Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ


culte

Recommended Posts

Η πεθερά σου δεν φταίει, αλλά είναι το θύμα όπως και ο άντρας σου.

Την φέρανε σε πολύ δύσκολη θέση.

Εύχομαι να έρθει και να πάνε όλα καλά.

Εαν τα κοιμίσει τα παιδάκια μπορείτε μια χαρά να βγείτε βολτούλα.

Μην χαλάς τα σχέδια σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κ γω πιστευω οτι ολη την ανακατωσουρα την προκαλεσε ο αδερφος του αντρα σου κ η γυναικα του φυσικα!!η πεθερα σου ειναι απλα το''θυμα''της υποθεσης που δεν ειχε λογο,ουτε επιλογη...τι θα μπορουσε να πει αλλωστε αφου αλλοι τα κανονισαν γι'αυτην??δεν θελω το εγγονι μου???:confused:

κ κεινη σιγουρα νιωθει πολυ ασχημα κ αβολα μ'αυτη την κατασταση...δεν μπορει να κανει αλλιως!!

μην τους κανετε το χατιρι κ χαλασετε τις σχεσεις μας με την πεθερα σου....θα τους δωσετε αξια!κ γνωμη μου ειναι να μην το αναφερετε ουτε στον αδερφο του αντρα σου....δειξτε ενα επιπεδο!!!κ μετα θα τρωγονται με τα ρουχα τους!!χιχι!!:twisted:

ας ερθει με το καλο η γυναικα σπιτι σας μαζι με το παιδακι κ βλεποντας κ κανοντας!!!

κ η μικρουλα σου θα εχει παρεουλα κ ισως να καταφερετε να βγειτε με τον αντρα σου!!μην αγχωνεσαι κ μην προτρεχεις!!θα περασετε πολυ ομορφα κ ισως μετα να μας λες οτι δεν ηταν τοσο δυσκολα οσο φανταζοσουν!!

ευχομαι ολα να πανε καλα!!:D

''Κ όταν ξυπνάς κάθε πρωί,τον ήλιο σαν κοιτάξεις,στην αγκαλιά του πρωινού ποτέ να μην ξεχάσεις,να ψάχνεις μέσα στη ζωή τα άνθη τα λευκά της κ την ευχή μου θα τη βρείς μέσα στη μυρωδιά της''

ΝΙΚΟΣ-ΜΑΡΙΑ-ΘΑΝΑΣΗΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαμβαίνω απόλυτα αλλά προσπάθησε να είσαι υπεράνω και να δεις που θα ν ιώσεις πολύ καλύτερα και ο άντρας σου θα το εκτιμήσει πάρα πολύ.

Μέτρησε τα συν και άσε τα πλην.

 

Η κόρη σου θα έχει και ένα άλλο παιδάκι για παρέα (μεγαλύτερο μέν αλλά παιδάκι) που την ώρα που θα βαριέται με τα παινιδάκια της θα βλέπει και το ξαδερφάκι της και κάτι θα βρίσκει να παίξει μαζί του. Με ένα άλλο παιδάκι από κοντά όλα είναι πολύ πιο εύκολα. Το ζω τώρα που είμαστε διακοπές με την αδερφή μου και τα παιδιά της. Τα κορίτσια της είναι 5 & 7 και η δικιά μου γίνεται 2 σε μία εβδομάδα. Τρώνε και οι 3 μαζί, παίζουν μαζί, οι μεγάλες προσέχουν τη μικρή κτλ. Βρήκα λίγο χρόνο να πιω και γω ένα καφέ αυτές τις μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Το να φιλοξενήσετε ένα "ξένο" παιδάκι σπίτι σας, ακόμα και αν έχει έρθει με την γιαγιά του, αμέσως σας καθιστά υπεύθυνους για αυτό!!!!!!!!

Αν χτύπα ξύλο πέσει από τις σκάλες της μεζονέτας, η γιαγιά είναι μεγάλη γυναίκα ΔΕΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ, εσείς θα φταίτε και θα βρείτε τον μπελά σας άσχημα και οι κακές σχέσεις σας θα γίνουν κάκιστες!!!!!!!!!!!!!

 

Το μόνο που θα καταφέρετε αν έρθει το παιδάκι σπίτι σας, μεταξύ μας είναι και σε δύσκολη ηλικία, είναι να τρέχετε και να μην φτάνετε, όχι να σας κρατήσει η πεθερά σου την μικρή για να βγείτε, εσείς θα πρέπει να πάτε το 7χρόνο σε ότι του έχει λείψει από την ζωή του στην επαρχία!!!!!!!!!!

