Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ειστε απιστευτες!!!!

εγω την εκανα τη "κουτσουκελα" χιχιχιχιχι μπηκα μαδερκερ και βγηκα με -130

αχ με εκπτωσεις και παλι πανακριβα αλλα δε κρατηθηκα

βεβαια ολα για του χρονου και υστερα οποτε δε το μετανειωνω

εχουμε και υποχρεωσεις να καλυψουμε

 

 

δε μου λετε εχετε ιδεα για μεταφορικα απο αγγλια στο ασχετο???? με το κιλο πανε????

πραγματικα θα αρχισω να σκεφτομαι να αγκαρεψω μια φιλεναδα που εχω λονδινο

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια,

έχει κάποια παραγγείλει από το http://www.babycity.co.uk/ . . .

Δεν βρίσκω κάπου σχόλια σας, να διαβάσω

και όσες φορές επιχειρήσαμε να παραγγείλουμε μας βγάζει πρόβλημα με τις κάρτες μας... (ένω δεν υπάρχει!)

 

Εχει καλές τιμές αλλά ...τι συμβαίνει?

 

Ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

καλοφορετα τα νουμερα στο ασος τι λενε ?????

 

βγαλτε και καμια φωτο να δουμε τι αγορασατε πώς πεφτει πάνω σας

θελω τοσο πολυ αλλα φοβαμαι τα νουμερα

 

Τα πηραμε ολα για 3 χρονων για του χρονου!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για το ασος, τα μεταφορικα ποσο ειναι??? 6 ευρω????? παραδοση γρηγορη και ρουχα καλα αποτι εχω καταλαβει??????

η μικρη ειναι ριγμενη στο στοκ που εχω χιχιχιχιχι!

Επισης τα μεγεθη τους ειναι κανονικη φορμα γιατι πχ του μαδερκερ για την Αναστασια ειναι τεραστια!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

για το ασος, τα μεταφορικα ποσο ειναι??? 6 ευρω????? παραδοση γρηγορη και ρουχα καλα αποτι εχω καταλαβει??????

η μικρη ειναι ριγμενη στο στοκ που εχω χιχιχιχιχι!

Επισης τα μεγεθη τους ειναι κανονικη φορμα γιατι πχ του μαδερκερ για την Αναστασια ειναι τεραστια!!!

 

Γατούλα για το άσος, παρήγγειλα χτες ενα δωρο για μια βάφτιση,εχει 6 ευρώ μεταφορικά για ελλαδα για 6 εργάσιμες μερες! Τα μεγέθη τους λεει εδώ http://www.asos.com/infopages/SizeGuide/pgesizechartKids.html για ποιες μαρκες να φοβασαι! Αντε καλά ψωνια!

 

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανα την παραγγελια μου (δε αντεξα) απο το feelunique.com λενε οτι ερχονται σε 5-7 εργασιμες μερες..αντε να δουμε , ας ελπισω να μην ειμαι γκαντεμω οπως με το chemistdirect που ακομη τα περιμενω εδω και ενα μηνα κοντα..:rolleyes:

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανα την παραγγελια μου (δε αντεξα) απο το feelunique.com λενε οτι ερχονται σε 5-7 εργασιμες μερες..αντε να δουμε , ας ελπισω να μην ειμαι γκαντεμω οπως με το chemistdirect που ακομη τα περιμενω εδω και ενα μηνα κοντα..:rolleyes:

 

και εγω εκανα την παραγγελια μου το σαββατο.για να δουμε!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια για πειτε μου πως μπορω να παραγγειλω κατι που θελω απο το ΕΒΑΥ,δειχνει οτι εχει ακομΑ 2μερες προθεσμια,κ δεν εχω ιδεα απο αυτα,μου ζηταει να κανω εγγραφη κ μετα να μπω να δωσω την προσφορα μου,μηπως μπορει να με καθοδηγησει καποια κοπελα?

Link to comment
Share on other sites

ναι πρεπει να εγγραφεις πρωτα και μετα να χτυπας τις τιμες!! απλα προσεχε τα τελευταια δευτερολεπτα ειναι πολυ κρισιμα!!μη νομιζεις οτι ξερω και πολλα!!εμεις καναδυο φορες εχουμε -υποτιθεται- κερδισε!!τις υπολοιπες τα αγοραζαμε κατευθειαν!!καλη επιτυχια!!αα επισης μπορεις να πληρωσεις με pay pal , και pali kaneiw eggrafh, opote an ginei kati strabo σου παρεχει πραστασια για τα χρηματα σου-σου τα επιστρεφει αν π.χ. δε σου τα στειλει ο συγκεκριμενος πωλητης!!

