Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πολυ καλο!!!! υλικα και τιμες!!!


mersy

Recommended Posts


Διαφημίσεις


μολις πηρα τηλέφωνο για να παραγγείλω ενα κουβάρι των 50μ ΚΟΡΔΟΝΙ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ

το χρειάζομαι για τις προσκλήσεις του μωρού και μου είπαν ότι δεν δεχονται παραγγελίες κάτω των 25€ , παρόλο που θα πάω εγω να το πάρω ... απο εξυπηρέτηση τζίφος :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Link to comment
Share on other sites

κριμα ισως μπορουμε να παρουμε κατι μαζι αν δεν το βιαζεσαι εγω θα ψωνισω... Τ ο καλο ειναι οτι ειναι οι μονοι που δινουν τιμες χονδρικης με μια απλη αποδειξη.

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσουν τα μαγνητακια που εχει αν και βγαινουν 1 ? το καθενα!! ριξτε μια ματια παντως και σε αυτο αλλα δεν ξερω τιμες, θα τον επισκεφθω συντομα γιατι ειναι πολυ κοντα μου

 

http://www.parisis.com.gr

Link to comment
Share on other sites

mersy σε ευχαριστώ πολύ ... 04/05 ειναι η βαφτιση και αυριο πάω να παραλάβω τις προσκλησεις ...δεν θα προλάβω να τις στειλω αν καθυστερησω και άλλο ... παντως σε ευχαριστω πολύ εισαι πολυ γλυκια που μου το προτεινες :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

GOGO9 κορδόνια και δερματάκια μπορείς να βρεις στο Newman, στο Στρούμπα, στο Μπάρκα και γενικά σε όσους έχουν υλικά συσκευασίας. Οι διευθύνσεις βρίσκονται σε άλλα topics.

Link to comment
Share on other sites

GOGO9 κορδόνια και δερματάκια μπορείς να βρεις στο Newman, στο Στρούμπα, στο Μπάρκα και γενικά σε όσους έχουν υλικά συσκευασίας. Οι διευθύνσεις βρίσκονται σε άλλα topics.

Και νομιζω πως στα ανω μαγαζια, θα βρεις και καλυτερες τιμες!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσουν τα μαγνητακια που εχει αν και βγαινουν 1 ? το καθενα!! ριξτε μια ματια παντως και σε αυτο αλλα δεν ξερω τιμες, θα τον επισκεφθω συντομα γιατι ειναι πολυ κοντα μου

 

http://www.parisis.com.gr

Εlia, αν πας ενημερωσε με για το τι τιμες παιζουν, γιατι βρηκα πολυ

ομορφα πραγματα στην σελιδα τους, αλλα δεν ειμαι και τοσο κοντα!!!!!

Αραγε εχουν και βαφτιστικα ρουχα??????

Link to comment
Share on other sites

πηγα στον Παριση το Σάββατο. Λοιπόν, καταρχην εχει απειρες μπουμπουνιερες αλλα τις πουλαει μονο ετοιμες. Για να καταλαβετε μου αρεσε ενα κουβαδακι απο σκληρο χαρτονι με χερουλακι απο σχοινι, το οποιο το ειχε ετοιμο με χαρτι γκοφρε και ενα μανταλακι. Ζητησα λοιπον απο μια αντιπαθεστατη κυρια που ηταν εκει αν το πουλανε χωρις το μανταλακι και φυσικα μου απαντησε οχι.

Βαπτιστικα ειχε αλλα δεν τα κοιταξα να σας πω την αληθεια γιατι αποφασισα να παρω απλο φορεματακι στη μικρα, οσο για λαμπαδα λεω να παω στο elxis γιατι εχει τις καλυτερες τιμες (λαμπαδα που την εχει 50? την ειδα αλλου 80?) και για κουτι θα παρω ενα βελουτε ροζ με δερματινη καπακι, οβαλ, απο το paperland στη Νεα Ιωνια το οποιο εχει 15-20-25? αναλογα με το μεγεθος και θα μεινει μετα για τα παιχνιδια.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
πηγα στον Παριση το Σάββατο. Λοιπόν, καταρχην εχει απειρες μπουμπουνιερες αλλα τις πουλαει μονο ετοιμες. Για να καταλαβετε μου αρεσε ενα κουβαδακι απο σκληρο χαρτονι με χερουλακι απο σχοινι, το οποιο το ειχε ετοιμο με χαρτι γκοφρε και ενα μανταλακι. Ζητησα λοιπον απο μια αντιπαθεστατη κυρια που ηταν εκει αν το πουλανε χωρις το μανταλακι και φυσικα μου απαντησε οχι.

Βαπτιστικα ειχε αλλα δεν τα κοιταξα να σας πω την αληθεια γιατι αποφασισα να παρω απλο φορεματακι στη μικρα, οσο για λαμπαδα λεω να παω στο elxis γιατι εχει τις καλυτερες τιμες (λαμπαδα που την εχει 50? την ειδα αλλου 80?) και για κουτι θα παρω ενα βελουτε ροζ με δερματινη καπακι, οβαλ, απο το paperland στη Νεα Ιωνια το οποιο εχει 15-20-25? αναλογα με το μεγεθος και θα μεινει μετα για τα παιχνιδια.

