Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

http://www.rozsiel.gr/

 

Δειτε το......πολυ ωραιες ιδεες στη διακοσμηση και στα προσκλητηρια,,......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς vera να μου πεις αν είδες πουθενα κουτί πλέξιγκλας σε μεγάλη διάσταση για να βάλω μέσα το προσκλητήριο?

Ψάχνω να δω σε διάφορα sites αλλά μάλλον πρέπει να κάνω παραγγελία μόνο....

elxis doro θα πείς απο την κοπέλα με τις γοργόνες στο πάρεντς 1,77 ευρώ τηλεφωνικά η παραγγελια χωρίς προκαταβολή τα παραλαμβάνεις και πληρώνεις φιλιά!!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σε όλες τις μανούλες κια όχι μόνο.... ψάχνω προσκλητήρια με μπαλαρίνα ή παπουτσάκια μπαλέτου. εχετε καμια ιδέα;

 

 

Μου αρέσειπολύ η ιδέα!!! Ψάχνεις κα΄τι έτοιμο ή να το φτιάξεις εσύ με κάποια υλικά?

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλες τις μανούλες κια όχι μόνο.... ψάχνω προσκλητήρια με μπαλαρίνα ή παπουτσάκια μπαλέτου. εχετε καμια ιδέα;

 

http://www.an-agapas.gr/node/327/?page=2

http://www.an-agapas.gr/node/211/?page=11

ελπιζω να βοηθησα!!!!

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε όλες. Όντως τελευταία μέρα δουλειάς!!!!!! Μετά τη βάφτιση της μικρής μας κόρης, θέλουμε να κάνουμε τραπέζι σπίτι. Εχετε υπόψη σας κάποιο catering; Έχω ρωτήσει σε 3 αλλα η τιμή που μου δώσανε ήταν €35 (πολλά θα έλεγα). Κάτι πιο φτηνό, έχετε υπόψη σας;

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει κάπου προσκλητήρια που είναι παιδικό βαμβακερό φορμάκι που πάνω έχει τυπωμένα τα λόγια? σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ σε ποιο μαγαζί το είδα και δεν τα καταφέρνω! :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχετε δει κάπου προσκλητήρια που είναι παιδικό βαμβακερό φορμάκι που πάνω έχει τυπωμένα τα λόγια? σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ σε ποιο μαγαζί το είδα και δεν τα καταφέρνω! :oops::oops::oops:

 

αν δεν κάνω λάθος, το έχω δει εντελώς συμπτωματικά σε ένα άλμπουμ με προσκλητήρια και μπομπονιέρες που έχουν στο Λητώ στον Κηφισό απέναντι απ τα ΚΤΕΛ

 

παίζει να το έχεις δει εκεί?

Link to comment
Share on other sites

-----ΓΙΑ ΜΙΚΕΛΙΝΑ...

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ....

ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΕΛΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...

ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΑΛΛΑ...ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ...ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΟΟΣΟΟΟ ΚΑΛΗ?ΤΑ ΒΑΦΤΗΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΑΝΕ 2 ΝΟΥΜΕΡΟ(ΑΓΟΡΙΣΤΗΚΑ)

ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑ ΕΙΔΑ,ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ!

ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 1ΧΡΟΝΩΝ.

ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΑΩ...

-ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΜΕΓΑΛΑ...ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 1??

ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ 2!!!?? :shock:

ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ!!!

-ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ 1 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ 2 ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝΕ?ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:

-NAI ETSI!!!me ΥΦΟΣ ΚΙΟΛΑΣ!!

ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΟ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝΕ ΑΦΤΟ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΞΕΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ!

ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ Ο ΒΑΠΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ 25 ΜΑιΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!ΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ?ΚΑΙ ΘΕΛΑΝΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΕΚΕΙ!!

ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΕΙΔΕΣ?

YV9Hp2.png

432968wwi0anufp3.gif

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν και πιο μικρά νούμερα.... απλά θέλει ψάξιμο

κι εμένα στη Μικελίνα δε μου άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ ο τρόπος τους...

αγενέστατος θα έλεγα...

δεν ψώνισα τίποτα απο εκεί....

ας κατέβουν απ το καλάμι πρώτα και μετά το συζητάμε

 

 

αν είναι αυτοί ψώνια μία φορά, εγώ είμαι δυο :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμείς αφού ψάξαμε όλα τα κεντρικά και μεγάλα καταστήματα τελικώς κλείσαμε με τη νονά του σε ένα συνοικιακό στη Νίκαια που βρήκαμε κάτι που μας άρεσε πολύ

Βαφτίζουμε τον μικρό τον Σεπτέμβρη κι άρα τα ρουχάκια είναι για χρονιάρικο και θα του είναι και λίγο μεγάλα

είχε και για πιο μικρά μωρά αλλά δε μου άρεσαν τα σχέδια

Link to comment
Share on other sites

ναι... τα κλείσαμε από τώρα για να ξεμπερδεύουμε σιγά σιγά με κάποια πράγματα να μην τα έχουμε έννοια :wink:

θα γίνει στον Αγιο Φίλιππο στη Νίκαια :D

Link to comment
Share on other sites

AAA!!TO ΞΕΡΩ!!!!ΤΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ!ΕΞΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ...ΜΕΣΤΟ ΔΑΣΑΚΙ!!!

 

ναι εκεί :D

κι εμάς μας άρεσε πολύ γιαυτό και κλείσαμε εκεί :wink:

Link to comment
Share on other sites

Γειτονοπουλα Μαμά του Ωριωνα.Ωραία εκκλησία. Μπράβο.Η Μικελίνα θα συμφωνησω με την Μαμά του Ωρίωνα είναι λίγο καλάμι.Οντως στην Νικαια έχει πολύ ωραία καταστήματα και καλές τιμές. Εγω έχω τυφλη εμπιστοσύνη στην νονά μας γιατι έχουμε 90% ίδιο γούστο.Δεν τα έχω δει αλ΄λά απο περιγραφές είναι Super. stok απο το DIOR και πολύ καλή τιμή. Κουτί θα πάρω απο το "πακέτο" πουά γαλάζιο για να πηγαίνει και με το κόνσεπτ της όλης βάπτησης και θα το επεξεργαστώ κάπως, δένοντας έναν μεγάλο φιογκο στο καπάκι. Λαμπάδα απο πλεξι γκλάς και ολα τα υπόλοιπα οταν τελειώσουν θα ανεβάσω φωτό.

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλες τις μανούλες κια όχι μόνο.... ψάχνω προσκλητήρια με μπαλαρίνα ή παπουτσάκια μπαλέτου. εχετε καμια ιδέα;

 

Κάτι τέτοιο σε μπομπονιέρα είδα στο tricoteen αλλά δε ξέρω λεπτομέρειες. Για ψάξε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Γνωρίζει κανείς που μπορώ να προμηθευτώ λινάτσα-γάζα(αλλά να είναι σταθερή ) για να την μετατρεψω σε αυτοσχέδιο φάκελο για το προσκλητήριο που θα κάνω μόνη μου?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Γνωρίζει κανείς που μπορώ να προμηθευτώ λινάτσα-γάζα(αλλά να είναι σταθερή ) για να την μετατρεψω σε αυτοσχέδιο φάκελο για το προσκλητήριο που θα κάνω μόνη μου?

στο μπουρνάζι στο Στρούμπα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...