Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μπαλετο για 3 χρονων


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλή σας μέρα και καλή σχολική χρονιά σε όλες!!! Να χαίρεστε τα παιδάκια σας!...Να ρωτήσω κι εγώ με τη σειρά μου για σχολές στην Κηφισιά?..Υπάρχει κοντά στο σπίτι μου το School of Dance Ελίνα Μελέντη - Φωτεινή Σαντοριναίου...γνωρίζετε να μου πείτε? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας μέρα και καλή σχολική χρονιά σε όλες!!! Να χαίρεστε τα παιδάκια σας!...Να ρωτήσω κι εγώ με τη σειρά μου για σχολές στην Κηφισιά?..Υπάρχει κοντά στο σπίτι μου το School of Dance Ελίνα Μελέντη - Φωτεινή Σαντοριναίου...γνωρίζετε να μου πείτε? Ευχαριστώ

 

ναι! πολύ καλή σχολή!

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
καλημερα.ξερει καμια μαγαζι με ειδη μπαλετου,κορμακι οχι παπουτσια στο περιστερι?ευχαριστω πολυ.

 

στο περιστέρι δεν ξερω

κεντρο- συνταγμα, δε σε βολευει; παγκράτι;

καταστημα μάγια, νικης 2

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στο περιστέρι δεν ξερω

κεντρο- συνταγμα, δε σε βολευει; παγκράτι;

καταστημα μάγια, νικης 2[/QUOT

 

τη ξερω τη μαγια απλα μου ειναι πιο ευκολο το περιστερι.ευχαριστω παντως!

Link to comment
Share on other sites

καλσπερα και καλη χρονια,εγω παω την κορη μου στην αλεκα θωμαιδη στο ιλιον ειμαι ευχαριστημενη και ειναι και οικονομικη 40 ευρω,η κορη μου ειναι 5 χρονων,αλλα μου φαινεται παραξενο το εξης θα κανει μια καλοκαιρινη παρασταση για το κλεισιμο της χρονιας και μας ειχε πει οτι θα υπαρξει οικονομικη επιβαρυνση οκ λεμε και μας ανακοινωνει οτι η επιβαρυνση ειναι 200 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν ειναι τρελλο?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

εχω βαλει αγγελια εδω http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=49687 και ψαχνω καποια ειδη μπαλετου μαλλον θα ξεκινησουμε και η στολη μας δεν υπαρχει ακομα οποτε ειμαστε...σε αναμενα καρβουνα! αν καποια κοπελα εχει κατι που θα ηθελε να δωσει μας ενδιαφερει!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

καλσπερα και καλη χρονια,εγω παω την κορη μου στην αλεκα θωμαιδη στο ιλιον ειμαι ευχαριστημενη και ειναι και οικονομικη 40 ευρω,η κορη μου ειναι 5 χρονων,αλλα μου φαινεται παραξενο το εξης θα κανει μια καλοκαιρινη παρασταση για το κλεισιμο της χρονιας και μας ειχε πει οτι θα υπαρξει οικονομικη επιβαρυνση οκ λεμε και μας ανακοινωνει οτι η επιβαρυνση ειναι 200 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν ειναι τρελλο?

 

πιστευω πως η οικονομικη επιβερυνση σημαινει καποιο κοστουμι και η συμμετοχη στο θεατρο, σαν εισητηριο ή σαν απλη οικογενειακη συμμετοχη.

γιατι δεν την ρωτας; την ιδια οχι αλλες μαμαδες... αυτη ξερει τιις σωστοτερες απαντησεις.

την αλεκα την ξερω. καλως πατε εκει

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...