Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


ΕΛΕΝΗ2006

Recommended Posts

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΒΡΗΚΑ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΓΩ .ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΒΕΒΑΙΑ ΗΜΟΥΝ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΥΩ 10-12 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΗΤΑΝ 17 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΥΠΕΘΕΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΑΝ ΡΕΖΙΛΙ ΟΜΑΔΙΚΟΣ!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!

 

ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΠΟΥΓΚΑΚΙ ΜΕ 2 ΑΣΤΕΡΙΕΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΥΣ ΑΠ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΠΕΤΑΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΚΟΧΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΡΙΖΟΧΑΡΤΟ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ ΡΟΛΛΟ ΜΕ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ ΘΑΛΛΑΣΙΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ

 

 

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΒΑΖΑΚΙ ΜΕ ΓΛΥΚΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠ ΕΞΩ ΕΝΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑΚΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΑΡΑΒΑΚΙ ΠΙΠΙΛΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ELXISDORO (ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ,ΕΓΩ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΚΑΙ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ)

 

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΠΗΡΑΜΕ ΚΟΥΜΠΑΡΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ JUMBO 50ΛΕΠΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ

 

ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ (ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΗ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΔΙΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ) ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΠΕΡΙΠΟΥ 1.50Μ ΑΠΟ ΤΟΥ ΒΕΚΡΑΚΗ 50ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΔΕΣΑ ΣΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΕΝΑ ΜΠΑΛΟΝΙ ΜΕ ΗΛΙΟΝ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ.ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΔΙΧΤΥ ΦΟΥΞΙΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΓΥΑΛΕΣ ΜΕ ΧΩΜΑ ΡΟΖ ΚΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΔΕΛΕΣ (ΑΠΟ JUMBO 6 ΕΥΡΩ Η ΓΥΑΛΑ * 6 ΓΥΑΛΕΣ ΚΑΙ ΦΑΝΑΡΑΚΙΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ JUMBO ΑΣΠΡΑ 5 ΕΥΡΩ ΤΟ ΕΝΑ * 6 ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΦΟΥΞΙΑ

 

ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΑΣΠΡΑ ΡΟΖ ΚΑΙ ΦΟΥΞΙΑ ΜΕ ΗΛΙΟΝ (ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ)

ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΚΑΡΑΒΑΚΙΑ ΧΑΡΤΙΝΑ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΑΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΛΑΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΚΙΑ ΑΓΚΥΡΟΥΛΕΣ ΜΕΣΑ ΧΟΡΤΟ ΚΑΙ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙΑ ΜΕ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΡΑΒΑΚΙΑ ΥΦΑΣΜΑ SPIDER ΓΑΛΑΖΙΟ ΚΑΙ ΚΟΧΥΛΑΚΙΑ ΡΟΖ ΑΠΟ ELXIS ΔΙΑΣΚΟΡΠΙΣΜΕΝΑ

40ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΡΑΒΑΚΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ

ΑΚΟΜΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ ΡΟΖ ΑΠΟ JUMBO THΣ ΕΚΑΝΑ ΦΑΚΕΛΟ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΑ ΕΝΑ ΜΑΝΤΑΛΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΑΠΟ NAKOSPACK (ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ΕΒΑΛΑΝ ΤΑ ΜΑΝΤΑΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ ΤΩΝ ΠΟΥΚΑΜΙΣΩΝ )

ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΕΥΧΩΝ ΒΑΛΑΜΕ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙ ΓΕΜΑΤΟ ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΝ (ΑΠΟ NAKOSPACK 1.3EYΡΩ ΟΙ 10 ΝΟΜΙΖΩ)

ΕΝΑ ΚΥΡΟΠΗΓΙΟ ΑΠΟ JUMBO ΠΑΛΙ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ ΑΠΟ JUMBO

 

ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 0,45 Η ΜΙΑ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΧΑΡΤΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΩΓΡΑΦΙΤΣΕΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΕΣ ΙΔΙΕΣ ΜΕ ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ (ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 60ΛΕΠΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥΖΗΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΠΑΣΤΑΚΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΣΙΧΑΙΝΟΜΕ 1,2) ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΑ ΤΑ ΧΑΡΤΑΚΙΑ

 

ΜΠΟΡΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΝΑ ΗΤΑΝ 19:00 Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΩΣ ΤΙΣ 18:00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΛΙΖΑ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ , ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΕΤΡΕΧΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΕ ΜΙΑ ΓΥΑΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΦΑΧΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΥ

ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΟΝΑΚΡΙΒΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ

 

ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΑΡΗ ΣΕ ΣΑΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΟΣΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΙ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΣ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ

 

ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΕΛΕΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ "ΧΑΡΙΣΑΤΕ"

 

(ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ)

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο Ελένη...!!!! Να σας ζήσει το Χριστινάκι και να την καμαρώσετε όπως επιθυμείται!!!Χαίρομαι πολύ που και συ είσαι μια από της μαμάδες που κουβαλάνε την "τρέλα" της δημιουργίας και χαίρομαι επίσης όπως και τα υπόλοιπα κορίτσια αν σε βοηθήσαμε έστω και λίγο σε αυτήν την πολύ όμορφη κα γλυκιά στιγμή της ζωής σας.

