Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γυναικολόγος Τάγκου Αικατερίνη Θεσσαλονίκη, την έχει καμιά σας??


Recommended Posts

καλησπέρα θα ήθελα να ρωτησω αν καμια κοπέλα έχει την συγκεκριμενη γιατρό και που ξεγεννάει.. θα την ρωτησω, απλά αν την έχει κάποια ας μου πεί! ευχαριστώ!

b1xOp2.png

 

QBskp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου Αναστασακι,

εγω και παλι...χαχα

Η φιλη μου, που σου ανεφερα σε αλλη απαντηση μου, εχει την κυρια Ταγκου και ειναι πολυ ευχαριστημενη.

Γεννησε στο Διαβαλκανικο η φιλη μου, σε ποιά άλλη κλινικη ειναι η κ. Ταγκου δεν γνωριζω, απλα οτι ξεγενναει μαζι με τον αντρα της που ειναι χειρουργος.

ΥΓ. Η Ταγκου ειναι και στο ΙΚΑ και παω και μου γραφει τις βιταμινες μου, παντα ευγενικη σε μενα που δεν ειμαι και πελατισσα της.

aW6Pp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αναστασακι,

εγω και παλι...χαχα

Η φιλη μου, που σου ανεφερα σε αλλη απαντηση μου, εχει την κυρια Ταγκου και ειναι πολυ ευχαριστημενη.

Γεννησε στο Διαβαλκανικο η φιλη μου, σε ποιά άλλη κλινικη ειναι η κ. Ταγκου δεν γνωριζω, απλα οτι ξεγενναει μαζι με τον αντρα της που ειναι χειρουργος.

ΥΓ. Η Ταγκου ειναι και στο ΙΚΑ και παω και μου γραφει τις βιταμινες μου, παντα ευγενικη σε μενα που δεν ειμαι και πελατισσα της.

 

τι κάνεις??? χχεχεεχε ναι είναι πολύ ευγενική! μήπως ξέρει η φίλη σου σε ποια άλλη κλινικη ξεγενάει?? μήπως και βιοκλινική???ηταν ευχαριστιμενη από το διαβαλκανικό???:?:

b1xOp2.png

 

QBskp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η φιλη μου ηταν ευχαριστημενη απο το Διαβαλκανικο κ εκει γεννησε κ τις 2 φορες.

Στο δευτερο παιδι μαλιστα της κανανε κ εκπτωση επειδη ειχε ξαναπαει εκει γαι το πρωτο...

 

Η Ταγκου ειναι επισης στο γεννεσις, γενικη κλινικη και στο euromedica(πρωην γαληνο)

Επεξεργάστηκαν by atyo
διορθωση για κλινικες
aW6Pp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απλά να ξέρεις οτι εφόσον είναι μια γιατρός με πολλή πελατεία, παίζει να τύχει να γεννάς την ώρα που ξεγεννάει άλλη κοπέλα αλλού. Αν σου πει πως πρέπει να πας προγραμματισμένα (να το αποφύγεις αν ο λόγος δεν είναι καθαρά ιατρικός), τότε να της ξακαθαρίσεις πως θέλεις γένεσις.

Think Different
Link to comment
Share on other sites

Απλά να ξέρεις οτι εφόσον είναι μια γιατρός με πολλή πελατεία, παίζει να τύχει να γεννάς την ώρα που ξεγεννάει άλλη κοπέλα αλλού. Αν σου πει πως πρέπει να πας προγραμματισμένα (να το αποφύγεις αν ο λόγος δεν είναι καθαρά ιατρικός), τότε να της ξακαθαρίσεις πως θέλεις γένεσις.

 

πραγματικά αυτό δεν το είχα σκευτεί!!!!! σε ευχαριστώ πολύ!!!

b1xOp2.png

 

QBskp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γειά σας κοριτσια,

είχε ή έχει καμιά σας την γυναικολόγο Κατερινα Τάνγκου στη Θεσσαλονικη? θα ηθελα καποιες γνώμες- εμπειρίες.προσφάτος έμαθα για την εγκυμοσύνη μου και σκέφτομαι να πάω σ αυτήν.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου:)

σ ευχαριστω πολύ για την απαντηση. είμαι αρκετα αγχωμενη καθως είναι η πρώτη φορά. ήταν έκπληξη και δεν ξέρω σε ποιά γυναικολόγο να πάω.

ελπίζω να είναι καλή και ''ανθρώπινη'':confused:

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να ταιριάξεις με τη γυναικολόγο σου (ψάχνεις απολειστικά για γυναίκα γιατρό απ' οτι κατάλαβα). Είναι πάνω απ' όλα θέμα χημείας μεταξύ γιατρού - ασθενή. Εγώ άλλαξα 5 γιατρούς για να καταλήξω στον δικό μου. Η ξαδέρφη μου που έχει την κυρία Τάγκου είναι ευχαριστημένη. Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη, ένα γερό νινάκι!

Think Different
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...