Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ???


nat-left

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πω πω μπερδευτηκα

ειμαι ελευθερη επαγγελματιας και μεχρι 25/8 θα γεννησω τα διδυμακια μου και ηδη εχω ενα γιο...με τοσα που διαβασα,ομολογω οτι μπερδευτηκα

υπαρχουν καπου συγκεντρωμενες ολες οι πληροφοριες ωστε να τα βαλω σε μια σειρα????

Σας ευχαριστω πολυ

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

πω πω μπερδευτηκα

ειμαι ελευθερη επαγγελματιας και μεχρι 25/8 θα γεννησω τα διδυμακια μου και ηδη εχω ενα γιο...με τοσα που διαβασα,ομολογω οτι μπερδευτηκα

υπαρχουν καπου συγκεντρωμενες ολες οι πληροφοριες ωστε να τα βαλω σε μια σειρα????

Σας ευχαριστω πολυ

http://3teknoigymnastes.blogspot.com/2009/10/blog-post_07.html

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

xairetai . . prin ligo kairo apoktisame to 3o mas paidaki kai theloume na entaxthoume sto koinwniko oikiako timologio tis DEH . . . prepei omws leei na fainontai tria paidia stin teleutaia forologiki dilwsi ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! kai ektws tou reumatos pou den tha glitwsoume diladi (20o/o) tha xasoume kai to dikaiwma na plirwsoume to neo xaratsi mesw tis DEH me 0,5 eurw to t/m . . . . . . Gnwrizei kaneis an mporei na ginei kati se auti tin periptwsi ??????????? Euxaristoume :P:)

Link to comment
Share on other sites

xairetai . . prin ligo kairo apoktisame to 3o mas paidaki kai theloume na entaxthoume sto koinwniko oikiako timologio tis DEH . . . prepei omws leei na fainontai tria paidia stin teleutaia forologiki dilwsi ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! kai ektws tou reumatos pou den tha glitwsoume diladi (20o/o) tha xasoume kai to dikaiwma na plirwsoume to neo xaratsi mesw tis DEH me 0,5 eurw to t/m . . . . . . Gnwrizei kaneis an mporei na ginei kati se auti tin periptwsi ??????????? Euxaristoume :P:)

πρεπει να ρωτησεις στη ΔΕΗ που ανηκεις, γιατι και σε εμας ειπαν περιπου τα ιδια πραγματα. τωρα που φαινονται τα παιδια στο εκκαθαριστικο θα ξανακανουμε αιτηση για το κοινωνικο τιμολογιο.

lRR9p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

στο τέλος ακινήτων που θα έρθει μέσω Δεη νομίζω δεν συμπεριλαμβάνει ευνοικότερη ρύθμιση για τους τρίτεκνους!:mad:

ξέρετε κάτι παραπάνω;

945076uyzon4w470.gif

"Τί ωφελείται ο άνθρωπος εάν κερδίσει τον κόσμο όλο και χάσει την ψυχή του;"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 10 ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΝΕ ΕΧΤΡΑ ΧΑΡΤΙΑ.ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 10 ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΝΕ ΕΧΤΡΑ ΧΑΡΤΙΑ.ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ?

του αγίου...... έτσι που το πάνε ..... μάζευε χαρτιά... και στέλνε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα εστειλα τα χαρτια και ακομα.......................... περιμενω!!!!!!!!

 

εγω που γεννησα το Οκτωβριο του 2010 μου ειπαν οτι θα μου τα βαλουν τον Απριλιο. Βεβαια εχει αρκετο καιρο που εστειλα και τα τελευταια χαρτια που μου ζητουσαν( να αποδειξω λεει, οτι ζω στην Ελλαδα τα τελευταια χρονια ) Αντε να δουμε.....

Fwfvp2.png

yNy5p2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω που γεννησα το Οκτωβριο του 2010 μου ειπαν οτι θα μου τα βαλουν τον Απριλιο. Βεβαια εχει αρκετο καιρο που εστειλα και τα τελευταια χαρτια που μου ζητουσαν( να αποδειξω λεει, οτι ζω στην Ελλαδα τα τελευταια χρονια ) Αντε να δουμε.....

 

εγω δηλ που γεννησα το φεβρουαριο του 2011 να περιμενω................

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
στο τέλος ακινήτων που θα έρθει μέσω Δεη νομίζω δεν συμπεριλαμβάνει ευνοικότερη ρύθμιση για τους τρίτεκνους!:mad:

ξέρετε κάτι παραπάνω;

 

 

 

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ!!!!SISTER!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...