Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

οικονομικά έπιπλα μπάνιου. Που;


Recommended Posts

Καλημέρα. Θέλω να αγοράσω 2 έπιπλα μπάνιου. Γνωρίζετε κάποιο μαγαζί στην Αθήνα κατά προτίμηση, που να έχει έπιπλα μπάνιου σε προσφορές;

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατι συγκεκριμενο δεν γνωριζω αλλα σιγουρα ολα τα καταστηματα με ειδη υγειηνης, ολο και καποια προσφορα θα εχουν. κοιτα στον πΠαπαπολιτη. αλλιως για κατι πιο απλο Ικεα και Πρακτικερ.

Link to comment
Share on other sites

Στο προηγούμενο σπίτι που έμενα είχε από το ΙΚΕΑ πολύ όμορφο έπιπλο κάτω από το νιπτήρα, όπως και ράφι με καθρέφτη πάνω από αυτόν, σίγουρα ήταν οικονομικά (σπίτι ενοικίου και ιδιοκτήτης που έδινε σε όλα όσο λιγότερα μπορούσε)

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για τα απλά έπιπλα λάκα λευκή με ντουλάπι ενιαίο νιπτήρα και καθρέφτη.

Εδώ όμως ζητάνε για ένα 60αρι 380 ευρώ :shock:.

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

H Ravenna βρε κορίτσια είναι πανάκριβη! Καλές τιμές έχει το Praktiker, όπως προαναφέρθηκε.

 

Από ποιότητα στο praktiker πως είναι ;Έχει ποικιλία σχεδίων;

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

Εγω τυχαια ειχα βρει ενα προσφορα στο lidl πριν καιρο 40 ευρω και το πηρα....μου εχει βγει μεχρι τωρα πολυ καλο και βολικο...αλλα ειχα κοιταξει και ικεα και πρακτικερ και ειχε οντως πολυ καλα και οικονομικα....

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ικέα να ρίξεις μια ματιά σίγουρα, έχει και αρκετή ποικιλία, οικονομικά και μια χαρά ποιότητα.

μήπως όμως κάποιο μαγαζί συνοικιακό έχει βάλει προσφορές σε κάποιο κομμάτι?

τον Λακιώτη ξέρω στη θηβών.

το ravena κάποτε είχε καλές τιμές...

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις πριν τρία χρονια παραγγείλαμε ενα επιπλο μπανιου απο μια εκθεση σπιτιού και είμαστε ευχαριστημενοι, θα σου στείλω το σαιτ της επιχείρησης με πμ! Το μόνο κακό ηταν οτι μας καθυστερησαν αρκετα την παραδοση!

eNortjKzUjIyMjA2tVSyBlwwFW8C0g,,43.pngeNortjKzUjIyMjA2M1CyBlwwFVgCyg,,70.png

Link to comment
Share on other sites

Από ποιότητα στο praktiker πως είναι ;Έχει ποικιλία σχεδίων;

Καλή είναι η ποιότητα, δεν είναι top αλλά είναι μια χαρά. Δεν είναι χειρότερη από το ΙΚΕΑ, θα έλεγα ίσως και λίγο καλύτερη. Απλώς τα ΙΚΕΑ έχουν πιο ενδιαφέρον design. Δε χάνετε τίποτα να ρίξετε μια ματιά!

it's never too late to start all over again

 

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που ειχα επισκεφτει την ραβένα προ 4ετιας ειχε και με 6 ευρω το τετ. πλακακια και το ιδιο οικονομικα ειδη υγιεινης ....

 

Ανεβασε τοσο πολυ τις τιμες της?

Link to comment
Share on other sites

Ανεβασε τοσο πολυ τις τιμες της?

Πριν ένα χρόνο που ανακαίνιζα το ημιυπογειάκι μας για να μείνουμε, ήταν πανάκριβα! Παρότι διαφήμιζε στο ραδιόφωνο καλές τιμές... ούτε λόγος για πλακάκια έξι ευρώ το τ.μ., πολύ πιο ακριβά...

it's never too late to start all over again

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε συνοικιακά μαγαζιά έχω ψάξει, αλλά είναι ακριβά. Θα πάω ικεα και praktiker, να ρίξω μια ματιά.