.....κοινώς με την ευλογία της γιαγιάς θα σας καβαλήσει.

 

καλύτερα να μην έρθει ούτε η γιαγιά!!!!! και καλό θα είναι να της πείτε τους εκβιασμούς να τους κρατήσεις για τον άλλο γιο της που τον έχει κόντα της!!!!!!!!!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Η γιαγιά, ας έρθει μια άλλη φορά... με τον παππού. Θα χάσει βέβαια τα γενέθλια...

Αλλά αφού δεν είναι "ελεύθερη"... δεν είναι υποχρεωμένη να έρθει.

Ας το δούμε και από την άλλη πλευρά όπου ο κουνιάδος μπορεί να την πιέζει και να της λέει "που θα πας;;; και ποιός θα μου φυλάει το παιδί;;"

Πιστεύω ότι η γυναίκα είναι δέσμια.

 

Αλλά, σε άλλες εποχές κάτι τέτοιο θα ήταν φυσιολογικότατο.

Δηλαδή, μπορείτε να το αφήσετε να συμβεί.

Μπορεί να περάσετε πολύ καλά και να δημιουργηθεί μια σχέση με το ανήψι.

Δεν είναι ωραίο να μην μιλιούνται τα αδέρφια.

Και αυτό να ξεκινάει από τους/τις συζύγους τους...

9Af0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έίμαι η μόνη που δεν το βρίσκω τραγικό; Δεν θα με πείραζε καθόλου να φέρει το άλλο εγγονάκι. Ένα παιδί 7 χρονών δεν είναι μωρό, είναι ολόκληρος άνθρωπος κι αν η γιαγιά το κρατάει δεν νομίζω να την δυσκολέψει. Ίσως το έκαναν για να αναθερμάνουν τις σχέσεις τους μαζί σας και να γνωριστούν τα ξαδερφάκια, κρίμα δεν είναι να μεγαλώνουν σαν ξένοι; Κι ύστερα δεν το βρίσκω σωστό να αρνείσαι φιλοξενία σε τόσο κοντινό συγγενή.

Link to comment
Share on other sites

Έίμαι η μόνη που δεν το βρίσκω τραγικό; Δεν θα με πείραζε καθόλου να φέρει το άλλο εγγονάκι. Ένα παιδί 7 χρονών δεν είναι μωρό, είναι ολόκληρος άνθρωπος κι αν η γιαγιά το κρατάει δεν νομίζω να την δυσκολέψει. Ίσως το έκαναν για να αναθερμάνουν τις σχέσεις τους μαζί σας και να γνωριστούν τα ξαδερφάκια, κρίμα δεν είναι να μεγαλώνουν σαν ξένοι; Κι ύστερα δεν το βρίσκω σωστό να αρνείσαι φιλοξενία σε τόσο κοντινό συγγενή.

 

Καλησπερα ουτε κ εγω το βρισκω τοσο κακο το ενα ερθει και το αλλο εγγονακι, αυτο που βρισκω τραγικο ειναι να μην ερωτηθει καν οι οικογενεια στην οποια θα φιλοξενηθει αυτο το παιδακι!

 

Ασχετος αν ειναι αδερφος η μη θα επρεπε απο ευγενεια κ διακριτηκοτητα εστω να παρει εστω ενα τηλ κ να ρωτησει η εστω να ενημερωσει για τους σκοπους του να στειλει κ το δικο του παιδι εκει.

 

Επισης ασχετα με την ηλικια του παιδιου ειτε ειναι βρεφος ειτε κοτζαμ γαιδαρος ειναι ευθυνη που καλειται να αναλαβει ο αλλος χωρις καν να ενημερωθει.

Δηλαδη τι , κανονιζουμε χωρις το ξενοδοχο ,κ αποφασιζουμε κ διαταζουμε?

Προσωπικα (κ μονο)δεν θα ανεχομουν να μου φερουν -φορτωσουν ουτε κουνουπι χωρις καν πρωτα να μου το πουν, κ οχι γιατι ειμαι καμια κομπλεξικη η ψιλομυτα ισα ισα το αντιθετο μαλιστα αλλα γιατι κανενας αλλος δεν θα κανει κουμαντο στην ζωη μου κ θα με φερνει προ τετελεσμενου γεγονοτος

Φιλικα Ιωάννα

Link to comment
Share on other sites

κατι μου θυμιζει κατι μου θυμιζει και οχι με επταχρονο αλλα με μωρο!!!ξερεις τι μου ειπε ο αντρας μου δε χανω εγω αυτη χανει...και το πιθανοτερο ειναι να χασει.

