηκε,όπως πιστεύω ότι θα γίνει και στην δική σας περίπτωση.Καλή επιτυχία!!!!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι νεα στην παρεα και στο θεμα που μας απασχολει,μετα απο επισκεψεις κατεληξα στον κυριο μαστρομηνα-θα ξεκινησω τον αλλο μηνα-ο οποιος με εκανε να νιωσω πολυ ανθρωπινα και ασφαλης,μου ελυσε ολες τις αποριες,ηταν προσιτος και καλος..στο συνολο το προσωπικο της μοναδας ηταν το πιο συμπαθητικο και φιλοξενο απο ολα οσα ειδα,ηταν το πρωτο μερος που δεν ενιωσα απλα ενας αριθμος...για τον παρασχο απο την αλλη οπου χρειαζεται και οπου με ρωτουν θα λεω την αποψη μου η οποια ειναι απλα η χ ε ι ρ ο τ ε ρ η απο ολες τις αποψεις..εκει απλα θα δειτε την αντιμετωπιση του και τη νοοτροπια του που φωναζει πορτοφολι-μαζικη αναπαραγωγη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω εκανα εξωσωματικη στον Μαστρομηνα και εμεινα εγκυος με την πρωτη σε διδυμα!αψογο κεντρο και αψογο προσωπικο!Το διαμαντι της ομαδας ειναι ο κ. Παπανικοπουλος!!!πανω απο ολα ανθρωπος!!εμενα με βοηθησε παρα πολυ γιατι ειχα πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη!!ειχα τεραστια αποκολληση απο την αρχη της εγκυμοσυνης και με παρακολουθουσε ο ιδιος μεχρι την 11 εβδομαδα!μετα αν και ηθελα να συνεχισω μαζι του ο γυναικολογος μου ειναι πολυ φιλος του και δεν δεχτηκε..παρολαυτα στον 5 μηνα νοσηλευτηκα στο Μητερα με προωρες συσπασεις και το εμαθε και ηλθε να με δει!!περνουσε καθε μερα και με εβλεπε!για τετοιον ανθρωπο μιλαμε!!

τωρα κοιταζω τα γλυκα ματακια των μωρων μου και παντα σκεφτομαι οτι με βοηθησε η Παναγια, ο γιατρος μου και ο κ. Παπανικοπουλος να τα φερω εις περας σε μια τοσο δυσκολη εγκυμοσυνη(ολη την εγκυμοσυνη την περασα ακινησια πληρη)

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ; ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ;

ΕΓΩ ΘΑ ΜΠΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΤΗ 2Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ. ΠΑΝΤΟ Η ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑ; ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟΥ ΣΥΖΗΓΟΥ ΜΟΥ. ΕΧΕΙ ΣΟΒΑΡΗ ΟΛΙΓΟΑΣΘΕΝΟΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ. ΧΑΛΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ. ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΙΝΗΣΗ. ΜΟΝΟ ΕΠΙΤΟΠΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΕΧΟΥΝ. ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΠΑΝΤΟΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΓΕΝΕΤΙΣΤΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙ. ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑ ΞΑΝΑ ΑΥΡΙΟ. ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΞΑΝΑ. Ο ΕΝΑΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΧΥ. Ο ΠΑΝΤΟΣ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΙΚΡΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟ. Ο ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΨΑΧΤΩ ΓΙΑ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ ΑΦΟΥ Η ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ.

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.

