Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Βρηκα επιτελους μια κοπελα , για να απασχολησει τα παιδια στο παρτυ του Νικολα.

 

Θα ειναι 2 ατομα (τα παιδια ειναι περιπου 15) ενας ταχυδακτυλουργος και ενας ανιματερ. θα εχουνε facepainting, μπαλονοκατασκευες, θα κανει μαγικα (θα εχει και ενα κουνελακι μαζι ), θα παιξουνε μουσικες καρεκλες, κρυμμενο θυσαυρο και οτι αλλο τραβηξει το κεφι.

 

μου φανηκε και συμπαθητικη απο το τηλεφωνο που της μιλησα.

 

για τιμη μου ειπε 140 η μια ωρα ( και τα δυο ατομα ειναι μεσα στην τιμη) + 20 το επιπλεον μισαωρο! (ολα μεσα ομως....μπογιες , μπαλονια και τα δωρακια των νικητων στα παιχνιδια)

 

ειναι πολλα???

εχετε υποψιν σας κανεναν να μου προτινεται???

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μου φαίνεται πολύ καλή τιμή.

Να φανταστείς στη βάφτιση του γιου μου το 2007 είχα πληρώσει 170€ 1 άτομο για 2 ώρες (όλα μέσα: μπαλόνια, είδη ζωγραφικής, μετάλια, μουσική κλπ.). Και είμαστε στην επαρχία που υποτίθεται οι τιμές είναι καλύτερες.

Ζήτησε όμως να δεις δουλειές τους. Το μυστικό της επιτυχίας είναι να περνάει και ο κλόουν καλά. Ακόμα συναντώ παιδάκια που σχολιάζουν θετικά τον κλόουν της βάφτισης και αυτή είναι η μεγαλλύτερη ικανοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα κλοουν στη βαφτιση του μικρου, στην εκκλησια. Επειδη δεν καναμε τραπεζι μετα, λογω πενθους, ειχα τον κλοουν οταν μοιραζαμε τις μπομπονιερες και εκανε μπαλονοκατασκευες που τις μοιραζε στα παιδακια. Κοστισε 50? την πρωτη ωρα +15? το μισαωρο. Η τιμη δεν ειναι βεβαια για αυτο που θες να κανεις εσυ αλλα πιστευω πως δε θα βρεις και πολυ φθηνοτερα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Εγω ειχα κλοουν στη βαφτιση του μικρου, στην εκκλησια. Επειδη δεν καναμε τραπεζι μετα, λογω πενθους, ειχα τον κλοουν οταν μοιραζαμε τις μπομπονιερες και εκανε μπαλονοκατασκευες που τις μοιραζε στα παιδακια. Κοστισε 50? την πρωτη ωρα +15? το μισαωρο. Η τιμη δεν ειναι βεβαια για αυτο που θες να κανεις εσυ αλλα πιστευω πως δε θα βρεις και πολυ φθηνοτερα...

 

Εμείς παίρνουμε εδω και 3 χρόνια την ίδια κλόουν και η τιμή είναι ακόμα στα 55€ Επίσης το πρόγραμμά της περιλαμβάνει τα πάντα και έχει και πολλές στολές.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στα γεννέθλια της κόρης μου πλήρωσα για 1 ώρα, ενα κλόουν 100, στην ίδια εταιρία είχαν και με 80. Έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη, διασκέδασε αφάνταστα μικρούς, αλλά και μεγάλους.:P

74Qtp3.png2SeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΤΥ ΗΡΘΕ ΕΝΑΣ ΝΤΥΜΕΝΟΣ SPINDERMAN,ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΨΑΝ.ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΗΤΑΝ 60 ΕΥΡΩ Η ΩΡΑ ΚΑΙ 15 ΕΥΡΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΙΣΑΩΡΟ.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

ααααα ειναι πολλα δηλαδη!!!

