Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO


Recommended Posts

Καλησπέρα!

 

Έχετε χρησιμοποιήσει τα αυτοκόλλητα τοίχου που έχουν τα Jumbo?

Γραφουν πάνω στην συσκευασία πως ξεκολλάνε αλλά είπα πριν κάνω δοκιμή να ρωτήσω και κανέναν άνθρωπο.

Ψάχνομαι αρκετό καιρό για αυτοκόλλητα αλλά μου φαίνονται υπερβολικέ ςοι τιμές από μαγαζί σε μαγαζί και έτσι είπα να δοκιμάσω πρώτα αυτά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας,

αν μπορείτε επιλέξτε κάποιο απο τα θέματα που βρίσκονται εδώ

και ξαναδημοσιεύστε την ερώτησή σας σε κάποιο απο αυτά τα θέματα.

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=8860

 

το θέμα κλειδώνεται για να συνεχιστεί η συζήτηση σε κάποιο απο τα υπάρχοντα θέματα.

 

Παρακαλούμε πριν την δημοσιευση νέων θεμάτων

αναζητήστε την ύπαρξη ίδιων θεμάτων στην παρούσα ή στις προηγουμενες

σελίδες της κατηγορίας

 

ή κάντε χρήση της υπηρεσίας "Αναζήτηση" περισσοτερες πληροφορίες για την καλύτερη χρήση της εδώ :

http://parents.org.gr/news/a309

 

Με το να είναι συγκεντρωμένες οι δημοσιεύσεις ερωταπαντήσεων ίδιας

θεματολογίας, βοηθάτε τα επόμενα μέλη/αναγνώστες στο να βρούν όλες

τις πληροφορίες μαζεμένες και με μεγαλύτερη ευκολία.

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Επιδι μια εικονά ισον 1000 λέξεις. Σου στέλνω (4000 χιλιάδες λέξεις χιχι) το δωμάτιο της μικρής μου. Όλα τα αυτοκόλλητα είναι από jumbo. Κολλάνε πολύ εύκολα, εμένα δεν μου έχει ξεκολλήσει κανένα και όταν μετά τα ξεκολλάω δεν μου έχουν τραβήξει πότε τον τοίχο!

 

HPIM1368.jpg

HPIM1370.jpg

HPIM1372.jpg

HPIM1373.jpg

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Επιδι μια εικονά ισον 1000 λέξεις. Σου στέλνω (4000 χιλιάδες λέξεις χιχι) το δωμάτιο της μικρής μου. Όλα τα αυτοκόλλητα είναι από jumbo. Κολλάνε πολύ εύκολα, εμένα δεν μου έχει ξεκολλήσει κανένα και όταν μετά τα ξεκολλάω δεν μου έχουν τραβήξει πότε τον τοίχο!

 

HPIM1368.jpg

HPIM1370.jpg

HPIM1372.jpg

HPIM1373.jpg

 

Καλά έχεις κάνει καταπληκτική δουλειά! Μπράβο σου είναι αξιοζήλευτο και το εννοώ!! :D:D

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Έχετε χρησιμοποιήσει τα αυτοκόλλητα τοίχου που έχουν τα Jumbo?

Γραφουν πάνω στην συσκευασία πως ξεκολλάνε αλλά είπα πριν κάνω δοκιμή να ρωτήσω και κανέναν άνθρωπο.

Ψάχνομαι αρκετό καιρό για αυτοκόλλητα αλλά μου φαίνονται υπερβολικέ ςοι τιμές από μαγαζί σε μαγαζί και έτσι είπα να δοκιμάσω πρώτα αυτά.

 

Δεν έχει ξεκολλήσει ούτε ένα, τα έχω από τον Νοέμβριο έτσι!

 

DSC01346.jpg

DSC01343.jpg

DSC01348.jpg

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και γώ συμφωνώ με τα κορίτσια....κολλάνε μιά χαρά και αυτά για τους τοίχους και αυτά για τα παράθυρα...τα χω και γώ κανα δυο μήνες τώρα...έβαλα και στο ψυγείο που ήταν χτυπημένο κούκλα έγινε...μας άνοιξε περισσότερο και η όρεξη.....

SOFTZ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Έχετε χρησιμοποιήσει τα αυτοκόλλητα τοίχου που έχουν τα Jumbo?

Γραφουν πάνω στην συσκευασία πως ξεκολλάνε αλλά είπα πριν κάνω δοκιμή να ρωτήσω και κανέναν άνθρωπο.

