Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα και Καλη Χρονια σε ολους!!

Κανα ιντερνετικο καταστημα για αγορα γαλακτος s26 gold γνωριζετε?

Το παιρνω 11,80 στο φαρμακειο εδω και ελεγα μηπως βρω καλυτερη τιμη...

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ειδα στην T.V. οτι τα my market Παρασκευη 13 και Σαββατο 14 εχει τα

Libero με -50%

 

my market ειναι ή market in;;;;;;;;;;;;;

 

την ειδα κι εγω στα κλεφτα τη διαφημιση αλλα δε προλαβα να δω καλα ποιο σουπερ ητανε....

αλλα νομιζω ειδα market in....

Link to comment
Share on other sites

my market ειναι ή market in;;;;;;;;;;;;;

 

την ειδα κι εγω στα κλεφτα τη διαφημιση αλλα δε προλαβα να δω καλα ποιο σουπερ ητανε....

αλλα νομιζω ειδα market in....

τα my market ειναι κοριτσια σπευσατε...........:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγνώμη αν γράφω σε άσχετο σημείο.....αλλά δεν ξέρω τι να κάνω!

ο μικρός μου είναι 21 μηνών και 15 κιλά παίρνω πλέον το 6άρι σε πάνες για να χωράει αλλά έχω πρόβλημα με διαροές σχεδόν με όλες! κάθε πρωί είναι μούσκεμα μέχρι την μέση....του lidl ήταν οι καλύτερες αλλά δεν έχει 6 άρι......έχετε να μου πρότείνετε κάτι?

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη αν γράφω σε άσχετο σημείο.....αλλά δεν ξέρω τι να κάνω!

ο μικρός μου είναι 21 μηνών και 15 κιλά παίρνω πλέον το 6άρι σε πάνες για να χωράει αλλά έχω πρόβλημα με διαροές σχεδόν με όλες! κάθε πρωί είναι μούσκεμα μέχρι την μέση....του lidl ήταν οι καλύτερες αλλά δεν έχει 6 άρι......έχετε να μου πρότείνετε κάτι?

συγνωμη αλλα νομιζω οτι εχεις διαρροες επειδη του ειναι μεγαλες εμενα ο μικρος μου ειναι 16 κιλα 2 χρονων κ φοραμε ακομα4+μαχι κ δεν εχω ποτε προβλημα με τετοια σε λιγο λεω να παμε σε 5 αλλα 6αρι ειναι μεγαλες δεν ειναι???? θυμαμαι εκοψα την μικρη 2χρ κ 4 μηνων κ ακομα δεν φοραγαμε καλα καλα το 5,,, αλλαξε νουμερο σε μικροτερο καλυτ:)ερα,,, το 6αρη ειναι για παιδια που ειναι 4-χρονων κ δεν εχουν κοψει ακομα την πανα...

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη αν γράφω σε άσχετο σημείο.....αλλά δεν ξέρω τι να κάνω!

ο μικρός μου είναι 21 μηνών και 15 κιλά παίρνω πλέον το 6άρι σε πάνες για να χωράει αλλά έχω πρόβλημα με διαροές σχεδόν με όλες! κάθε πρωί είναι μούσκεμα μέχρι την μέση....του lidl ήταν οι καλύτερες αλλά δεν έχει 6 άρι......έχετε να μου πρότείνετε κάτι?

 

Είχαμε το ίδιο θέμα και βρήκαμε λύση με babylino, αντέχουν πολύ. Τώρα είμαστε στο νούμερο 5 για τη διάρκεια της ημέρας, αλλά το βράδυ για να καλύπτει καλά την κοιλίτσα (εμείς κάναμε διαρροές από μπροστά γιατί κοιμάται κυρίως μπρούμυτα) βάζουμε το 6 της ίδιας μάρκας κι είμαστε μια χαρά. Επίσης, μια καλή συμβουλή για το βράδυ είναι να τσεκάρεις την πάνα την νύχτα πριν ξαπλώσεις εσύ, αν πας για ύπνο μερικές ώρες αργότερα από το μωρό, έτσι ώστε αν χρειάζεται αλλαγή να την κάνεις εκείνη τη στιγμή και να κρατάει μέχρι το πρωί.