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

φτιάξτο μόνος/μόνη σου. Δεν είναι πολύ δύσκολο. Θα το φτιάξεις με κόντρα πλακέ θαλάσσης και θα σου στοιχίσει φτηνότερα από τα έπιπλά από νοβοπάν που μόλις πέσει λίγο νερό φουσκώνουν

Link to comment
Share on other sites

φτιάξτο μόνος/μόνη σου. Δεν είναι πολύ δύσκολο. Θα το φτιάξεις με κόντρα πλακέ θαλάσσης και θα σου στοιχίσει φτηνότερα από τα έπιπλά από νοβοπάν που μόλις πέσει λίγο νερό φουσκώνουν

 

Πως θα το φτιάξω ;Να απευθυνθώ σε μαραγκό εννοείς;

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

φτιάξτο μόνος/μόνη σου. Δεν είναι πολύ δύσκολο. Θα το φτιάξεις με κόντρα πλακέ θαλάσσης και θα σου στοιχίσει φτηνότερα από τα έπιπλά από νοβοπάν που μόλις πέσει λίγο νερό φουσκώνουν

 

 

Δεν εχουν ΟΛΟΙ την δεξιοτεχνια να φτάχνουν πράγματα μόνοι τους.

Link to comment
Share on other sites

Πριν ένα χρόνο που ανακαίνιζα το ημιυπογειάκι μας για να μείνουμε, ήταν πανάκριβα! Παρότι διαφήμιζε στο ραδιόφωνο καλές τιμές... ούτε λόγος για πλακάκια έξι ευρώ το τ.μ., πολύ πιο ακριβά...

 

Ρωτησατε καποια κοπελα μεσα στην ραβεννα?

Γιατι για μενα κανουν ενα λαθος... εχουν μια τιμη αρχικη και απο εκει κανουν εκπτωση 50%,,, δλδ οτι τιμες βλεπεις πχ στα πλακακια ειναι στην μιση τιμη ..αλλα πρεπει να το ξερεις...αν οχι υπολογιζεις με βαση οτ βλεπεις

 

Οσες φορες εχω παει ειναι φθηνα

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησατε καποια κοπελα μεσα στην ραβεννα?

Γιατι για μενα κανουν ενα λαθος... εχουν μια τιμη αρχικη και απο εκει κανουν εκπτωση 50%,,, δλδ οτι τιμες βλεπεις πχ στα πλακακια ειναι στην μιση τιμη ..αλλα πρεπει να το ξερεις...αν οχι υπολογιζεις με βαση οτ βλεπεις

 

Οσες φορες εχω παει ειναι φθηνα

 

Ααααα Αφροδιτη δεν κανουν λάθος!!! Ειναι η πολιτικη τους αυτη...το κάνει και ο Καραμιχαλης που ανεφερα πιο πανω...Ειναι λεει θεμα εφοριας (κατι τετοιο)...

Link to comment
Share on other sites

Ααααα Αφροδιτη δεν κανουν λάθος!!! Ειναι η πολιτικη τους αυτη...το κάνει και ο Καραμιχαλης που ανεφερα πιο πανω...Ειναι λεει θεμα εφοριας (κατι τετοιο)...

 

Δεν εννοω τετοιο λαθος ...χαχα...εννοω οτι εχω δει κοσμο να φευγει πριν μαθουν οτι η τιμη ειναι η μιση (τους ακουγα που συζηταγαν διπλα μου )

(εδω εγω που το ψιλοξερω ..και παλι... καθε φορα που παω ειμαι επιφυλαχτικη..οτι καποια στιγμη μπορει να μην ισχυει)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοω τετοιο λαθος ...χαχα...εννοω οτι εχω δει κοσμο να φευγει πριν μαθουν οτι η τιμη ειναι η μιση (τους ακουγα που συζηταγαν διπλα μου )

(εδω εγω που το ψιλοξερω ..και παλι... καθε φορα που παω ειμαι επιφυλαχτικη..οτι καποια στιγμη μπορει να μην ισχυει)

 

 

Ααααααα οκ τότε:D:D:D:D

 

Επιφυλακτική? Αντε καλέ γιατι? Τα λεφτάκια σου θα δωσεις γιατι να μην ρωτάς??

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μπερδεύτηκα. Δηλαδή στο site της ravenna οι τιμές είναι μείον 50% από αυτές που αναγράφονται;

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μπερδεύτηκα. Δηλαδή στο site της ravenna οι τιμές είναι μείον 50% από αυτές που αναγράφονται;

 

Δεν ξερω για το σαιτ... για το καταστημα ξερω μονο

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...