Ψάχνομαι αρκετό καιρό για αυτοκόλλητα αλλά μου φαίνονται υπερβολικέ ςοι τιμές από μαγαζί σε μαγαζί και έτσι είπα να δοκιμάσω πρώτα αυτά.

 

Δεν έχει ξεκολλήσει ούτε ένα, τα έχω από τον Νοέμβριο έτσι!

 

DSC01346.jpg

DSC01343.jpg

DSC01348.jpg

 

 

και στη σιρταριερα βαλε θα ειναι πολυ καλο!!!

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παρα πολύ ομορφα!Ποσο κοστίζουν?Να ρωτήσω κατι καλαμαρακι,αυτο το επιπλάκι που ειναι σα χαμηλη βιβλιοθηκη απο που το πηρες?

 

Και με πολύ χαρά να σου απαντήσω, είναι βιβλιοθήκη από το ΙΚΕΑ άσπρη και αν θυμάμαι καλα΄έκανε 89 ευρώ και λέγεται EXPEDIT και είναι κανονική βιβλιοθήκα αλλά εμείς την βάλαμε έτσι για μέχρι να μεγαλώσει και μετά θα την σηκώσουμε :D

 

Link to comment
Share on other sites

φανταστικη ιδέα!Δεν πιανει ομως παρα πολύ χώρο?μηπως ξερεις διαστάσεις?Πριν απο πολύ καιρο τη πήρατε?

 

Λοιπόν μόλις το κοίταξα, τα πήραμε τον Νοέμβριο τα έπιπλα της, βρίσκεται στον κατάλογο στην σελιδα 86 και κάνει τελικά 69ευρώ , οι διαστάσεις της είναι Υ149 Β39 Π79 εκ. και την επιλέξαμε γιατί η σειρά HENSVIK βγάζει μια τύπου βιβλιοθήκη αλλά ήταν στενή, χωρίς πολύ χώρο και πολύ ακριβή και βρήκαμε αυτήν και ποιο πολλά χωράει και είναι ποιο όμορφη και φυσικά ποιο οικονομική

 

Link to comment
Share on other sites

Σε τρελανα στις ερωτήσεις ε?Συγνώμη αλλ.α αυριο λέω να παω στο ικεα και να το πάρω αν υπάρχει.Πολύ εξυπνη ιδεα και αν το βαρεθείς μπορεις να τ αλλάξεις.Το δωματιο πάντος ειναι πολύ καλόγουστο και πρακτικό,να το χαιρεστε με το παιδάκι σας και να ειναι πάντα γερό και ευτυχισμένο! :)

Link to comment
Share on other sites

Σε τρελανα στις ερωτήσεις ε?Συγνώμη αλλ.α αυριο λέω να παω στο ικεα και να το πάρω αν υπάρχει.Πολύ εξυπνη ιδεα και αν το βαρεθείς μπορεις να τ αλλάξεις.Το δωματιο πάντος ειναι πολύ καλόγουστο και πρακτικό,να το χαιρεστε με το παιδάκι σας και να ειναι πάντα γερό και ευτυχισμένο! :)

 

Δεν με τρέλλανες καθόλου :) ευχαρίστησή μου να βοηθήσω! Όλα τα έπιπλα στο δωμάτιο της μικρής είναι από το ΙΚΕΑ και λόγω χαμηλού προυπολογισμού έιμασταν εφευρετικοί κατα κάποιο τρόπο! Και ναι ήταν έξυπνη ιδέα αλλά σίγουρα την έχουν σκεφτέι και άλλοι από εδω μεσα (ήταν ιδέα του άντρα μου γιατί αρνιόμουν να αγοράσω την άλλη βιβλιοθήκη!)Και τα αυτοκόλλητα από εδώ μεσα στο φόρουμ τα ανακάλυψα και πήγα και τα αγόρασα-εντωμεταξύ την ίδια βδομάδα που τα είδα εδώ μεσα ετοιμαζόμουν να αγοράσω κάτι αλλα για να κάνω έναν τοίχο και θα μου έβγαιναν 60ευρω :shock::shock: ενώ τώρα έχω βάλει 2 σετ σε κάθε τοίχο αρα σύνολο 12ευρώ

Αλλά μπορώ να πω ότι η λύση της Αννίκο είναι πέρα για πέρα ποιο δημιουργική από την δική μου :D

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...