FRV7p2.pngu9z0p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα Lidl δεν δέχονται γενικώς κουπόνια, αν και δεν έχω καταλάβει γιατί...

 

katrin και ratatouli ευχαριστώ για την απάντηση.Κρίμα και έχω κουπόνι για αριελ 3 ευρώ:(

 

babylino πότε θα βγάλουν καμιά προσφορά τα σουπερ:evil:

Γιώργος 21/10/2008 - Αλέξης 09/09/2010

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω θα θελα τα τηλ οπου περνεται και σας στελνουν κουπονια δεν τα ξερω καθολου ευχαριστω

 

Χρύσα μου, αν μιλάς για babylino το έδωσε η Erianton στην προηγούμενη σελίδα είναι το 8001184200 ή πας στην ιστοσελίδα http://www.babylino.gr/babyclub.php (αυτό κάνω εγώ) και συμπληρώνεις τα στοιχεία σου και ζητάς κουπόνια για να αρχίσουν να σου στέλνουν.

FRV7p2.pngu9z0p3.png
Link to comment
Share on other sites

katrin και ratatouli ευχαριστώ για την απάντηση.Κρίμα και έχω κουπόνι για αριελ 3 ευρώ:(

 

babylino πότε θα βγάλουν καμιά προσφορά τα σουπερ:evil:

 

 

ειχε ο σκλαβενιτης μεχρι το σαββατο(και αρκετες μερες πιο πριν ) - 6 ευρω την οικονομικη συσκευασια.κοστιζε 9,30.πολλες φορες το εγραψαν τα κοριτσια.

 

αχ αχ δεν μας παρακολουθεις :-P:-P

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!

κάτι άσχετο!μια συμβουλή!!! και εμένα η μικρή είχε διαρροές κυρίως στην κοιλίτσα και αυτό που με έσωσε είναι μπροστά στην κοιλίτσα να διπλώνω προς τα μέσα τη πάνα. για δοκιμάστετο!!!

omjTp3.png?tH8o0iKJ

 

sYOtp3.png?irNZPRKv

Link to comment
Share on other sites

ειχε ο σκλαβενιτης μεχρι το σαββατο(και αρκετες μερες πιο πριν ) - 6 ευρω την οικονομικη συσκευασια.κοστιζε 9,30.πολλες φορες το εγραψαν τα κοριτσια.

 

αχ αχ δεν μας παρακολουθεις :-P:-P

 

Καλέ είχα πάει εκεί, είχα αγοράσει, αλλά είχε μέχρι το Σάββατο που μας πέρασε?Είχα ξαναπάει την προηγούμενη βδομάδα και δεν είχε για αυτό ρωτάω.

 

Θα παρακολουθώ πιο εντατικά το "μάθημα" :):):)

Γιώργος 21/10/2008 - Αλέξης 09/09/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από επιθυμίες πως λαμβάνεται κουπόνια κορίτσια; Ειχα κάνει εγγραφη δεν έλαβα κάτι και τους είχα στείλει και μειλ. ειχαν πει θα μου στειλουν αλλά δεν έλαβα ποτέ και έχει περάσει κανας χρόνος

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!

κάτι άσχετο!μια συμβουλή!!! και εμένα η μικρή είχε διαρροές κυρίως στην κοιλίτσα και αυτό που με έσωσε είναι μπροστά στην κοιλίτσα να διπλώνω προς τα μέσα τη πάνα. για δοκιμάστετο!!!

 

καλημέρα july να σου ζήσει η κουκλίτσα, με υγεία και τύχη εύχομαι, κι είμαστε πολύ κοντά στα γενέθλια κι εμείς!

