Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αυτοκόλλητα JAMBO


Recommended Posts

Καλησπέρα μαμάδες και μπαμπάδες. Επειδή ψάχνω και εγώ για να φτιάξω το δωμάτιο του μπουμπουκίδιου μου και έχω πάθει πλάκα με τα κάποια αυτοκόλλητα για τον τοίχο αλλά είναι ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολυ ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοολυ ακριβά για το πορτοφόλι μου, χθες πήγα Jumbo και βρήκα αυτά τα αυτοκόλλητά και έπαθα πλάκα εκτός το ότι μου αρέσουν πολύ είναι και πάμφθηνα σε σχέση με τα άλλα ( χωρίς να θέλω να πω ότι η ποιότητα τους θα είναι ίδια, αυτό δεν το ξέρω ακόμα!) έκαναν αν θυμάμαι καλά γύρο στα 3,80 και έχει 18 αυτοκόλλητα το πακέτο.

 

CIMG3844.jpg

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


TweetyCrabThanks3.gif

Έψαχνα αυτοκόλητα για το παιδικό δωμάτιο καθώς θα μετακομίσουμε σύντομα στο νεο μας σπίτι και θα φτιαξω τα δωμάτιά τους απο την αρχή.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

marilia12 έχει και άλλα θέματα, αν θυμάμαι καλά έχει και ένα πολύ ωραίο σετ που είναι ένα νεραϊδένιο δεντρόσπιτο αυτό θυμάμαι για κοριτσάκια και μια κιβωτο για πιο ουδέτερο. Επίσης έχει πολύ ωραία μέτρα για κοριτσάκια έχει ένα ωραίο κοριτσίστικο πύργο και για ουδέτερο σχέδιο έχει ένα δέντρο με ζωάκια.

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΟΡΘΩΣΗ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΠΑΚΕΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 2,99

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

πηραμε την κιβωτο εμεις.. στα επιπλα (κολλησαμε κανα δυο στην συρταριερα) δεν ειχαμε προβλημα.. στο τοιχο ομως 9 στα 10 ξεκολλουσαν και τα βρισκαμε μισο κολλημενα την επομενη.. το προβλημα το λυσαμε με λιγη κολλα στις ακρες των αυτοκολλητων..τωρα ειναι λιγο αναγλυφα τα ζωακια αλλα θελει παρατηρητικοτητα για να το καταλαβεις οτι κατι δεν παει καλα.. τα προτεινω παντως, ειναι ωραια διακοσμητικα.. :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν η διαμορφωση στα μαγαζια του τζαμπο ειναι παντου ιδια (εγω στην Θεσ/νικη τα βρηκα) ειναι εκει που εχει τα επιτραπεζια παιχνιδια, τις φιγουρες που κολλας στον τοιχο πχ γουινι, αν ξερεις που ειναι τα αστερακια που βαζουν στο ταβανι και λαμπουν την νυχτα.. εκει περιπου.. οχι στα τμηματα με τα ρουχα! :wink:

και συγκεκριμενα οχι μεσα σε διαδρομο αλλα σε σταντ σαν αυτα που εχουν λιγο πριν μπεις στο διαδρομο (αχ δεν ξερω πως να τα περιγραψω..)

Link to comment
Share on other sites

einai ston diadromo pou exei ta plastika potirakia kai ola ta afrodi diakosmitika.egw pira thn kiboto alla den thn exw kolisei akoma skopeuw na parw kai kapia apo ta afrodi.exw ena idi sto psigio kai einai polu kalo.enan sfougaraki tetragonopanteloni :) .o tixos elena einai spatoularistos?an oxi mpori giauto na mhn kolisane kala ,tha dokimasw kai egw ston spatoularisto kai tha doume alios na einai kala h ntoulapa.

ylSkp1.pngrwLVp1.png
Link to comment
Share on other sites

πηραμε την κιβωτο εμεις.. στα επιπλα (κολλησαμε κανα δυο στην συρταριερα) δεν ειχαμε προβλημα.. στο τοιχο ομως 9 στα 10 ξεκολλουσαν και τα βρισκαμε μισο κολλημενα την επομενη.. το προβλημα το λυσαμε με λιγη κολλα στις ακρες των αυτοκολλητων..τωρα ειναι λιγο αναγλυφα τα ζωακια αλλα θελει παρατηρητικοτητα για να το καταλαβεις οτι κατι δεν παει καλα.. τα προτεινω παντως, ειναι ωραια διακοσμητικα.. :wink:

 

ki emeis to idio.pirame thn kivoto k mono sthn sirtariera k stn porta krathsn ta aytokolita.den mporw na pw oti emeina eyxristimenh.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα ιδια εχω παρει κι εγω και ειναι υπεροχα.. Δεν πεφτουν απο μονα τους αλλα η κολλα τους ειναι ελαφρια και ξεκολλανε αν θελιες να τα βγαλεις χωρις να αφηνουν σημαδια... Εδω επλυνα τους τοιχους χωρις να τα ξεκολλησω και δεν επαθαν τιποτα...

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εκει που ειναι οι κρεμαστες εχει και αυτολλητο με σχημα καστρου για κοριτσια και αυτοκινητοδρομου για αγορια.

το μονο ελλατωμα του ειναι οτι εχουν απανω νουμερα για να μετρας το υψος των παιδιων ,η τιμη τους δεν ειαι πανω απο 5 ευρω και ειναι πολυ ομορφα.

και εμεις τωρα λογω ανακαινησεις του πατρικου του αντρα μου ελεγα να παρω αυτοκολητα για τα δωματια των παιδιων αλλα μαλλον θα παω απο το τζαμπο και οποτε τα βαρεθουν τα αλλαζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από Τζάμπο πήρα, το σετ με τις νεραϊδούλες. Με 20 ευρώ έφτιαξα όλο το δωμάτιο!

 

στα επιπλα (κολλησαμε κανα δυο στην συρταριερα) δεν ειχαμε προβλημα.. στο τοιχο ομως 9 στα 10 ξεκολλουσαν και τα βρισκαμε μισο κολλημενα την επομενη.. το προβλημα το λυσαμε με λιγη κολλα στις ακρες των αυτοκολλητων..τωρα ειναι λιγο αναγλυφα τα ζωακια αλλα θελει παρατηρητικοτητα για να το καταλαβεις οτι κατι δεν παει καλα.. τα προτεινω παντως, ειναι ωραια διακοσμητικα.. :wink:

 

Και συμφωνώ με το παραπάνω, ακριβώς το ίδιο έπαθα κι εγώ.

Ξεκόλλαγαν στις άκρες, πήρα κόλλα στικ και δεν μου έγιναν ανάγλυφα πάλι καλά, και δεν ξανά ξεκόλλησαν.

 

Πάντως είναι μια καλή διακοσμητική λύση και κυρίως οικονομική!!!

.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...