Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΞΕΧΩΡΙΣΤΕΣ ΙΔΕΕΣ...


ΝΕΝΙΝΚ

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Αχ βρε Virginia! τα κουβαδάκια είναι σούπερ ακόμη και για δωράκια σε πάρτυ γενεθλίων! όσο για τα φωτιστικά με τις πεταλουδίτσες... μη σου πω ότι ψήνομαι να τα φτιάξω για την κρεβατοκάμαρά μου!!! :lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλε τι τελεια που είναι τα κουβαδακια? Εχουν και γλυφιτζουρια μικρά μεσα? Μου αρεσαν πολυ! Τις πεταλουδες τις είδα και εγω και πηρα χαρτι να τις φτιάξω στο δωμάτιό μου που έχω ενα παρόμοιο φωτιστικό, δεν πρεπει να είναι δύσκολες γιατι το σχήμα είναι έτοιμο στο site αυτο. Τα κουβαδακια απο το ιδιο είναι?

Link to comment
Share on other sites

Της Martha Stewart αιναι και εχει συνταγες και χειροτεχνειες και απ΄όλα!!

Εγω απο τοτε που το ανακαλυψα με εχει πιάσει η προκοπη, φτιάχνω γλυκα και διακοσμω το σπίτι με διάφορα!Σήμερα θα φτιάξω και τις πεταλούδες αλλά θα βάλω και χρυσοσκονη!!!

 

http://www.marthastewart.com/

Δες περισσότερο wedding decoration και crafts, δεν θυμαμαι που βρισκονται αυτά αλλα θα χαζεψεις εχει φοβερες ιδεες και φωτογραφιες για τα παντα!!

Link to comment
Share on other sites

Virginia, καταπληκτικά τα κουβαδάκια !! Μήπως να κάνω και ένα τρίτο παιδί για να κάνω και άλλη βάπτιση ????? :shock::shock::shock:

Κοριτσαρες ευχαριστω για τα καλα σας λογια, αλλα ειναι απλα μια φωτο που βρηκα σε ενα σαιτ και την εβαλα σαν ιδεα,

δεν τα εχω φτιαξει εγω, τουλαχιστον οχι ακομη.........

θα βρω το σαιτ και θα σας το βαλω, εχει φανταστικες ιδεες και κατασκευες..... :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Της Martha Stewart αιναι και εχει συνταγες και χειροτεχνειες και απ΄όλα!!

Εγω απο τοτε που το ανακαλυψα με εχει πιάσει η προκοπη, φτιάχνω γλυκα και διακοσμω το σπίτι με διάφορα!Σήμερα θα φτιάξω και τις πεταλούδες αλλά θα βάλω και χρυσοσκονη!!!

 

http://www.marthastewart.com/

Δες περισσότερο wedding decoration και crafts, δεν θυμαμαι που βρισκονται αυτά αλλα θα χαζεψεις εχει φοβερες ιδεες και φωτογραφιες για τα παντα!!

bibibo με προλαβες.............., (εχω φτιαξει κι εγω διαφορα απο εκει , εχουν αναλυτικες οδηγιες και φανταστικες ιδεες)

ναι αυτο ειναι το σαιτ, σας το ειχα βαλει και παλαιοτερα,

αλλα δεν του δωσατε την πρεπουσα σημασια......... :D:wink:

Link to comment
Share on other sites

οχι όχι ψέματα εγω το προσέξει όταν το είχες βάλει Virginia!

Είναι της Αμερικάνας Βέφα έχει μπει και στην στενή αν δεν απατώμαι.. έχω δει και ταινία .. ούφ ουφ τι άλλο να πω για να με πιστέψετε?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

οχι όχι ψέματα εγω το προσέξει όταν το είχες βάλει Virginia!

Είναι της Αμερικάνας Βέφα έχει μπει και στην στενή αν δεν απατώμαι.. έχω δει και ταινία .. ούφ ουφ τι άλλο να πω για να με πιστέψετε?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ.........αστειευομενη το ειπα!!!!!!! :lol:

"έχει μπει και στην στενή αν δεν απατώμαι" Γιατι ?????

Link to comment
Share on other sites

http://www.simerini.com.cy/nqcontent.cfm?a_id=92161

 

http://www.ikypros.com/cgibin/hweb?-A=11162&-V=people&w=

 

τα λινκ αφορούν την κυρία Στιούαρτ η οποία φυλακίστηκε για χρηματιστηριακή απάτη......

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...