 

 

 

Απο τιμες τι λεει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν δεις το μηνημα το εχει στειλει το Μαρτη του 2008... μην περιμενεις και πολυ αμσεη απαντηση...

 

εκτος αν ξερει κανενα αλλο απο τα κοριτσια....

Link to comment
Share on other sites

Απο τιμες τι λεει?

 

στο τηλ. που μιλησα με μια κυρια,ειχε βεβαια ενα υφακι και γενικα δε με αφησε να τη ρωτησω και πολλα,παντως εχω να πω οτι τις ιδιες μπομπονιερες τις βρηκα αλλου πιο φθηνα...δεν ξερω πως γινεται αυτο αλλα πχ. μια μαρακα που με ενδιαφερει απο τον καταλογο τους ο Ναρλής εχει την ιδια ακριβως-παλι απο τον ιδιο καταλογο- μετρομαχτικα διαφορα και ειναι και ευγενεστατος ο ανθρωπος...τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα τηλέφωνο για να παραγγείλω ενα κουβάρι των 50μ ΚΟΡΔΟΝΙ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ

το χρειάζομαι για τις προσκλήσεις του μωρού και μου είπαν ότι δεν δεχονται παραγγελίες κάτω των 25€ , παρόλο που θα πάω εγω να το πάρω ... απο εξυπηρέτηση τζίφος :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

Μια απο τα ιδια κι εγω! Πηγα προχθες μιας και ηταν στον δρομο μου να παρω τα κουφετα για να φτιαξω τις μπομπονιερες της βαφτισης,καθομαι κανα μισαωρο μεχρι να διαλεξω κουφετα. Αφου δαιλεγω και της λεω οκ θελω απο αυτα 3 κιλα,μου λεει ααα αυτα βγαινουν σε 5κιλη συσκευασια...Καλα λεω οκ αντε να βρω αλλα που να βγαινουν σε συσκευασια των 3 κιλων(τι θα τα καναμε 2 κιλα κουφετα?-θα τα τρωγαμε???). Καθομαι αλλα 20 λεπτα κι αφου βρισκω αλλα κουφετα, παει να δωσει την παραγγελια και μου λεει αααα ξερετε δεν μπορω να δωσω παραγγελια κατω απο 30 ευρω (το συνολο ηταν 25 ευρω). Την ευχαριστησα ευγενικα και εφυγα. Μα καλα επρεπε να κατσω σχεδον 1 ωρα εκει για να μου το πει?? Ημαρτον!!

Στο site της εν λογω εταιρειας βεβαια δεν εχω δει καπου να λεει οτι ελαχιστη παραγγελια ειναι 30 ευρω. Αλλα και παλι δεν το καταλαβαινω,αφου πηγα απο εκει να τα παρω μονη μου,επι τοπου γιατι πρεπει να ειναι πανω απο 30 ευρω??? Anyway...Αυτοι εχασαν!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

λοιπον, ο ναρλης εχει τον καταλογο του Παριση αλλα οχι ολο... ορισμενες σελιδες... ειδα λοιπον καποια πραγματακια που μου αρεσαν και ηταν και πολυ φτηνα... λεω ας δω και στη σελιδα του Παριση μηπως αυτος επειδη ειναι δικα του τα εχει πιο φτηνα... και αρχιζουμε... τα περισσοτερα κομματια απο αυτα που ηθελα ειχαν εξαντληθει... οκ... καποια αλλα δεν μπορουσαν να τα δωσουν σε λιγοτερα απο 120 τεμαχια... -ενω εγω ηθελα 50- και το αποκορυφομα ηταν οτι μπομπο στολισμενη στο Ναρλη ειχε 1,16 πχ, ο Παρισης την ειχε 2,30ε !!!! αν ειναι δυνατον! και το eshop την ειχε 1,56 νομιζω αλλα μονο 36 τεμαχια ειχαν μεινει... φτου!

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

λοιπον κοριτσια....μετα απο αρκετο ψαξιμο κατεληξα στο εξης καταστημα....http://www.eshopgamouvaptisis.gr, ειναι στην ηλιουπολη και πηγα και απο κοντα, λοιπον οι τιμες που μου δινει για καποια υλικα που ηθελα ειναι οι εξης: γαζα το μετρο 1ευρω, τουλι το μετρο 0,60, λεπτη κορδελα 100μ 1,50, smarties το κιλο 9,70, 1000-1200, οι τιμες ειναι χωρις φπα, μπορει ομως να τα παρω και χωρις φπα.....εχω καταληξει εκει η κοπελα πολυ εξυπηρετικη.....επισης εχει και πολυ ωραια πακετα βαφτιστικων....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...