Αλλαζουν οι ανθρωποι δυστυχως αλλαζουν.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμα! Η κυνηγητική περίοδος του παππού είναι πιο σημαντική από τη μία βδομαδα σε όλλλλλλλλλλλλο το χρόνο που θα δει την εγγονή του;

Φιλικά πάντα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όχι κορίτσια καμμιά εξέλιξη...εγώ κρατώ πάντα ουδέτερη στάση...

 

του άντρα μου όπως καταλαβαίνω αυτό του την έχει δώσει, ότι δεν πήραν να μας ρωτήσουν, αλλιώς δεν θα είχαμε κανένα πρόβλημα με το παιδί και ας έχουμε και ευθύνη...

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμα! Η κυνηγητική περίοδος του παππού είναι πιο σημαντική από τη μία βδομαδα σε όλλλλλλλλλλλλο το χρόνο που θα δει την εγγονή του;

Φιλικά πάντα.

 

άστο αυτό είναι άλλο "χοντρο" θέμα....ούτε που το αναφέρω στον άντρα μου μην έχουμε άλλα

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

κατ'εμε η γιαγια φερει μικρη ευθυνη για το ολο θεμα...φταιει η συνυφαδα σου [που εχει καλοβολευτει με τη γιαγια-νταντα και το μεγαλωμα του πρωτοτοκου..κ σουλεει τι μια βδομαδα πως 8α τη παλεψω με τρια παιδια.η γιαγια οπως κ ναναι εχει αδυναμια στον εγγονο κ στον γιο που οπως κ να εχει χατηρι δε 8α τους χαλασει,αλλωστε αυτη "ζει" μαζι τους...μακροπροθεσμα αυτοι θα την γηροκομησουν θα τη φροντισουν αν χρειαστει-πιστευω ετσι σκεφτεται..εσεις ειστε μακρια...δεν την εχετε αναγκη κ δεν σας εχει

ηθελα να ρωτησω η μανα της συνυφαδας σου δεν παιζει να κρατησει αυτη το μεγαλο παιδακι να ρ8ει και η γιαγια μονη της στην αθηνα?

κ σφαλμα μεγαλο που δεν σας ρωτησαν

τι θα πει εβγαλα εισητηριο και το στελνω?πακετο ειναι?παιδακι ειναι ψυχουλα εχει

παντως αν ειναι να γινει ετσι καλυτερα να κατσουν στα αυγα τους να εχεις κ εσυ το κεφαλι σου υσηχο

απαραδεκτοι παντως κ η συνυφαδα και ο αδερφος του χαζμπεντ οχι μονο προς εσας αλλα και ως προς το παιδι τους

γνωμη μου παντα ε?

 

υγ1:ποτε εχει η μικρη γενεθλια?

υγ2¨:θαλασσινα γονιδια ε?πιασατε κι ιονιο και αιγαιο!!ομορφιες!!! :cool::lol::-D

υγ3: καλα και ο παππους ακυρος εντελως κοκκινη καρτα....αρε βουρδουλα που θελουν

1kOup2.pngTxJmp3.png
Link to comment
Share on other sites

σορυ κιολας αλλα τι θα πει δε τα βγαζουνε περα με 3 παιδια?αλλοι δηλ πως τα καταφερνουν?εσεις χαζοοι ειστε που ειστε μονοι και τα καταφερνετε εστω με ενα παιδακι?

αν δεν πεσεις στα βαθια χωρις μπρατσακια δε θα κολυμπησεις...να στρωσουν το πωπω τους κατω και για μια εβδομαδα να τα κρατησουν τα παιδια

ασε τωρα συγχιστικα:mad::x:x

1kOup2.pngTxJmp3.png
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη η κουνιαδα σου εκανε αλλα παιδια με την προωπτικη οτι το μεγαλο της θα ειναι ευθυνη της πεθερας σου????γιατι εγω αυτο καταλαβαινω.η πεθερα σου δεν φταιει σε αυτο.η γυναικα βρεθηκε προ εκπληξεως.μην λες τιποτα εσυ και στην τελικη αν σου ζητησουν το λογο που δεννομιζω πες οτι δεν εχεις καμμια ορεξη να εχεις την ευθυνη για 2ο παιδι που δεν ειναι και δικο σου.αυτη ειναι η γνωμη μου εμενα.αντι να ξεκουραστεις δηλαδη να εχεις και την ευθυνη του ανηψιου σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και κάτι ακόμα! Η κυνηγητική περίοδος του παππού είναι πιο σημαντική από τη μία βδομαδα σε όλλλλλλλλλλλλο το χρόνο που θα δει την εγγονή του;

Φιλικά πάντα.

