Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παρτυ με θεμα ΣΡΕΚ


Recommended Posts

Γεια σας και απο μενα.

Ο μεγαλος μου ο γιος ειναι 4 χρονων και 2 μηνων.Φετος λοιπον ξεκινησε παιδικο και θελει

να κανουμε ενα παρτυ με τα παιδακια απο τον παιδικο.Αλλα εχουμε καποια μικροπροβληματακια Πρωτον θελει να σβησει τουρτα,τα γενεθλια του βεβαια τα εχει τον Αυγουστο...προσπαθω να του εξηγησω οτι θα κανουμε παρτυ για τη γιορτη σου αλλα δε θα σβησουμε τουρτα αυτος ανενδοτος.Τελικα αποφασισα να του κανουμε και μια τουρτα...θα γελανε μαζι μας,τι λετε???

Δευτερον θελει να εχει θεμα το ΣΡΕΚ ελα ομως που εγω δε βρισκω τιποτα με το Σρεκ.

Εκτος απο ανιματερ Σρεκ που βρηκα για ολα τα υπολοιπα ενα κενο.

Εχετε καμμια ιδεα?Κανενα ωραιο κειμενο για προσκλητηριο?Κατι ιδιαιτερο που εχετε στο μυαλο σας? Καθε ιδεα και βοηθεια καλοδεχουμενη

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα,εμενα δε μου φαινεται ασχημη ιδεα η τουρτα!δε νομιζω κανενα παιδακι να γελασει,γλυκο θα φανε θα ξετρελαθουν!!κοιτα τι μπορεις να κανεις επειδη και γω εχω ριξει μια ματια στις τουρτες δεν εχω δει τιποτε με το σρεκ αλλα μπορεις να μπεις στο google να βρεις εικονες με το σρεκ να διαλεξεις μια που σας αρεσει και να τη πας στο ζαχαροπλαστειο να στη φτιαξουν σε τουρτα!οσο για κειμενο για τη προσκληση μπορεις να κοιταξεις στο ιντερνετ και θα σου βγαλει ενα σορο.αντε σας ευχομαι να πανε ολα τελεια!

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να κάνεις τούρτα στο παιδάκι γιατί να γελανε?

 

η ξαδέρφη μου κάνει πάντα στην ανεψια μου που γεννήθηκε Ιούλιο κάνει τούρτα στην γιορτή που είναι χειμώνα στο σχολειο

σβήνει κεράκια και το ευχαριστιέται η μικρή για τα παιδία είναι πολύ σπουδαίο το παιδικό πάρτι κ η τούρτα τους να τα μειραζοντε με του σημαθητεσ

.....

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδακια σιγουρα θα τρελλαθουν και ιδιαιτερα ο δικος μου...οι μεγαλοι δε ξερω τι θα πουνε.Παντως εξακολουθω και δε βρισκω τιποτα σχετικο με το θεμα.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδακια σιγουρα θα τρελλαθουν και ιδιαιτερα ο δικος μου...οι μεγαλοι δε ξερω τι θα πουνε.Παντως εξακολουθω και δε βρισκω τιποτα σχετικο με το θεμα.

αυτη η εικονα πως σου φαινεται?images?q=tbn:ANd9GcQSkXSsgQzqXGmpRjXRo_p58OkS7tPqKJWxTfBrW43ZHDNHhw8&t=1&usg=__q_XKqfJMh09MsMUn7judQNFaazA=

παιδικο παρτι ειναι τι να πουνε οι μεγαλοι?οτι ευχαριστει τα παιδακια θα κανεις μη σκεφτεσαι τους μεγαλους,αυτοι θα το ευχαριστηθουν αν δουν οτι τα παιδακια το διασκεδασαν!:-)

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα τελεια ειναι.που τη βρηκες ? εγω ψαχνω ολο το πρωι και εκανα μια τρυπα στο νερο.

καλημερα,χαιρομαι που σου αρεσει!λοιπον θα μπεις στο google και πανω αριστερα εχει ρυθμισεις,θα πατησεις εικονες και και μετα θα γραψεις σρεκ.αυτη που θα σου αρεσει θα την εκτυπωσεις και θα τη πας στο ζαχαροπλαστειο να στη φτιαξουν πανω σε τουρτα!:-D

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες.Σημερα πηγα στο ενα απο τα δυο σουπερ μαρκετ της γειτονιας μου,το οποιο δε το εχω και σε εκτιμηση,λεω δε παω μια βολτα προς το διαδρομο με τα πλαστικα να ριξω μια ματια και βρηκα ολη τη παρεα του Σρεκ.Το καταχαρηκα.Για ριξτε καμμια ιδεα για το κειμενο της προσκλησης σκεφτομαι να ειναι σαν παραμυθι.Μια φορα και ενα καιρο...

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Σε μια χωρα μακρινη ζουνε αγαπημενα και ησυχα δυο τερατακια ο Σρεκ και η Φιονα.

Το περισσοτερο καιρο ζουνε μεσα στο καστρο τους μαζι με τα παιδακια τους.Δυσκολα φευγουνε μακρια απο αυτο.Ομως πριν λιγες μερες ο Νικολας,ο μικρος τους φιλος ,τους εστειλε μια προσκληση και τους καλεσε στο παρτυ του.

Εαν θελεις και εσυ να ερθεις στο παρτυ του Νικολα σε περιμενουμε στις ...

Πως σας φαινεται κατι τετοιο????

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...