 

Τωρα χαρηκα, γιατι ετσι και αλλιως αποφασισα για τελευταιο χρονο , να κανουμε παρτυ στο σχολειο ....απο του χρονου βλεπουμε!

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Και μεις στη βάφτιση της μικρής μου πριν λίγες μέρες πήρε 150 ? για το πρώτο 2ωρο αλλά πήγε 180 ? γιατί την κρατήσαμε μισή ώρα επιπλέον. Χαλάλι της όμως, δεν ακούσαμε ούτε μία παιδική κραυγή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.kloklo.gr/

εγω με αυτη την κοπελα μιλησα. Η οποια μου φανηκε πολυ καλη και με διαθεση να εξυπηρετησει. Η τιμουλα απο οτι κοιταξα και διαβασα και μεσα στο παρεντς ειναι τσιιμπημενη.

 

Δες και εσυ αν θες

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

από ότι έχω καταλάβει ο καθένας ανάλογα με τη φήμη που έχει ζητάει και διαφορετική τιμή. Εμάς είχαν καλέσει πριν 2 χρόνια κάποιον στον παιδικό ο οποίος μου άρεσε αρκετά (αργότερα έμαθα ότι είναι από τους γνωστούς) και όταν τον πήρα τηλέφωνο να μου πει τιμή για τα γενέθλια του γιου μου μου είπε 200 ευρώ για 2 ώρες (τιμή που μου φάνηκε ακριβή και τελικά δεν τον φώναξα).

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

koritsia doste kai kanena til. i site na kanoniso ki ego gia to party tis mikris mou. thanks

 

http://www.showeasy.gr

¨Εχουν πολλές στολές, το προγραμμά τους περιλαμβάνει τα πάντα μαγικά, βάψιμο, μπαλόνια κουκλοθέατρο. Ελπίζω να βοήθησα...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Εγω ειχα κλοουν στη βαφτιση του μικρου, στην εκκλησια. Επειδη δεν καναμε τραπεζι μετα, λογω πενθους, ειχα τον κλοουν οταν μοιραζαμε τις μπομπονιερες και εκανε μπαλονοκατασκευες που τις μοιραζε στα παιδακια. Κοστισε 50? την πρωτη ωρα +15? το μισαωρο. Η τιμη δεν ειναι βεβαια για αυτο που θες να κανεις εσυ αλλα πιστευω πως δε θα βρεις και πολυ φθηνοτερα...

Καλησπερα. Βαφτιζω τη μικρη μου το Μαιο στο Μενιδι και ψαχνω για κλοουν στην εκκλησια για καμια ωρα. Μπορεις να μου πεις που μπορω να επικοινωνησω για τον κλοουν που ειχες στη βαφτιση σόυ? Αν ναι μοπροεις να μου στειλεις τα στοιχεια στο mail dmoustaka@hotmail. com? Σε ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πριν 2 εβδομάδες έκανα τα 2α γενέθλια του παιδιού και πλήρωσα για 2 ώρες 60 ευρώ (30 ευρώ η ώρα) μια κοπέλα που έκανε τον κλόουν καταπληκτική. Έκανε τα πάντα και τα παιδιά πέρασαν φοβερά. Οι τιμές που ακούω εδώ είναι πολύ υψηλές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πάντως πριν 2 εβδομάδες έκανα τα 2α γενέθλια του παιδιού και πλήρωσα για 2 ώρες 60 ευρώ (30 ευρώ η ώρα) μια κοπέλα που έκανε τον κλόουν καταπληκτική. Έκανε τα πάντα και τα παιδιά πέρασαν φοβερά. Οι τιμές που ακούω εδώ είναι πολύ υψηλές.