 

Ναι, δυστυχώς η έναρξη της κυνηγητική περιόδου για κάποιον που το έχει μεράκι και χόμπι είναι ποιο σημαντική από ότιδήποτε!!!!!!!!!

 

Το κυνήγι ξεκινάει στις 20/8 και οι μανιώδεις κυνηγοί δεν την χάνουν με τίποτα, ιδίως μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου που έχει πολλά πουλιά!!!

Αψηφούν ακόμα και τους γιατρούς που τους λένε να μην ρήξουν με το όπλο λόγω της υγείας τους!!!!!!!!

πχ. προβλήματα με την όραση επιδεινώνονται και οι αποκολλήσεις είναι σύνηθες!!! ΑΛΛΑ δεν τους νοιάζει, το ίδιο και τα καρδιολογικά προβλήματα!!!!!!!

 

 

Στην τελική ο παπούς ξεκαθάρισε την θέση του ότι προτιμάει να κυνηγήσει από το να κατέβει Αθήνα, η γιαγιά είναι αυτή που φέρθηκε σκάρτα. Όφειλε πριν[/β] κλείσει εισιτήριο για το παιδί να ρωτήσει αν είναι ευπρόσδεκτο, όπως όφειλαν και οι γονείς του παιδιού να τηλεφωνήσουν!!!!!!!!

 

.......αλλά όλοι κοιτάμε την βολή μας!!!!!!!!!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

κατ'εμε η γιαγια φερει μικρη ευθυνη για το ολο θεμα...φταιει η συνυφαδα σου [που εχει καλοβολευτει με τη γιαγια-νταντα και το μεγαλωμα του πρωτοτοκου..κ σουλεει τι μια βδομαδα πως 8α τη παλεψω με τρια παιδια.η γιαγια οπως κ ναναι εχει αδυναμια στον εγγονο κ στον γιο που οπως κ να εχει χατηρι δε 8α τους χαλασει,αλλωστε αυτη "ζει" μαζι τους...μακροπροθεσμα αυτοι θα την γηροκομησουν θα τη φροντισουν αν χρειαστει-πιστευω ετσι σκεφτεται..εσεις ειστε μακρια...δεν την εχετε αναγκη κ δεν σας εχει

ηθελα να ρωτησω η μανα της συνυφαδας σου δεν παιζει να κρατησει αυτη το μεγαλο παιδακι να ρ8ει και η γιαγια μονη της στην αθηνα?

κ σφαλμα μεγαλο που δεν σας ρωτησαν

τι θα πει εβγαλα εισητηριο και το στελνω?πακετο ειναι?παιδακι ειναι ψυχουλα εχει

παντως αν ειναι να γινει ετσι καλυτερα να κατσουν στα αυγα τους να εχεις κ εσυ το κεφαλι σου υσηχο

απαραδεκτοι παντως κ η συνυφαδα και ο αδερφος του χαζμπεντ οχι μονο προς εσας αλλα και ως προς το παιδι τους

γνωμη μου παντα ε?

 

υγ1:ποτε εχει η μικρη γενεθλια?

υγ2¨:θαλασσινα γονιδια ε?πιασατε κι ιονιο και αιγαιο!!ομορφιες!!! :cool::lol::-D

υγ3: καλα και ο παππους ακυρος εντελως κοκκινη καρτα....αρε βουρδουλα που θελουν

 

1) 1η Σεπτεμβρίου έχουμε βικούλα

2) σε αυτό τα καταφέραμε..

3) άστα!!

 

ΥΓ. Οι γονείς της συνυφάδας μου μένουν στον κάτω όροφο άπό αυτούς..δλδ έχουν και άλλη βοήθεια σε αυτούς όμως έχουν πέσει τα δίδυμα...

καταλαβαίνετε τώρα.....

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι το ζητημα ειναι πολυ λεπτο γιατι οπως καταλαβα το φορτωθηκε η γιαγια το αλλο παιδι χωρις να την ρωτησουν κι αυτοι.Πηγε ο πατερας να παρει εισητηριο και το βρηκε σαν μεγαλη ευκαιρια να ξεφορτωθει το παιδι του μια εβδομαδα και εβγαλε και σε αυτο εισητηριο.Τι να πει..δεν το παιρνω μαζι μου?ή να πει να ακυρωσουν το εισητηριο...Ακομα και να την ρωτουσαν πιο πριν τι πρεπει να ελεγε???