Λοιπόν κορίτσια γειά σας! Είμαι μια κοπέλα που ταλαιπωρείται χρόνια με το προβλημα της υπογονιμότητας.Διπλο πρόβλημα, συζυγος και εγώ. Δεν θα σας πω Μαστρομηνάς ή Παράσχος. Θα σας πω απλά Μαστρομηνάς -Παράσχος σημειώσατε Χ. Γιατροι "Κολωνακίου" αμφότεροι , την ιδια φιλοσοφία έχουν. Εχω κάνει 2 εξωσωματικές στο Μαστρομήνα. Τη 1 η φορά ήμου φουλ συμφύσεις, του είπα δεν έχω αίμα στην περίοδο, του ειπα ότι έχω αφαιρέσει ινομύωμα. Τίποτα.Δεν μπήκε στον κόπο να πονηρευτεί. Σου λεει , ΟΚ, ! 1η φορά είναι, μικρή είναι , έχει μέλλον......Την δεύτερη φορά, αφου απαιτησα εξηγήσεις για την αποτυχία της πρώτης , παρά τους καλους ιοωνους που μου είχε πει, μου είπε μήπως έχω συμφύσεις. Αφου έσκασα το πακέτο 3.000 Ευρώ. Κάποιοι τώρα μου λένε να πάω στον Παράσχο. Οχι, και πάλι οχι, Θα ψάξω να βρώ έναν ταπεινό και κάλο γιατρό και ας μην βγαίνει στα παράθυρα. Αλλά τι να μας κάνεις εμάς τις γυναίκες που θέλουμε να μας εξετάζουν γιατροι high society!!!!!!Καλά να πάθουμε αφου θέλουμε να υπεριφανευόμαστε ότι μας εξετάζει ο ιδιος γιατρός με αυτόν που εξετάζει τη Νατάσα Κ.....¨η τη συζυγο Τριανταφυλλοπουλου!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. ΧΘΕΣ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟΝ Κ. ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ "ΕΙΔΙΚΟ" ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΤΕΛ. 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΚΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ (ΙΣΤΟΡΙΚΟ & ΥΠΕΡΗΧΟ) ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΔΕ ΟΤΙ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΟ DVD ΤΗΣ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ. ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΓΕΝΙΚΑ ΕΦΥΓΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΦΟΡΤΩΜΕΝΗ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΙ. :P ΒΕΒΑΙΑ Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΒΟΥΝΟ ΑΛΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΣΚΟΠΟ... ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.. ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ. ΔΥΟ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΔΥΔΙΜΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΟ ΠΟΘΗΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΛΛΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΙΔΙΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ!!

9s3ip3.png

 

 

IQVnp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα σε όλες,

Ξεκινάω την πρώτη μου προσπάθεια στον κύριο Μαστρομηνά, δεν έχω επισκεφτεί άλλους για να έχω άποψη. Για το κέντρο του κου Μαστρομηνά και τους συνεργάτες του και φυικά για τον φανταστικό κύριο Παπανικόπουλο που είναι εκεί έχω πολύ καλή άποψη.Νίώθω πολύ άνετα μαζί τους!

΄Καλησπέρα Mrs Ypomonh,Μόλις πριν λίγο σε διάβασα.Σίγουρα έχεις κάνει την προσπάθεια σου και ελπίζω να τα έχεις καταφέρει!!!Επειδή και γω σκέφτομαι να επισκεφτώ τον κο Μαστρομηνά για την τρίτη μου προσπάθεια,αν μπορείς,πες μου πως είδες τα πράγματα.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ9 ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 2 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΣΤΟΝ ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ,ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΤΩΡΑ ΑΛΛΑΞΑ ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΓΟΥΡΙ ΜΟΥ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα,προσπαθω και εγω για παιδακι,εκανα εξωσωματικη στην θεσ/νικη πετυχε αλλα παλινδρομησε,μετα απο 6 μηνες εβαλα 3 κατεψυγμενα επιασα αλλα απεβαλα (12 χοριακη).λεω να κατεβω στον μαστρομηνα,εδω στην θεσ/νικη ακουγεται πολυ,θελω να σας ρωτησω αν στο μαστρομηνα εχει ειδικευμενο προσωπικο και καλο εμβρυολογο,υποψιαζομαι οτι μπορει να φταιει το σπερμα του συζυγου,ο μαστρομηνας μπορει να μας βοηθησει? υπαρχει καποια κοπελα με το ιδιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Ο Μαστρομηνάς έχει απο τους καλύτερους εμβρυολόγους στην Αθήνα. Εγώ έκανα εξωσωματική σε αυτόν και με την 1η είμαι έγκυος σε δίδυμα!Το πρόβλημα ήταν με το σπέρμα του συζύγου...

