Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΤΤΙΚΗ


elena32

Recommended Posts

γεια σας.ξερει κανεις να μου πει καποιον καλο γαστρεντερολογο στην αθηνα να φερω τη μικρη μου?ειναι 28 μηνων κ υποφερει απο αναγουλες κ εντονη δυσκοιλιοτητα με πονο στον ποπο κατα την αφοδευση.εχει κ μια μικρη απωλεια βαρους 400γραμμαρια κ ειναι πεσμενη γενικως τον τελευταιο μηνα.τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • nicky1

    nicky1 6 δημοσιεύσεις

  • elena32

    elena32 5 δημοσιεύσεις

  • Vann

    Vann 5 δημοσιεύσεις

  • mamaka

    mamaka 4 δημοσιεύσεις

Δυστυχως δεν ξερω να σου προτεινω καποιον συγκεκριμενο γιατρο... Θα ηθελα απλα να σε ρωτησω τι λεει ο παιδιατρός σου ? Και αν δεν βρεις κατι συγκεκριμενο, εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο την παιδικη κλινικη του Μητερα... Ευχομαι περαστικα και γρηγορα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...

ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ (2 ΕΤΩΝ) ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΕΝΤΟΝΗ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ. ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ & ΦΡΟΥΤΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΡΝΕΙ & ΔΥΟ ΣΙΡΟΠΑΚΙΑ.ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ.

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ !!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παίδων "Αγ. Σοφία" κυρία Παναγιώτου με κλειστά τα μάτια. Δέχεται κάθε Τρίτη ,αλλά έχει και απογευματινά ιατρεία στο νοσοκομείο, δεν ξέρω όμως πόσο πάει η επίσκεψη. Η κ.Ρώμα κάνει λίγο πιο εξειδικευμένο ιατρείο (ηπατολογικό). Και οι δύο, σε ό,τι αφορά σε επιστημονική κατάρτιση είναι εξίσου καλές. Απλά, βρίσκω την Παναγιώτου πιο προσεγγίσιμη σαν άνθρωπο, πιο φιλική με τους γονείς, πιο τρυφερή με τα παιδιά. ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, όχι κανόνας...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Παίδων "Αγ. Σοφία" κυρία Παναγιώτου με κλειστά τα μάτια. Δέχεται κάθε Τρίτη ,αλλά έχει και απογευματινά ιατρεία στο νοσοκομείο, δεν ξέρω όμως πόσο πάει η επίσκεψη. Η κ.Ρώμα κάνει λίγο πιο εξειδικευμένο ιατρείο (ηπατολογικό). Και οι δύο, σε ό,τι αφορά σε επιστημονική κατάρτιση είναι εξίσου καλές. Απλά, βρίσκω την Παναγιώτου πιο προσεγγίσιμη σαν άνθρωπο, πιο φιλική με τους γονείς, πιο τρυφερή με τα παιδιά. ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, όχι κανόνας...

 

Συμφωνώ και προσυπογράφω!

h49jewyfi5z2tl74.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ....ειναι η καλυτερη στον τομεα της......και το λεω εκ πειρας....μου βρηκε το προβλημμα στην μικρη μου...και το ελυσε αμεσως...κανενας αλλος δεν μπορεσε να με βοηθηση.....

Link to comment
Share on other sites

zoumzourik και εμείς πήγαμε στην Παναγιώτου και μας έδωσε θεραπεία αλοιφές και σιρόπια. Εδώ και μία βδομαδα θεραπείας δεν έχουμε αποτελέσματα,συνεχίζει να κάνει κάθε τέταρτη μέρα και να πονάει.

Μας έστειλε να κάνουμε Patch-Test στην κα. Συρίγου. Εσείς το κάνατε ??

Εμείς όχι ακόμα,γιατί πρέπει να πάμε Αθήνα.

Αν θέλεις στείλε μου πμ να μου πείς την διαδικασία και τι πρόβλημα είχε τελικά το μωράκι σου??

 

Σ'ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ

ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΜΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ

ΟΤΑΝ ΦΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ 80 ΕΥΡΩ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΕΚΛΑΙΓΑ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ

ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕ-------------ΦΡΙΚΗ ΔΗΛΑΔΗ------------

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΝΟΗΣΑ

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΗΓΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ

ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑ

ΑΡΧΙΚΑ

ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΕΝΤΥΠΟ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΗΣ

* ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΟΛΙΚΗΣ ΑΛΕΣΕΩΣ-ΦΡΟΥΤΑ ΦΡΑΟΥΛΕΣ ΑΚΤΙΝΙΔΙΑ

** ΣΟΥΣΑΜΙ-ΞΗΡΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ ΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΓΙΑΟΥΡΤΙ

*** ΚΑΙ ΑΝ ΕΓΩ ΕΠΙΘΥΜΩ 40-50 ΜL ANAΨΥΚΤΙΚΟ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ FANTA

**** ΞΕΡΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΒΑΖΑ ΣΕ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΒΡΑΔΥΣ ΝΑ ΜΟΥΛΙΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΣΚΟΥΡΟΧΡΩΜΟ ΑΥΤΟ ΝΕΡΟ ΤΗΣ ΤΟ ΕΔΙΝΑ ΣΑΝ ΧΥΜΟ

ΣΩΘΗΚΑΜΕ...........ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΟΨΑΜΕ ΣΙΡΟΠΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΤΙΚΑ

ΕΝΕΡΓΕΙΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΑ ΜΕΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΣΑΝ ΚΑΤΣΙΚΙΣΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΝΕΡΓΕΙΤΕ

[/url]

preg.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Ioasma,η μικρή μου πήρε 2 μήνες σιρόπια και τώρα που της το σταματήσαμε πάλι τα ίδια.Έχουμε τώρα 10 μέρες χωρίς σιρόπι και άρχισε πάλι η δυσκοιλιότητα.Υποφέρει πού,έχει κοκκινήσει και πληγές.

Να ρωτήω τι ξηρούς καρπούς τρώει και το σουσάμι που το βάζεις??

Θα προσπαθήσω να της τα δώσω!!!Για να δώ τι θα κάνουμε, γιατί δεν αντέχω να υποφέρη!!

 

Φρούτα τρώει μόνο τα βαζάκια,τίποτα άλλο.Φρέσκ μόνο μια φέτα μήλο.

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζετε καποιον παιδογαστρεντερολογο στο Παιδων?

Ενδιαφερομαι για την Αναστασια. Δε βρεθηκε ποτε οτι επασχε απο ΓΟΠ αλλα οι εμετοι ειν αι καθημερινη ρουτινα μας! Σημερα, ελεος, εκανε εμετο αφου ειχε φαει μια χαρα, 1 ωρα μετα που ηταν σε στρωμενο τραπεζι! Αρχισε τα γκουχ γκουχ που συνηθως ειναι δουλεμα και τελικα τα καταφερε και παλι!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

κα Παπαδοπούλου στο Παίδων Αγλαία Κυριακού. Της κλείνετε ένα ρανταβού πρώι (πληρώνετε 3 ?) ή απόγευμα (πληρώνετε 60?) στο 1535. Εμείς αυτη εχουμε και μας φαίνεται καλή. Δεν μας τη σύστησε κάποιος. Περαστικά.

.png .png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...