Δεν θελω να κανω τον δικηγορο του διαβολου αλλα βλεπω δυο γονεις που εκμεταλευονται μια γυναικα και μια κατασταση...θα εχει και τυψεις αυτη που το οικοπεδο το "καλο" ειναι γραμμενο αλλου και δεν μπορει να τους πει οχι..ουτε στο να το μεγαλωσει ουτε στο να μην το παρει μαζι της...

Ασε που λεω οτι το καναν και επιτιδες για να σας φερουν σε δυσκολη θεση και ειχαν υπολογισει στο οτι θα λεγατε οχι και τελικα η γιαγια δεν θα εφευγε..

 

Εσεις την σκεφτεσται και δεν την αφηνετε με δυο παιδια οι αλλοι παλι οχι.Ερχεται να ξεκουραστει και δεν θα ξεκουραστει γιατι την εννοια του μικρου θα εχει παλι

Καντε τους καλους,κρατηστε ουδετερη σταση για να μην περασει αυτο που υπολογιζαν...γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα υπολογιζαν σε δικη σας αντιδραση

Μια βδομαδα ειναι θα περασει

 

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΟΜΩΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

άστο αυτό είναι άλλο "χοντρο" θέμα....ούτε που το αναφέρω στον άντρα μου μην έχουμε άλλα

 

 

 

ΚΑΛΑ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ!!!

ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν μου φαίνεται τόσο τραγικό το θέμα..άδικα στεναχωριέται τόσο πολύ ο άντρα σου!!

κυρία μου θέλεις να έρθεις??έλα

θέλεις να φέρεις και το παιδάκι??φέρτο

ό,τι και να έχει γίνει με τα αδέρφια, τα παιδιά ειναι ξαδερφάκια και σίγουρα η μικρούλα θα χαρεί πολύ..και ο μικρός θα γνωρίσει την ξαδερφούλα του και θα χαρεί..ό,τι και να έχει γίνει, το παιδάκι δεν φταιει σε τίποτα!!

εννοειτε πως θα την στελνετε την μικρη στο παιδικό..ας μενει ολη μερα μονη της με τον εγγονο..και θα κανονισετε να βγειτε και κανενα βράδυ..φυσικά και μπορεί να τα κρατησει και τα 2!!7 χρονων ειναι ο μεγάλος!

 

εγω, να σου πω την αλήθεια, θα τα έπαιρνα με τον πεθερό..που προτιμάει το κυνήγι αντι για τα γενέθλια της εγγονής του..

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να πω ότι η γιαγιά δεν κρατάει κατά την γνώμη μου καλή στάση. Θα πρέπει η ίδια να ξεκαθαρίσει στον κουνιάδο σου ότι μια φορά το χρόνο θέλει να δει και το δικό σας παιδί χωρίς εξαρτήσεις και ευθύνες από τα δικά του. Δηλαδή αυτή δεν μπορεί να αποφορτίσει την κατάσταση? Άλλωστε δεν μπορεί να της φορτώνουν ένα παιδί για τόσο μεγάλο ταξίδι και για τόσες μέρες αν δεν το ήθελε η ίδια.

Μάλλον αυτή τα κανόνισε και τώρα απειλεί ότι χωρίς το παιδί δεν έρχετε....ε ας κάτσει σπίτι της να μην χαλάσει και την βολή της.

Πως κανονίζει χωρίς τον ξενοδόχο? εσείς πρέπει να δεκτήτε τον εκβιασμό ή με το παιδί ή όχι? ας κάτσει όπου αγαπά...

Ο άντρας σου θα στεναχωρηθεί και θα του περάσει...τουλάχιστον κατάλαβε τι γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Η πεθερά σου δεν φταίει, αλλά είναι το θύμα όπως και ο άντρας σου.

Την φέρανε σε πολύ δύσκολη θέση.

Εύχομαι να έρθει και να πάνε όλα καλά.

Εαν τα κοιμίσει τα παιδάκια μπορείτε μια χαρά να βγείτε βολτούλα.

Μην χαλάς τα σχέδια σου.

 

 

Μη τρελαθω!!!!!!....Στομα δεν εχει να μιλησει η πεθερα δηλαδη? Αυτη ειναι το ατομο που επρεπε να κρατησει τις ισορροπιες και να βαλει τα πραγματα στη θεση τους....

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πήρε η γιαγιά και είπε ότι δεν θα έρθει σίγουρα...

ας τολμήσει να με πάρει τηλέφωνο για χρόνια πολλά....

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...