Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χοντρικη πωληση σαγιοναρες


Recommended Posts

Ψαχνω να βρω για μια φιλη καποιο εμπορο που να πουλαει σε χοντρικη τιμη αυτες τις σαγιοναρες http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=122015837&ref=pathfinder χωρις τις περλες.....σκετες δερματινες τουριστικες σαγιοναρς με φαρδια φασα στο πανω μερος οπως αυτες.......εχετε κατι υποψιν σας.??Που μπορει να προμηθευτει ?

 

ευχαριστω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια γνωστή μου που τις διακοσμεί και μετά τις πουλάει,μου είπε ότι τις καλύτερες τιμές τις βρήκε στα κινέζικα μαγαζιά.Στην Αθήνα βέβαια δεν ξέρω να σου πω πού είναι,αλλά όπου βρει ας ρωτήσει.

Link to comment
Share on other sites

Μια γνωστή μου που τις διακοσμεί και μετά τις πουλάει,μου είπε ότι τις καλύτερες τιμές τις βρήκε στα κινέζικα μαγαζιά.Στην Αθήνα βέβαια δεν ξέρω να σου πω πού είναι,αλλά όπου βρει ας ρωτήσει.

 

σε τι τιμες πουλαει περιπου η γνωστη σου? Σε ολα τα κινεζικα μαγαζια μπορει να τις βρει?

Και γραφουν made in china??

Link to comment
Share on other sites

Το περασμένο καλοκαίρι τις πουλούσε γύρω στα 38 ευρώ,αν θυμάμαι καλά και τις έπαιρνε 17.Κάτι μου είχε πει,ότι έπρεπε να πάρει συγκεκριμένο αριθμό ζευγαριών ή ίσως το ίδιο νούμερο σε όλα,αλλά δεν το συγκράτησα.

Στην Θεσσαλονίκη τα έβρισκε σε έναν δρόμο απέναντι από τα Δικαστήρια, που είναι γεμάτος με τέτοια μαγαζιά,δεν ξέρω όμως αν υπάρχουν παντού.

Δεν ψωνίζω από αυτούς και δεν έχω προσέξει.Όχι ότι τους σνομπάρω,κάθε άλλο,αλλά πού να μπω στα μικρά νούμερά τους??:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ψάχνω καιεγώ να βρώ σαγιονάρες δερμάτινες αλλά και πλατοφόρμες χονδρική...μήπως στο Μοναστηράκι είναι μια καλή λύση?? Η αν έχεις κάποιον γνωστό με τουριστικά είδη να σου πεί κάποιον χονδρέμπορο...

v6Khp3.pngBoDsp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω,αλλα για μενα δεν ειναι καθολου αναπαυτηκες αυτες σαγιοναρες,κοβουν αναμεσα στα δαχτηλα ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ!!ειχα παρει δυο φορες ....και αναγαστικα να τις χαρισω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

ξερει κανεις να μας πει που μπορούμε να αγορασουμε κενες κ φτηνες σαγιοναρες?

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εγώ ξέρω κατασκευαστή τέτοιων πεδίλων αλλά παιδιά, πρέπει να παραγγείλετε μια "άλφα" ποσότητα και να μπορείτε να σας κόψει τιμολόγιο για να πάρετε τιμές χονδρικής...να έχετε δηλωμένη επιχείρηση δλδ...

Να συμπληρώσω οτι άσχετα με το ότι δεν είναι κ τόσο μοντέρνες, είναι ό,τι υγιεινότερο μπορείτε να βάλετε στο ποδαράκι σας... ;)

Link to comment
Share on other sites

μιλαμε για την ιδια σαγιοναρα?

sagionara_kompos_xantres_gr.jpg

 

ποσο ειναι η αλφα ποσοτητα?κ τι τιμη εννοουμε για καλη?

αθηνα ειναι ο γνωστοσ?

ευχαριστω!

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.margoshoes.com

 

για δειτε κ αυτο

δεν ξερω τιμες , δεν εχω παει ακομα, μια κοπελα απο εδω σ αλλο θεμα τ αναφερε κ ειπε οτι εχει τις απλες περιπου 10?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...