Link to comment
Share on other sites

που έκανες εξωσωματική στη Θεσσαλονίκη;Σε ρωτάω γιατί δεν χρειάστηκε να πάω στην Αθήνα τις έκανα στη Θεσσαλονίκη κι έχω 3 παιδάκια αυτή τη στιγμή.Το πρώτο πριν 2 χρόνια και τα διδυμάκια μου πριν 4 μήνες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

που έκανες εξωσωματική στη Θεσσαλονίκη;Σε ρωτάω γιατί δεν χρειάστηκε να πάω στην Αθήνα τις έκανα στη Θεσσαλονίκη κι έχω 3 παιδάκια αυτή τη στιγμή.Το πρώτο πριν 2 χρόνια και τα διδυμάκια μου πριν 4 μήνες.

 

να σου ζησουν τα παιδακια σου.

αν ρωτας εμενα,στο γενεσις στην κ.ζερβακακου.ξεκινησαμε με προβλημα στο σπερμα αλλα αλλαξε το καλαματιανο ισως εχω και εγω προβλημα γιατι ειχα 2 επιτυχιες και 2 αποβολες.:cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

να σου ζησουν τα παιδακια σου.

αν ρωτας εμενα,στο γενεσις στην κ.ζερβακακου.ξεκινησαμε με προβλημα στο σπερμα αλλα αλλαξε το καλαματιανο ισως εχω και εγω προβλημα γιατι ειχα 2 επιτυχιες και 2 αποβολες.:cry::cry::cry:

 

Εγώ τις έκανα στον Τζαφέτα στο διαβαλκανικό ,έχει φοβερή εξειδίκευση γιατί όπως κι ο Μαστρομηνάς ασχολείτε με τις εξωσωματικές από το 1970.Θεωρείτε κορυφη στη Θεσσαλονίκη και από κόστος θα σου βγεί σχεδόν τα μισά .Το μόνο ελλάτωμα του είναι ότι είναι λίγο περίεργος και όχι ιδιαίτερα αναλυτικός.Εαν του δείξεις όμως εμπιστοσύνη, σίγουρα θα βρει λύση για το πρόβλημα σου.Η ομάδα του είναι πολύ καλή κι έχω μόνο να πω τα καλύτερα.Εαν θέλεις λεπτομέρειες στείλε μου πμ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις έκανα στον Τζαφέτα στο διαβαλκανικό ,έχει φοβερή εξειδίκευση γιατί όπως κι ο Μαστρομηνάς ασχολείτε με τις εξωσωματικές από το 1970.Θεωρείτε κορυφη στη Θεσσαλονίκη και από κόστος θα σου βγεί σχεδόν τα μισά .Το μόνο ελλάτωμα του είναι ότι είναι λίγο περίεργος και όχι ιδιαίτερα αναλυτικός.Εαν του δείξεις όμως εμπιστοσύνη, σίγουρα θα βρει λύση για το πρόβλημα σου.Η ομάδα του είναι πολύ καλή κι έχω μόνο να πω τα καλύτερα.Εαν θέλεις λεπτομέρειες στείλε μου πμ.

 

σ'ευχαριστω,αλλα ειμαι αποφασισμενη να κατεβω αμα δεν προκυψει και εκει επιτυχια θα δοκιμασω παλι εδω.

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω,αλλα ειμαι αποφασισμενη να κατεβω αμα δεν προκυψει και εκει επιτυχια θα δοκιμασω παλι εδω.

