Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παιδικος σταθμος δυτικα στην θεσσαλονικη


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.

Και εγώ ψάχνω για παιδικό σταθμό στον Εύοσμο με σχολικό. Έχω καταλήξει σχεδόν στο Carousel στη Νέα Πολιτεία, άλλα θα ήθελα έστω μία γνώμη από κάποια ότι είναι ευχαριστημένη ή όχι. Δεν θέλω λεπτομέρειες.

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τον γιο μου για δευτερη χρονια τον στελνω στο ΜΙΚΡΟ ΤΖΙΝΙ, που ειναι και βρεφονηπιακος. Δεν εχω κανενα παραπονο, οι κοπέλες ειναι πολυ καλές και προσεχτικες και το μεσημερι που τον παιρνω φαινεται σουπερ ευχαριστημενος!!!

 

Παααρα πολυ καλος παιδικος σταθμος στον Ευοσμο ειναι η ΚΑΡΑΜΕΛΕΝΙΑ. πηγαινα την κορη μου για δυο χρονια και οταν τη σταματησα για να παει νηπια εκλαιγα με μαυρο δακρυ!!!

 

επισης εχω ακουσει πολυ καλα λογια και για το CAROYZEL . μαλιστα μολις καλοκαιριαζει βλεπω και τις δραστηριότητες και τα παιχνιδια τους, μενω βλεπετε απέναντι...

 

οτι θελετε να ρωτησετε στη διαθεση σας:wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Επαναφερω το θεμα καθοτι ειμαστε και εμεις σε αναζητηση παιδικου σταθμου. Μενουμε Συκιες, το παιδι ειναι 3 ετων και ψαχνω κατι εδω γυρω. Εχω ακουστα για το Ροδι και το Balloon. Οποιαδηποτε πληροφορια γιαυτους τους σταθμους καθως και για καποιον αλλον θα ειναι μας ειναι χρησιμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπέρα μανούλες! Σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που πήγε η μικρή μου (15μηνών) στο βρεφονηπιακό "ουράνιο τόξο" στο εύοσμο, έχω ανχωθεί απίστευτα πολύ, γιατί είναι πρώτη φορά που δεν ξέρω τι κάνει και πως περνάει για τόσες ώρες. Πως της συμπεριφέρονται οι κοπέλες, τα άλλα παιδάκια, δεν ξέρω τίποτα. Έχει κάποια μαμά πληροφορίες, εντυπώσεις, προσωπική εμπειρία απο τον συγκεκριμένο σταθμό?

1tUfp2.png

UW5Pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! είμαι νέα στο φόρουμ. Ενδιαφέρομαι για βρεφονηπιακό στον εύοσμο. Έχω ενημερωθεί γι' αυτούς που υπάρχουν και έχω ήδη επισκεφτεί τους 3. Τι γνώμη έχετε για το τζίνι? λέω να πάω εκεί τις μικρές μου. Η μεγάλη μου είναι 2,5 και η μικρή 13 μηνών. Για κάποιον άλλο μήπως γνωρίζετε κάτι περισσότερο?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

καλημέρα! Μένω στη σταυρουπολη θεσσαλονικης και ενδιαφερομαι για παιδικο σταθμό όσο γινεται πιο κοντα στην περιοχή. Καλά λογια εχω ακουσει για τον πορτοκαλόκηπο στο ωραιοκαστρο μα μου φαινεται λιγο μακρυα.Αν έχει κάποιος να μου συστήσει κατι καλο πιο κοντα θα με βοηθουσε.πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκεί που λέει πάνω δεξιά welcome και το νικ σου, δυο σειρές πιο κάτω λέει προσωπικά μηνύματα. Πάτα εκεί και θα σε βγάλει σε μια σελίδα που θα δεις το μήνυμά μου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...