όσο για την πανίτσα (αν και βγαίνουμε εκτός θέματος) σε μας δε δούλεψε το δίπλωμα της πάνας μπροστά για τον βραδινό ύπνο, θέλαμε την περιοχή όσο πιο καλυμμένη γίνεται (μιλάμε για πολύ πιπί!!). Γι' αυτό μόνο για τη νύχτα χρησιμοποιούμε ένα μεγαλύτερο νούμερο πάνας.

FRV7p2.pngu9z0p3.png
Link to comment
Share on other sites

Από επιθυμίες πως λαμβάνεται κουπόνια κορίτσια; Ειχα κάνει εγγραφη δεν έλαβα κάτι και τους είχα στείλει και μειλ. ειχαν πει θα μου στειλουν αλλά δεν έλαβα ποτέ και έχει περάσει κανας χρόνος

 

εμενα μου ερχονται χωρις να εχω κανει κατι ιδιαιτερο. μαλλον επειδη ειχα γραφτει στα παμπερς. και επειδη ειναι ιδια εταιρεια στελνουν και απο τις επιθυμιες. ξαναστειλε τους και παρε και τηλ. γραψου και στα παμπερς.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα νομιζω οτι εχεις διαρροες επειδη του ειναι μεγαλες εμενα ο μικρος μου ειναι 16 κιλα 2 χρονων κ φοραμε ακομα4+μαχι κ δεν εχω ποτε προβλημα με τετοια σε λιγο λεω να παμε σε 5 αλλα 6αρι ειναι μεγαλες δεν ειναι???? θυμαμαι εκοψα την μικρη 2χρ κ 4 μηνων κ ακομα δεν φοραγαμε καλα καλα το 5,,, αλλαξε νουμερο σε μικροτερο καλυτ:)ερα,,, το 6αρη ειναι για παιδια που ειναι 4-χρονων κ δεν εχουν κοψει ακομα την πανα...

 

Ο γιος μου ειναι 11 κιλα 23 μηνων κ φοραει νο6 σε λιμπερο.Εχω καποια πακετα 4+ σε παμπερς κ babylino κ με το ζορι του κανουν.Το ιδιο κ το νο5 λιμπερο που ειναι μικρο κ φευγουν τα τσισα τη νυχτα.Σηκωνεται κατουρημενος μεχρι το λαιμο.

Link to comment
Share on other sites

Οι εκπτωσεις ξεκινανε σαββατο η δευτερα; Θελω να παρω παπουτσια στο μικρο.Ξερει καμμια κοπελα το μουγερ περιπου ποσο τις εκατο κανει εκπτωση;

 

Δυστυχώς στα παπούτσια δεν κάνουν πολύ μεγάλες μην περιμένεις πάνω από 20 %, ειδικά σε αυτές τις εταιρίες.

Link to comment
Share on other sites

ειχε ο σκλαβενιτης μεχρι το σαββατο(και αρκετες μερες πιο πριν ) - 6 ευρω την οικονομικη συσκευασια.κοστιζε 9,30.πολλες φορες το εγραψαν τα κοριτσια.

 

αχ αχ δεν μας παρακολουθεις :-P:-P

γεια σου σοφακι!!

ο σκλαβενιτης της αργυρουπολης σιγουρα δεν ειχε προσφορα για babylino γιατι ειμαι εκει καθε δυο μερες .ειχε σε καποια μωρομαντηλα babycare καινουργια -1 ευρω (νομιζω τοσο)

 

επιπλεον εχει παρατηρησει καμια κοπελα οτι το 4+ νουμερο του babylino ειναι μικροτερο απο το 4?ηταν τυχαια η παρτιδα ή ετσι ειναι ολα?κουφο αλλα το μου το εδειξε μια φιλη μου,το ειδα.....

 

Στο My Market -50 % τα Libero

 

νομιζω οτι στο mymarket η εκπτωση ειναι για δυο τρεις μερες.το λεω επειδη στο φυλλαδιο υπαρχει ηδη εκπτωση σε παμπερς

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...