 

Καλημέρα... Διαβάζω συχνα τις ιστοριες σας... Λοιπόν και εγώ έκανα μια αποτυχημένη προσπάθεια εξωσωματικής στην κ. Ζερβακάκου... Τώρα ξανά ψάχνω να βρώ άλλο γιατρό... Τί να πώ... αλλά στην Θεσ/κη και όχι Αθήνα...

an1cMac09j60000Nzc3MTE3ZHw0MzU2NjdkYXxteSB6b3V6b3VuYWtpIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

για σας και απο μενα εγω δεν θελησα βαρυγδουπα ονοματα τις πιατσας γιατι τα φοβαμαι λιγο οτι σε βλεπουν περισσοτερο σαν χρημα .Εκανα μια επισκεψη στο ιακεντρο και κατεληξα στο Διαβαλκανικο και στον Γκουτζιουδη Φωτη περιπου 2300 αλλα μαζι με τις αιματολογικες και ενα μεγαλο μερος απο την παρακολουθηση πριν την τοποθετηση.το πετυχαμε με την δευτερη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Διαβάζω συχνα τις ιστοριες σας... Λοιπόν και εγώ έκανα μια αποτυχημένη προσπάθεια εξωσωματικής στην κ. Ζερβακάκου... Τώρα ξανά ψάχνω να βρώ άλλο γιατρό... Τί να πώ... αλλά στην Θεσ/κη και όχι Αθήνα...

 

εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο την κ.ζερβακακου,αλλα λεω να αλλαξω βιολογο και αναγκαστικα εξωσωματικο,αμα η ζερβακακου εκανε και σε αλλα κεντρα εξωσωματικη θα την ακολουθουσα.εχει και το ιακεντρο του πραπα και αυτος καλος ειναι και ο παντος στην θεσ/νικη ακουγεται καλος,και ο χριστοφιδης στο διαβαλκανικο,αναλογα και το προβλημα που υπαρχει αν εχεις σοβαρο προβλημα να πας στην αθηνα,εμεις ειχαμε μονο το σπερμα αλλα μετα τις αποβολες υποψιαζομαι οτι μπορει να εχω και εγω προβλημα,οποτε διαλεξα ενα πιο εξιδικευμενο κεντρο.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

(ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ...)

 

εκλεισα στις 27/5.πως ειναι τα πραγματα? σε ρωταει ολο το ιστορικο σου ή μονο οτι εχει να κανει με εγκυμοσυνες? κατα την γνωμη σου μπορει να αντιμετωπισει καποια ειδικη περιπτωση ή ξερει ενα τροπο οπως ολοι και το ακολουθει ? εδω στην θεσ/νικη τον παινευουν πολυ.

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο την κ.ζερβακακου,αλλα λεω να αλλαξω βιολογο και αναγκαστικα εξωσωματικο,αμα η ζερβακακου εκανε και σε αλλα κεντρα εξωσωματικη θα την ακολουθουσα.εχει και το ιακεντρο του πραπα και αυτος καλος ειναι και ο παντος στην θεσ/νικη ακουγεται καλος,και ο χριστοφιδης στο διαβαλκανικο,αναλογα και το προβλημα που υπαρχει αν εχεις σοβαρο προβλημα να πας στην αθηνα,εμεις ειχαμε μονο το σπερμα αλλα μετα τις αποβολες υποψιαζομαι οτι μπορει να εχω και εγω προβλημα,οποτε διαλεξα ενα πιο εξιδικευμενο κεντρο.

 

Καλημέρα... Και εγώ ευχαρηστημένη απο την Ζερβακάκου απλά δεν μου άρεσε η όλη συμπεριφορα, όταν είχα κάποια ερώτηση ή μου απαντούσε η γραμματέας ή έπαιρνα το γιατρό μου τηλ. Και αυτό με τον βιλόγο για μένα είναι πολύ σημαντικό... Σου ευχομαι καλή επιτυχία σε ότι και αν κάνεις...

an1cMac09j60000Nzc3MTE3ZHw0MzU2NjdkYXxteSB6b3V6b3VuYWtpIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...