Που την βρηκες αυτη την κοπελα???Εχει σελιδα.στο ιντερνετ?Το τηλεφωνο της???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα! Εγώ το Σάββατο έκανα τη γιορτή της κόρης μου κ πήρα μια προσφορά από γνωστή πιτσαρία! 2 ώρες κοπέλα που εγώ είχα ζητήσει να ντυθεί νεράιδα επειδή τα παιδιά ήταν τα περισσότερα μικρά(11 παιδιά 2-6 χρονών) κ δεν ήθελα να φοβηθούν από το κλόουν(επιλέγεις άντρα-γυναικα κ τι θες να ντυθεί) + 4 τεράστιες πίτσες(περίπου 100 κομμάτια-από φαγητό μπορείς να επιλέξεις κ κάτι άλλο) 109 ευρώ! Η κοπέλα ήταν εκπληκτική με τα παιδιά τα ζωγράφισε κιόλας κ πέρασαν πολύ πολύ όμορφα! Εγώ ήταν η πρώτη φορά που είχα επαφή με διασκεδαστή οι περισσότεροι όμως γονείς είχαν ξαναδεί κ είπαν κ εκείνοι ότι πραγματικά η κοπέλα ήταν απίστευτη!;)

sjCrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την Κυριακή τα πρώτα γενέθλια του μικρού μου και η κοπέλα-κλόουν που είχε έρθει μου είχε ζητήσει 35 ευρώ για μία ώρα ή 60 ευρώ για δύο. Φυσικά την κράτησα δύο ώρες και μπορεί ο μικρός μου να μην ασχολήθηκε και πολύ αλλά ο μεγάλος μου που είναι τριών και η παρέα του το καταευχαριστήθηκαν! Εγώ μένω Ίλιον, φαντάζομαι η κοπέλα εξυπηρετεί σίγουρα και γύρω περιοχές! Αν κάποιος-α ενδιαφέρεται, μπορεί να μου στείλει πμ για να δώσω στοιχεία!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια, το Σάββατο κάναμε το πάρτυ της μικρής, όπως έγραψε η Anna Ath και έχω να πω ότι έμεινα πολύ ευχαριστημένη.

 

Άψογη οργάνωση, τηλέφωνο πριν και μετά, 4 πίτσες 4*4 και 1 ώρα ο κλόουν 95 ευρώ !!!!!!!!!!!

 

Αξίξει να το έχετε υπόψη σας, γλυτώνεις από πολύ ψάξιμο και μαγείρεμα.

 

Η προσφορά πάει ως εξής. Επιλέγεις από τον κατάλογο πράγματα αξίας τουλάχιστον 100 ευρώ και σου δίνουν έκπτωση 50%. Ότι θέλεις. Και ο κλόουν είναι 35 ευρώ για 1 ώρα και 59 για δύο, αν θέλεις.

 

Όλα καλά. Να καθάριζαν και το σπίτι την επόμενη..........

 

Αν θέλετε τα στοιχεία της πιτσαρίας (είναι αλυσίδα), στείλτε πμ.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

εγω παντως πηρα μια εκπληκτικη κλοον επαιξαν τρομερα παιχνιδια ολα τα παιδια τους εβαλε να φανε με μουσαμα τα μαζελε ολα μετα στο τελος τους μοιρασε σε ολους δωρα σε ολα τα παιδακια και καραμελε ολα μα ολα ξετρελλαθηκαν για 3 ωρες 100 ευρω

και εκει που λεγαμε οτι χασαμε ηρθανε τα θαυματακια μας

η αννα μαρια μας γεννηθηκε στις 16/2/2009

και ο μπεμπης στις 17/7/2010

Link to comment
Share on other sites

Στην βαπτηση του γιου μου εφερα μια κοπελα -οχι πολύ πιτσιρικα- παιδαγωγό παιδοψυχολογο και νηπιαγωγό και κράτησε 40 πιτσιρικια καρφωμενα στις θεσεις τους.Ηταν και πολλά και διαφορες ηλικιες.Αλλά τα κατάφερε τελεια.Δεν ειναι κλοουν που νομιζα και νομιζω πως τρομαζει τα παιδιά αλλά ηρεμη και γνωριζει πολύ καλά να τα φερει βολτα.

