Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γλυκό βάφτισης στην Θεσσαλονίκη


evita79

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μηπως ξερετε να μου πειτε τιμες απο τα cupcakes στην '' σκετη γλυκα '' ?? Παει με το τεμαχιο??

παντως κανει πολυ καλη δουλεια απο οτι ειδα,καλα η γυναικα δεν παιζεται....

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα εγω βαφτιζω το μπεμπακο μου 25 Απριλιου και εχω σαν θεμα βατραχο πριγκηπα.Ρωτησα για το συγκεκριμενο cupcake με το βατραχο στο σκετηγλυκα και η τιμη ειναι 2.50 για το φλατ βατραχακι και 3 ευρω για το τρισδιαστατο!Πανακριβα!Α και με ενημερωσαν οτι για Απριλιο και Μαιο δεν μπορουν να με εξυπηρετησουν γιατι ειναι κλεισμενοι.

U7Uip3.pngT7alp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έστειλες μήνυμα στην Νικη που το εχει? ειναι ευγενεστατη και πολυ εξυπηρετικη, για μενα εχει σκιστει ως τωρα και ελπιζω να συνεχισει ετσι για να ειναι τελειο το αποτελεσμα. Για πιο φθηνα εχει στην μπισκοτουλα με 2 ευρω. Ρωτα την Δημητρα, εμενα θα μου φτιαξει τα μπισκοτα....λογικα θα φτιαχνει και βατραχο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πραγματικα ειναι ευγενεστατη και μου απαντησε και αμεσως,οσο για τη δουλεια της ειναι απαιχτη αλλα δυστυχως λιγο ακριβα για μενα!Εχω ηδη παραγγειλει απο τη μπισκοτουλα για τα παιδακια κορωνες μισκοτακια σε σακουλακι και την βρηκα διαβαζοντας το φορουμ χαρη σε σας κοριτσια και σας ευχαριστω γι αυτο!

U7Uip3.pngT7alp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και γω εδω στο φορουμ το ειδα και το ενα και το αλλο...τι καλυτερο απο μια ζωντανη διαφημιση απο τα ατομα που εχουν εμπειρια! Που θα εχεις τα μπισκοτα στην εκκλησια? εγω λεω να παρω κανενα παιδικο κουτακι ή σε καλαθακι καλυτερα?

Link to comment
Share on other sites

Εγω σκεφτομαι σε ενα ομορφο καλαθακι να τα βαλω και να το στολισω τριγυρω με τουλι,περιμενω ομως πρωτα να τα παραλαβω για να δω και το μεγεθος τους ωστε να αγορασω και το καταλληλο καλαθι.

U7Uip3.pngT7alp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΑΝΤΟΥΔΗΣ (ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ). ΕΧΕΙ ΓΛΥΚΑ ΦΡΕΣΚΑ, ΜΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ, ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΑ, ΧΩΡΙΣ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΤΛ... ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ. ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ : ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ, ΜΙΛΦΕΙ, ΚΡΕΜΕΣ ΜΕ ΦΡΑΟΥΛΑ, ROYAL, ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΙΜΑΚΙ ΚΤΛ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΙΤΗ ΤΙΜΗ :80 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΤΕΜΑΧΙΟ!

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΑΝΤΟΥΔΗΣ (ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ). ΕΧΕΙ ΓΛΥΚΑ ΦΡΕΣΚΑ, ΜΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ, ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΑ, ΧΩΡΙΣ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΤΛ... ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ. ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ : ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ, ΜΙΛΦΕΙ, ΚΡΕΜΕΣ ΜΕ ΦΡΑΟΥΛΑ, ROYAL, ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΙΜΑΚΙ ΚΤΛ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΙΤΗ ΤΙΜΗ :80 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΤΕΜΑΧΙΟ!

 

καλημερα!που κοντά είναι αυτό το μαγαζι?θεσσαλονικη ειμαστε..18 Ιουλιου θα βαφτίσουμε κ μου ακούγετε καλή η τιμή!

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!που κοντά είναι αυτό το μαγαζι?θεσσαλονικη ειμαστε..18 Ιουλιου θα βαφτίσουμε κ μου ακούγετε καλή η τιμή!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΓΑΜΒΕΤΤΑ ΜΕ ΜΠΟΤΣΑΡΗ. ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΤΗΛ. ΤΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 5 months later...
ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΑΝΤΟΥΔΗΣ (ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ). ΕΧΕΙ ΓΛΥΚΑ ΦΡΕΣΚΑ, ΜΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ, ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΑ, ΧΩΡΙΣ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΤΛ... ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ. ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ : ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ, ΜΙΛΦΕΙ, ΚΡΕΜΕΣ ΜΕ ΦΡΑΟΥΛΑ, ROYAL, ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΙΜΑΚΙ ΚΤΛ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΙΤΗ ΤΙΜΗ :80 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΤΕΜΑΧΙΟ!