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να τα παρω κατευεθειαν?δεν γραφει τιποτα διπλα?

 

Κανε μια αναζήτηση στο Google με αυτο : "οδηγος για αγορες απο ebay"

και θα βρεις πολλες χρησιμες πληροφοριες βήμα-βημα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σας ρωτήσω κατι...απο το fragranceX εχει αγοράσει κανεις?έχω κάνει παραγγελία στις 30/12 κ ακόμα τίποτα... στις 31/12 μου έστειλαν mail οτι τα έστειλαν...λέτε να την πάτησα......??

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

ναι καλε..πολλα κορίτσια από εδώ μεσα! Και εγώ μαζί σου...την ιδια μερα παρήγγειλα και εγώ και την επόμενη έφυγαν...λογικά τελη αυτης αρχε΄ς της αλλης βδομάδας θα μας έρθουν! Εγω να μη σου πω οτι ειχα ξεχασει τι ειχα πάρει και μπηκα στα μειλ για να θυμηθώ!

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ολόκληρο θέμα (άσχετα αν δεν έχω ιδέα που το έχουν πάει...) για αρώματα και fragrancex. Έχω παραγγείλει από εκεί 4-5 φορές και δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα. Και όταν ξαναχρειαστεί πάλι απο εκεί θα πάρω γιατί δεν με πειράζει που καθυστερούν. Μην ανησυχεις, θα παραλάβεις.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστώ!το έχω δει ολόκληρο το θέμα που λες...με φθηνα καλυντικα αλλα δεν ξέρω σε ποιο σημειο το έχουν παει.

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια για πειτε μου πως μπορω να παραγγειλω κατι που θελω απο το ΕΒΑΥ,δειχνει οτι εχει ακομΑ 2μερες προθεσμια,κ δεν εχω ιδεα απο αυτα,μου ζηταει να κανω εγγραφη κ μετα να μπω να δωσω την προσφορα μου,μηπως μπορει να με καθοδηγησει καποια κοπελα?

 

vann πηγαινε στην σελιδα 40 αυτου του θεματος και εχει οδηγιες για το e-bay.εγω σχεδον ολα του μωρου απο εκει τα εχω παρει.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ενδιαφερει καμμια σας,εγω παντως συμβουλευομαι συχνα αυτη τη σελιδα

http://www.makeupalley.com/product/

Περιεχει κριτικες για ολα σχεδον τα καλλυντικα που κυκλοφορουν!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο site των monsoon και με έκπληξη είδα ότι έχουν ανακοινώσει παραδόσεις σε κάποιες ευρωπαϊκές χώρες αλλά και στην Αμερική, εκεί που πριν λίγους μήνες παρέδιδαν μόνο Βρετανία. Έτσι έστειλα mail να δω τις προθέσεις τους. Προσωπικά μου αρέσουν πολύ τα ρούχα της και νευριάζω που τα αγοράζω 20-30 ευρώ παραπάνω εδώ. Να θέλω ένα φορεματάκι δηλαδή και είναι που είναι τσιμπημένο, να το πληρώνω χρυσό... Θα σας ενημερώσω αν απαντήσουν.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι rav να σου απαντησουν θετικα!!!Κι εμενα μου αρεσουν παρα πολυ και εδω δεν μπορω να τα βρω,δυστυχως!!!Περιμενουμε νεα σου.......

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

 

Γνωρίζει κάποια αν τα mothercare Αγγλίας ανοιξαν τις παραγγελείες τους για Ελλάδα;

 

Εγω παρέλαβα την κάμερα που είχα παραγγειλει απο το http://www.babymonitorsdirect.co.uk/ προχθές!!

Αψογα συσκευασμένα και στην ώρα τους!! το μόνο πρόβλημα ηταν πως είχα ξεχάσει πως οι Αγγλικές μπρίζες ειναι διαφορετικές, αλλα βρήκα μετατροπέα στα Σατουρν!!

Κοριτσάκια μου ειστε ολη μου η ζωή!!!! Σας ευχαριστώ που είστε στην ζωη μου!!!

a%3E

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...