Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Κορίτσια έχετε ακούσει τίποτα για ΑΒ ΦΘΗΝΟΠΟΛΥ τώρα τον Νοέμβρη????

 

Εμένα μου έστειλαν τέλη της προηγούμενης εβδομάδας το βιβλιαράκι με τα κουπόνια που λήγουν 8 Δεκέμβρη.

RNcFp3.png

DBP9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

για τις κοπελες που ρωτανε για προσφορα στις λιμπερο, ψωνισα τυχαια (επειδη βιαζομουν) σε ενα σουπερ μαρκετ το οποιο δεν ηξερα και ειδα προσφορα στις λιμπερο -50%. και μαλιστα ειχε και αυτες με την εκπτωση πανω -2ε. το σουπερ λεγεται new daily express και υπαρχει σε διαφορες περιοχες της αθηνας. το ηξερε καμια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν το ξέρω αυτο το super market. Πειραιά έχει?

 

οχι, μονο κηφισια, κυψελη, αθηνα, αγ.νικολαος, ψυχικο, γαλατσι, ζωγραφου, μαρουσι.

υγ. δεν κανω promotion του μαγαζιου, ρωταω κι εγω αν καποια το γνωριζει

Link to comment
Share on other sites

επειδη δε μου αρεσει να λεω πραγματα χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρη, θα παω αυτη τη βδομαδα παλι και θα δω τιμες αν συμφερουν και θα ρωτησω και για κουπονια. ζωγραφου ειναι γ.κουσιδου73 και αθηνα αριστοτελους 187 τηλ210 8678102

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πηρα σήμερα απο τον Μασούτη pampers με αρχική τιμή 19,20 μείον 35% (δηλαδή- 6,72Ε) μείον κουπόνι 6ευρώ που μου έστειλε ο Μασούτης βγήκε η οικονομικη συσκευασία 6,40:D!!!!

.....εμενα γιατι ο μασουτης δεν μου εστειλε κουπονακι????:(...και εγω πελατισσα του ειμαι...σνιφ,σνιφ...και μαλιστα πολλα χρονια...:(:(

Link to comment
Share on other sites

.....εμενα γιατι ο μασουτης δεν μου εστειλε κουπονακι????:(...και εγω πελατισσα του ειμαι...σνιφ,σνιφ...και μαλιστα πολλα χρονια...:(:(

 

χθές μου τα έστειλε... 3 κουπονια με εκπωση 6 ευρω το καθενα για aktive fit, εστειλε και για άλλα προιόντα... αν έχεις κάρτα και έχεις πάρει πανες απο έκει θα σου στείλουν!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.....εμενα γιατι ο μασουτης δεν μου εστειλε κουπονακι????:(...και εγω πελατισσα του ειμαι...σνιφ,σνιφ...και μαλιστα πολλα χρονια...:(:(

 

Kι εμείς είμαστε πελάτες, έχουμε και κάρτα, αλλά κουπονάκια γιοκ! :mad:

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να ρωτησω κατι

ο Μουστακας η τα jumbo εχουν πιο οικονομικα πραγματα?

θελω να φτιαξω μια diaper cake και δεν θελω να δωσω και ολο τον μισθο μου εκει

στα jumbo παω συχνα και ξερω αλλα στον Μουστακα δεν ξερω γιατι δεν εχω παει ποτε

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στον Μουστάκα έχω πάει μία φορά γιατί ήταν κοντά εκεί που ήμουν. Θεωρώ ότι είναι πολύ ακριβός και δεν έχει την ποικιλία που έχει το jumbo. Εκτός αν έφταιγε το κατάστημα που ήμουν (Ανθούσα).

20iyp2.png mI5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν ειμαι φαν του jumbo σε αυτο το ειδος που ζητας εκει θα βρεις πιο οικονομικα. Ο Μουστακας σε ρουχακια πουλαει μονο συγκεκριμενες εταιρειες και ως εκ τουτου ειναι και πιο ακριβος.

κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites

Αρβανιτίδης (δεν νομίζω να εχει Αθηνα...) εχει babylino -40%. εχθές πήρα οικονομικη συσκευασία νομίζω 54 πάνες 11.44

μεχρι ποτε ισχυει και δεχονται κουπονια;

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα έστειλαν τα κουπόνια από το Μασούτη. Έχει 35% έκπτωση αυτές τις ήμερες στα παμπερς; Αν είναι έτσι να πάω να αγοράσω!

 

ναι έχει 35% εκπωση στις οικονομικές συσκευασίες και ισχύει για αρκετες μέρες. όσο για τα κουπόνια που μου έστειλε δεν ξέρω πως γινεται η επιλογη (μου έχει στείλει και άλλες φορές για παιδικες κρέμες). Να τηλεφωνούσατε μήπως???;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...