Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

STUDIO FOTORAMA STI NIKAIA???


efi2812

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και με το καλό η βάπτιση!

Αν είναι αυτος στη Χρ. Σμύρνης, τότε είσαι τυχερή, τον είχε η κουμπάρα μου, είναι οικονομικός και η δουλειά που κάνει είναι πολυ επαγγελματική. Κατ'αρχάς απο πριν, μας ζήτησε να μας μιλήσει, μας είπε τι είναι καλό να φορέσουμε, πως θα κρατούσα τη βαπτιστήρα μου για να βγάλουμε όσο το δυνατόν καλύτερες φωτογραφίες. Το dvd ξεκίναγε σαν παραμύθι, η χιονάτη που λέει στα ζωάκια του δάσους το παραμύθι της βάπτισής μας, επίσης αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι το dvd μας το έδωσε σε μια τύπου δερμάτινη θήκη, όχι αυτή την πλαστική που δίνουν όλοι.

Ελπίζω όλα να πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Για τη βαπτιση της μικρης εκει πηγα κι εγω φετος τον ιουνιο. Δεν μπορω να πω οτι εκανε ασχημη δουλεια, αλλα σε πολλα σημεια και στις φωτο και στο βιντεο εκανε λαθη (πχ ορθογραφικο λάθος στο ονομα!!!) και επερνε πρωτοβουλιες για την τελικη εμφανιση των αλμπουμ χωρις να μας ρωτησει ενω η συμφωνια προεβλεπε το αντιθετο... Λιγη προσοχη επισης και στο φοντο των φωτο δεν πολυ-υπηρχε και αναγκαστηκα να κανω μονταζ και ρετους. Θελει να εισαι απο πανω και να του λες πως να σε βγαλει γιατι εγω δεν ειδα και μεγαλη φαντασια απο μερους του στις ποζες.. Παντως ψαχτο καλα... Απο τιμες καλος σε σχεση με αλλους που ειχα ρωτησει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν θυμαμαι καλα το εχει ενα παλικαρι, ο Μακης .

καλη δουλεια αλλα θα συμφωνησω απο φαντασια οχι και πολυ μεγαλη.

 

παντως στις τιμες του ειναι οικονομικος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kalispera tha ithela kai egw na grapsw tin empireia mou

shetika me tin synergasia oson afora

to studio fotorama sti NIKAIA pou ton fotografo ton

lene apostoli to vazw me megala giati

yparhoun kai alla katastimata me tin onomasia fotorama.

kaname tin vaftisi tou mikrou mas stis 19-6-11 kai emeina

apolyta ikanopoimeni oti eihame symfwnisei stin prosfora

egine kai me to parapano poly exypiretiki fantasia kai tin

teliki apofasi tou album tin pername emeis.opws episis mas

ekane tromeri entypwsi i fwtografisi tou beby mas sto studio

meta tin vaftisi.

elpizw na voithisa

Link to comment
Share on other sites

Ναι, Τόλη τον λένε κι εμείς εκει πήγαμε για τη βάπτιση της μπεμπας, όλα καλά, δεν εχω παράπονο, μόνο που καθυστερούν λίγο στην παράδοση του άλμπουμ (πολύ δουλειά, καλό γι' αυτους βεβαια). Αν κάνω κι άλλη βαπτιση θα ξαναπαω, ειναι όντως οικονομικός.

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kalispera,

Thelo kai ego na sas po tin empeiria mou apo ton sygkekrimeno fotografo (ton Apostoli ennoo). Kaname ton Maio tin vaftisi tou mpempi mas kai emeina para poly euxaristimeni kai apo tis fotografies alla kai apo to video. Auto pou me ekane na ton xehoriso prin synergastoume itan oti ithele rantevou sto magazi tou gia na mou exigisei tin oli diadikasia tis vaftisis mias kai einai to proto mou paidi, ti na prosekso kai pou na eimai proetoimasmeni, me apotelesma auto na me xalarosei arketa kai kata ti diarkeia tis vaftisis den antimetopisa kanena provlima. Ontos stin paradosi ton album kathysterise ligo alla to apotelesma itan auto pou ithela opote axize ton kopo i anamoni. Oson afora to oikonomiko thema exei ontos poly kales times, diladi auto pou pira ego (full paketo me psifiako album, dvd klp.) eixe 700 euro. Pantos an kano ki alla paidia se auton tha xanapao kai ektos autou ton exo systisei kai se mia fili mou kai emeine kai auti to idio euxaristimeni.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...