Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

συγγνωμη δλδ....

 

43 λεει οτι ειναι για 2 χρονων? εμενα ειναι 10 μηνων κι εχει περιμετρο 48! κατι δε παει καλα μου φαινεται ρε μαρια....

 

(με τα γυαλια, οχι με τον δικο μου τον κεφαλα!:mrgreen:)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρώτα από όλα μην λές τον Νικολά κεφάλα νταξ θα μαλώσουμε και δεύτερον μου αρέσει που κοιτάς τις μετρήσεις και τα κομεντς στο Ελληνικό σιτε ψάξε για το Αυστραλιανό (το σκότωσα) εσύ αγοράζεις αυτό που είναι κοντά στις μετρήσεις που έχει κάνει ο παιδίατρος σας τελευταία

(τα μεετινγκ φταίνε στο λέω) :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω μολις παρηγγειλα τα retro που πηρε και το καλαμαρακι...

η μικρη μου ειχε 44.5 εκ.περιφερεια κεφαλης πριν 2 μηνες τωρα ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι παραπανω...αρα τα babybanz δεν της κανουν σιγουρα συμφωνα με τις μετρησεις που δινει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρώτα από όλα μην λές τον Νικολά κεφάλα νταξ θα μαλώσουμε και δεύτερον μου αρέσει που κοιτάς τις μετρήσεις και τα κομεντς στο Ελληνικό σιτε ψάξε για το Αυστραλιανό (το σκότωσα) εσύ αγοράζεις αυτό που είναι κοντά στις μετρήσεις που έχει κάνει ο παιδίατρος σας τελευταία

(τα μεετινγκ φταίνε στο λέω) :mrgreen::mrgreen:

 

εμ είναι λίγο ρε συ, δεν είναι;

 

φιλενάδα είμαι ποτοκουλο, τι εννοάς;

α επίσης πόσο κεφάλας να έχει γίνει μέχρι τον Σεπτέμβρη άραγε; :roll:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα αυτό το ρολόι

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290526534721&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Αρέσει πολύ στην μικρή - ε, και στην μαμά της - μόνο που την βλέπω να το φοράει στην α' δημοτικού.

 

Επίσης, προχθές παρήγγειλα στο Z-mall

 

http://www.skroutz.gr/s/1575/Braun-Citromatic-deluxe-MPZ-22.html?from=suggest&keyphrase=Braun+Citromatic+deluxe+MPZ+22

 

και ήρθε σήμερα, πολύ καλά συσκευασμένο, δεν παρέπεμπε στο το περιείχε. Στον Κωτσόβολο, το είχε 56 ευρώ.

 

 

Κατά τα άλλα, ακόμα περιμένω το MyUkMail...............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Sorry..δεν το ανεφερα...

ειναι τα babybanz retro...

 

αλλα κοιταξα στο αυστραλιανο σιτε κι ελεγε οτι τα baby ειναι για περιμετρο κεφαλης μεχρι 52 ποντους!!

Οποτε δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα εντελει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ ομορφα!!!Να τα παρεις,παρτα λιγο μαγαλυτερα,αλλωστε αυτα φοριουνται στην Ελλαδα ολο τον χρονο...

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Sorry..δεν το ανεφερα...

ειναι τα babybanz retro...

 

αλλα κοιταξα στο αυστραλιανο σιτε κι ελεγε οτι τα baby ειναι για περιμετρο κεφαλης μεχρι 52 ποντους!!

Οποτε δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα εντελει!!

 

α μια χαρά! ποιο είναι το σαιτ?

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

τι περιφέρεια κεφαλιού έχει τώρα το παιδί ???

 

αν ρωτας εμενα age...δεν εχουμε μετρηθει προσφατα αλλα αν ειχε 44.5 πριν 2 μηνες δεν θα εχει 46 τωρα???Στο περιπου...

 

edit.Το site ειναι babybanz.com.

Link to comment
Share on other sites

τι περιφέρεια κεφαλιού έχει τώρα το παιδί ???

 

μμμμ δεν θυμαμαι...νομίζω 48? 48.5? λέω λαλακίες; θα σε γελάσω...πρέπει να δω το βιβλιάριο σπίτι...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φλωρα..ειναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ

εχεις πολυ καλο γουστο..απλα απιθανη αγορα!!!συγχαρητηρια!

 

)

 

έχει απίθανα πράγματα!!! να'σαι καλά Φλόρα! :mrgreen:

 

Ευχαριστω κοριτσια!!!Αλληλεγγυη......πως να το κανουμε!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

αν κοιτάξετε στο βιβλιάριο του παιδιού θα δείτε πόσο περίπου μεγαλώνει η περ. κεφαλής κάθε μήνα στην δικιά μου που είναι μικροκέφαλη και έχω ένα κόλλημα το κοιτάω κάθε μήνα ε.............γύρω στα 0,1 με 0,2 μεγαλώνει κάθε μήνα

κοιτάζεις το βιβλιάριο και υπολογίζεις κατά προσέγγιση τι θα πάρεις

Link to comment
Share on other sites

επιμένω...