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα! Εγώ το Σάββατο έκανα τη γιορτή της κόρης μου κ πήρα μια προσφορά από γνωστή πιτσαρία! 2 ώρες κοπέλα που εγώ είχα ζητήσει να ντυθεί νεράιδα επειδή τα παιδιά ήταν τα περισσότερα μικρά(11 παιδιά 2-6 χρονών) κ δεν ήθελα να φοβηθούν από το κλόουν(επιλέγεις άντρα-γυναικα κ τι θες να ντυθεί) + 4 τεράστιες πίτσες(περίπου 100 κομμάτια-από φαγητό μπορείς να επιλέξεις κ κάτι άλλο) 109 ευρώ! Η κοπέλα ήταν εκπληκτική με τα παιδιά τα ζωγράφισε κιόλας κ πέρασαν πολύ πολύ όμορφα! Εγώ ήταν η πρώτη φορά που είχα επαφή με διασκεδαστή οι περισσότεροι όμως γονείς είχαν ξαναδεί κ είπαν κ εκείνοι ότι πραγματικά η κοπέλα ήταν απίστευτη!;)

 

Κορίτσια, το Σάββατο κάναμε το πάρτυ της μικρής, όπως έγραψε η Anna Ath και έχω να πω ότι έμεινα πολύ ευχαριστημένη.

 

Άψογη οργάνωση, τηλέφωνο πριν και μετά, 4 πίτσες 4*4 και 1 ώρα ο κλόουν 95 ευρώ !!!!!!!!!!!

 

Αξίξει να το έχετε υπόψη σας, γλυτώνεις από πολύ ψάξιμο και μαγείρεμα.

 

Η προσφορά πάει ως εξής. Επιλέγεις από τον κατάλογο πράγματα αξίας τουλάχιστον 100 ευρώ και σου δίνουν έκπτωση 50%. Ότι θέλεις. Και ο κλόουν είναι 35 ευρώ για 1 ώρα και 59 για δύο, αν θέλεις.

 

Όλα καλά. Να καθάριζαν και το σπίτι την επόμενη..........

 

Αν θέλετε τα στοιχεία της πιτσαρίας (είναι αλυσίδα), στείλτε πμ.

 

Καλησπέρα!

 

Σε λίγο καιρό πλησιάζουν τα γενέθλια του γιού μου κι έχουμε σκεφτεί ένα σωρό πράγματα για το που/πως θα τα γιορτάσουμε αλλά ακόμη δεν έχουμε καταλήξει. Αλλάζουμε συνεχώς γνώμη!:roll:

 

Διαβάζοντας τα μηνύματά σας, μου φάνηκε απλή κι ωραία η ιδέα σας (και οικονομική φυσικά:cool:) και ήδη μίλησα στο τηλέφωνο για πληροφορίες με την... γνωστή πιτσαρία (υπέθεσα δηλαδή για ποιά μιλάτε και το έψαξα στο ίντερνετ).

 

Όντως, μια πολύ ευγενική κυρία μου επιβεβαίωσε αυτά που γράψατε κι εσείς (φαγητό-τιμές-έκπτωση) και μου είπε ότι στην περίπτωση που θα χρησιμοποιήσουμε κλόουν, χρειάζεται επικύρωση της όλης παραγγελίας 3 μέρες νωρίτερα.

 

Θέλω να σας ρωτήσω :

 

1) Οι 4 αυτές πίτσες γίγας... είναι 100 κανονικά κομμάτια? Βάλατε και κάποιο άλλο φαγητό?

2) Ο κλόουν... πως ακριβώς απασχολεί τα παιδιά? Ο γιος μου θα κλείσει τα 6 και φοβάμαι πως αν είναι κάτι "απλοικό", θα βαρεθεί. Βέβαια, θα έχει και κάποια μικρότερα παιδάκια αλλά θέλω πρωτίστως να το ευχαριστηθεί ο εορταζόμενος!:D

 

Τι να κάνω, δεν ξέρω...:confused: Ουφ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...