Όσο για την βοήθεια και την στήριξη από τον οικογενειακό και φιλικό περίγυρω σε καταλαβαίνω απόλυτα..όταν τους εκδήλωσα κι εγώ την θέληση να τα φτιάξω όλα μόνη μου με αποθάρρυναν όχι μόνο δεν με στήριξαν και δεν με βοήθησαν..."έλα τώρα ,μου λέγαν, που θα τα φτιάξεις μόνη σου,πού θα βρεις χρόνο με το μωρό,πιό πολύ θα σου στοιχίσουν,πιο ωραία είναι τα έτοιμα κτλ." ....αλλα να σας πω κάτι ρε κοριτσάκια ...δεν με νοιάζει για τον χρόνο ..ας ξενυχτώ τα βράδυα , δεν με νοιάζει αν θα μου στοιχίσουν πιο ακριβά ...αυτή η χαρά της δημιουργίας ,αυτή η περηφάνεια δεν αναπληρώνεται με τίποτα..είναι σαν να κάνω ένα δώρο στο γιο μου....κάθετι που φτιάχνω νιώθω ότι είναι φτιαγμένο για του δείξω την αγάπη μου...!ουφ !

Εννοείται βέβαια πως μια μανούλα που δεν έχει καθόλου χρόνο ή κουράγιο να το κάνει καλύτερα να πάρει έτοιμα ..δεν σημαίνει ότι αγαπά το παιδάκι της λιγότερο προς Θεού....απλά εγώ μπορώ ...γιατί να μην το κάνω;;

Αυτά ...έβγαλα κι εγώ τον πόνο μου ...γιατί πραγματικά με έχουν στεναχωρήσει με αυτόν τον αρνητισμό τους και κάθε φορά που κάποια κοπέλα ανεβάζει τις φώτος με τα όμορφα πραγματάκια που έχει φτιάξει νιώθω ότι "παιρνω το αίμα μου πίσω"...χαχα! Σας φιλώ όλες....και από μενα ένα μεγάλο ευχαριστώ για την βοήθειά σας αλλά και για το ότι κουβαλάτε την ίδια τρέλα μαζί μου....ή εγώ την ίδια με την δική σας!!!

Να σου ζήσει και πάλι Λενάκι μου το Χριστινάκι ...να είστε καλά!!

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει η κορούλα σας!!! :D

Να είναι γερή κι ευτυχισμένη!!!

 

 

4675y481wy0olg.gif

 

 

 

Ακούγονται όλα όσα έκανες πολύ όμορφα!

Προσπάθησε να μας βάλεις και φωτό.

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=6788

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζήσει η κορούλα σας!!! :D

Να είναι γερή κι ευτυχισμένη!!!

 

 

4675y481wy0olg.gif

 

 

 

Ακούγονται όλα όσα έκανες πολύ όμορφα!

Προσπάθησε να μας βάλεις και φωτό.

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=6788

 

 

:D:D:D:D:D:D:D:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Η περιγραφή σου ήταν άψογη!!!!! Ένιωθα πως ήμουν και εγώ κάπου εκεί τριγύρω.... :wink:

 

Να σου ζήσει! και Φυσικά ΜΠΡΑΒΟ σου! Θα σε καμαρώνει η κορούλα σου! Και οι υπόλοιποι που μπορεί να σε αποθάρρυναν με τον τρόπο τους, είμαι σίγουρη ότι τώρα θα τρίβουν τα μάτια τους! :lol:

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΑ ΔΩΡΟ ΑΠΟΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΕΝΑ ΜΠΑΛΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου!!!

Οι κοπέλες εδώ είναι σκέτη έμπνευση!! Και το υπέροχο είναι που όλοι χαιρόμαστε να μοιραζόμαστε τις ιδέες μας και να προσφέρουμε βοήθεια και στους υπόλοιπους που θέλουν να δημιουργήσουν!!!

Να σου ζήσει η κορούλα σου !!!

 

Και αν θες, διάβασε και το τόπικ για τις φωτογραφίες μήπως μπορέσεις να μας δείξεις τι έφτιαξες, ακούγονται ονειρεμένα!!!!!!!!!! Να τα βλέπουν και οι επόμενες να παίρνουν ιδέες!!!

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?p=283044#283044

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Συγχαρητηρια Ελενη!!!!! Το ευχαριστηθηκες εσυ????? ασε τους αλλους!

 

Γιωτουλα συνονοματη, και εμενα εχει ανοιξει η πλατη μου απο τη κουραση, αλλα εκανα και εγω οσα μπορουσα με τα χερια μου. Εχει αλλη γλυκα :lol:

 

Ελενη περιμενουμε φωτος! και απο μενα μολις τα καταφερω :roll:

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...