εσεις που χρησιμοποιείτε ebay μπορειτε ν βοηθησετε????

 

εκανα κοτσανα για να μην πω κατι αλλο.

κοιταγα στο ebay ενα κατι adidas για την μικρη κ στην αρχική επιλογη δεν διαλεγεσ νουμερο κ πατησα buy να δω αν δινει νουμερα κ τα αγορασα..

τι γινετε τωρα ??

ακυρώνετε η παραγγελια ξερει κανεισ?

εστειλα μην στον πωλητη χτες κ ακομα δεν εχει απαντησει...

τι να κανω???ποσο περιθώριο εχω να κανω την πληρωμη.

βεβαια ακομα δεν εχω καταλαβει κ να θελω να τα παρω πως θα επιλεξω χρωμα κ νουμερο αφου δεν απανταει.

 

λοιπόν .. εγώπου είχα κάνει μια διπλοαγορά, δεν πλήρωσα τη 2η αγορά και περίμενα η παραγγελία μου να γίνει open case όπου εκεί πλέον ξεκινάει μια διαδικασία επικοινωνίας με τον πωλητή ΜΕΣΩ ebay .. δηλαδή τα μηνύματα που ανταλάσσεις με τον πωλητή τα βλέπει πρώτα το ebay .. μου ακύρωσε τη 2η παραγγελία και η υπόθεση έκλεισε (ούτε csi να ήτανε :lol: :lol: )

οπότε ίσως να περίμενες λιγάκι να ξεκινήσει αυτή η διαδικασία ??

 

 

σχετικά με τα baby banz που ρωτάτε, εγώ ρε κορίτσια δεν το έψαξα έτσι .. δηλαδή δεν μέτρησα περίμετρο κεφαλιού και τέτχοια .. πήγα βάση ηλικίας .. ήταν 18 μηνών ο μαγκάκος μου και του πήρα για 2-3 ετών .. το κακό είναι ότι δεν τα φοράει βεβαιως βεβαίως διότι είναι και λίγο στριμμένο άντερο (:P) αλλά έστω και 2 λεπτά που τα φοράει το χαίρομαι ιδιαίτερα ..

επίσης, έχουν βέλκρο όπου τα προσαρμόζεις στο επιθυμητό μέγεθος! μην το πολυσκέφτεστε .. η τιμή είναι τέλεια και το ντιζάϊν ποοοοολύ μουράτο !!

εγώ για τον γιόκα μου πήρα αυτά ..

http://cgi.ebay.co.uk/Kidz-Banz-UV-Baby-Sunglasses-Camo-Blue-/250573344598?pt=UK_SportsLeisure_Skiing_GogglesSunglasses_JN&hash=item3a5755cf56#ht_500wt_922

άε που μου ήρθαν σε κουτάκι με ετικέτες κλπ κλπ προσεγμένα!!

 

επίσης έχω να σας πώ ότι ήσαστε ΠΟΛΥ ξεσηκώστρες ε!! :lol: ο άντρας μου συνέχεια μου λέει "δεν έχουμε λεφτά, κάνε οικονομία" κλπ κλπ και μόλις του δείχνω κάτι απο εσάς μου λέει "χμμμμ .. καλό είναι .. ΠΑΡΤΟ" :lol: :lol: :lol:

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα.

Μηπως ξερετε που μπορω να βρω ειδη για παρτυ? εκτος απο το perfectparty?

θέλεις κάτι συγκεκριμένο ?? θεματάκι εννοώ .. tinkerbell, toy story κλπ ??

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

ακομα τιποτα..ουτε φωνη ουτε ακροαση.

δεν ξερω τι ειναι καλυτερο να κανω...τωρα να σου πω την αληθεια φοβαμαι κ να πληρωσω που δεν απανταει..

 

περιμενε ενα τουλαχιστον24ωρο

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

αχ για πες μου ποια να αγορασω μια που εχεις εμπειρια. Το νερο της βρυσης θα πινετε δηλαδη?

Ειχα διαβασει λιγες σελιδες κα[ποιες κοπελες που αγορασαν απο αμαζον αλλα σημερα το σκεφτηκα γιατι μου βγηκε η μεση με τις εξαδες απο το σουπερ...

 

 

εμεις πρωτα ειχαμε γυαλινες κανατες με τα μεγαλα φιλτρα ( Brita παντα). Εχουμε σπασει δυο και ετσι αγορασα απο αμαζον αυτη:

 

http://www.amazon.co.uk/BRITA-Fjord-White-Filter-Annual/dp/B001T9N52G/ref=sr_1_12?ie=UTF8&qid=1297958354&sr=8-12

 

που εχει 12 φιλτρα μαζι με την κανατα.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...