Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πτωση μητρας 8 εβδομαδα ???!!


Recommended Posts

καλησπερα αγαπακια μου ,θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση ,εχω μια φιλη που ειναι στην 8 εβδομαδα προχθες ειδε κατι σαν "κρεατακι "απο κατω οταν τελικα πηγε στο νοσοκομειο της ειπαν οτι εχει μια κυστη και να παει στον γιατρο της ,της ειπαν οτι η μητρα της ειναι πολυ ψηλα ,χτες πηγε στην γιατρο της στο αλεξανδρας και της ειπε οτι εχει πτωση μητρας ??!!:confused::confused:και δεν της εχει δωσει κατι !!μα ειναι δυνατον να εχει πτωση μητρας και να μην εχει αιμα ?να μην εχει κανενα συμπτωμα ??της ειπε οτι το μωρο ειναι καλα ! αχ!κοριτσια οποια ξερει κατι ας απαντησει!της ειπα να παμε στον δικο μου ομως δεν θελει !

ευχαριστω πολυ !!!:wink:

Ειμαι η ποιο χαζομαμα του κοσμου !:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νομιζω οτι δεν ειναι απαραιτητο να εχει αιμορραγια αλλα δεν της ειπε να κανει κατι?Να νοσηλευτει ,να μεινει ξαπλα,κατι?

 

καλημερα αγαπακι μου ,οχι τιποτα ,ειναι 25 ετων και ειναι το 3 παιδι !το μονο που της ειπε οτι δεν ειναι τιποτα :confused::confused:.Μπηκα στο internet και το εψαξα και εχω παθει πλακα με αυτα που διαβασα προσπαθω να την πεισω να παμε και στον δικο μου γιατρο και δεν θελει !:(

Ειμαι η ποιο χαζομαμα του κοσμου !:-P

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πρωπτωση της μητρας και θα ανεβει οσο θα ανεβαινει η μητρα. ειχα και εγω στη δευτερη εγκυμοσυνη και ολα πηγαν μια χαρα. Και το παιδι αγκαλια επερνα και σκαλες ανεβοκατεβαινα. (Τωρα βεβαια η δικια μου μητρα ειναι μονιμως κατω και ειναι ελαφρως ενοχλητικο)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...