 

καλησπερα

 

μηπωσ θα μπορουσε καποια μανουλα να μου στειλει το τηλ του παντουδης!!!!!! ειναι παλιο το θεμα αλλα αν μπορει καποια να εξυπηρετησει?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Δείτε λίγο αυτό...ψάχνω για ιδέες για την βάφτιση της κουμπάρας μου και έπεσα επάνω στον Παντόυδη, μετά όμως έπεσα πάνω σε αυτο...

33.Πρόστιμο ? 6.000 στο εργαστήριο ζαχαροπλαστικής με την επωνυμία Παντούδης Σωτήριος και Σία που εδρεύει στην Γαμβέτα 103 – 105 στην Θεσσαλονίκη, διότι διαπιστώθηκαν οι εξής παραβάσεις :

 

-έλλειψη άδειας λειτουργίας

 

-ανεπαρκής εφαρμογή συστημάτων αυτοελέγχου

 

-μη τήρηση ιχνηλασιμότητας

πηγή:http://hellenicspace.wordpress.com/2011/04/14/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%BF%CF%87%CE%AE-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%AF%CE%BD%CE%B4%CF%85%CE%BD%CE%B1-%CF%84%CF%81%CF%8C%CF%86%CE%B9%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81/

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Eγώ προτείνω μπισκοτολούκουμο,κάποια ζαχαροπλαστεία βγάζουν, είναι ατομικά, συσκευασμένα, δεν χρειάζεσαι κουταλάκια και χαρτοπετσέτες και είναι πολύ νόστιμα καθώς επίσης και μια εναλλακτική πρόταση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Eγώ προτείνω μπισκοτολούκουμο,κάποια ζαχαροπλαστεία βγάζουν, είναι ατομικά, συσκευασμένα, δεν χρειάζεσαι κουταλάκια και χαρτοπετσέτες και είναι πολύ νόστιμα καθώς επίσης και μια εναλλακτική πρόταση.

 

αυτο ακριβως θελω να κανω! καιμενα μαρεσει σαν ιδεα! μπορει νατα κανω μονη μου και εχω καποιες αποριες. θατα βαλω σε σακουλακι οκ αλλα ποσο κρατανε χωρις να μπαγιατευουν?

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως θελω να κανω! καιμενα μαρεσει σαν ιδεα! μπορει νατα κανω μονη μου και εχω καποιες αποριες. θατα βαλω σε σακουλακι οκ αλλα ποσο κρατανε χωρις να μπαγιατευουν?

Τα λουκούμια θα τα αγοράσεις ολόφρεσκα από το κέντρο, όλο και κάποια θα σου πει από που και μια μέρα αντέχουν σίγουρα χωρίς να ξεραθούν αν τα κλεισεις σε σακούλι με κορδέλα. Το μπισκότο επίσης...κάνω μπισκοτολούκουμο για τον γιο μου στο σχολείο από βραδύς και το άλλο μεσημέρι είναι το ίδιο καλό! Με το καλό η βάφτισή σας!

Link to comment
Share on other sites

το μπισκοτο με απασχολει. ειναι αδυνατο να το κανω απλα καποιες ωρες πριν. θα μπορω δηλ αλλα θα εχω σιγουρα πολλα ακομα να κανω και θα ειναι συν αυτο. ελεγα τουλαχιστον 2 μερες πριν... θα ρωτησω σε ζαχαροπλαστειο και βλεπουμε

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποια κοπελα να μου πει επωνυμιες και τηλεφωνα απο παγωτατζηδες εδω στη θεσσαλονικη και σε τιμες κυμαινονται; λεω να αρχισω να ψαχνω τα κετεριγκ αλλα μην κανω τσαμπα ερευνα. θελω μονο παγωτατζη.

 

επισης αν δεν με συμφερει οικονομικα εχω αρχισει να σκεφτομαι και αλλες λυσεις, οπως τυλιχτο γκοφρετακι το οποιο θα το βαλω μεσα σε υφασμα στσα χρωματα της βαφτισης, σκεφτομαι και μπεζε αλλα φοβαμαι μην λιωσει. επισης σκεφτομαι το ιδιο και για παγωτινι. εσεις τι λετε; αλλα το βασικο μου θεμα τωρα εινια να αρχισω να βλεπω ροσφορες για παγωτο.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...