Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικο παρτυ ανιματερ


Recommended Posts

Συγγνώμη που επανερχομαι με το ιδιο θεμα που εχει συζητηθεί, αλλα δεν είδα πολύ πρόσφατα στοιχεία για το θέμα :)

Η κορούλα μου κλείνει τα 4 και σκεφτομαι να της φερω εναν ανιματερ για να αποσχολήσει 15 περίπου θηριάκια στο παρτυ.

Έχετε να συστήσετε κανέναν (είτε εταιρεία είτε μεμονωμένα) που να είχατε εμπειρία πως ήταν καλός?

(Γιατί ωραία τα 60αρια και 100αρια που βλεπω να παιζουν σαν τιμές, αλλά αμα είναι να τα κλαίμε, τουλάχιστον να χαρούν πραγματικά τα παιδιά)

Α.. περιοχή Γέρακα, Γλυκά Νερα κλπ, αλλά φαντάζομαι και αλλού στην Αθήνα να είναι δεν θα υπάρχει προβλημα

Ευχαριστώ για την όποια βοήθεια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγγνώμη που επανερχομαι με το ιδιο θεμα που εχει συζητηθεί, αλλα δεν είδα πολύ πρόσφατα στοιχεία για το θέμα :)

Η κορούλα μου κλείνει τα 4 και σκεφτομαι να της φερω εναν ανιματερ για να αποσχολήσει 15 περίπου θηριάκια στο παρτυ.

Έχετε να συστήσετε κανέναν (είτε εταιρεία είτε μεμονωμένα) που να είχατε εμπειρία πως ήταν καλός?

(Γιατί ωραία τα 60αρια και 100αρια που βλεπω να παιζουν σαν τιμές, αλλά αμα είναι να τα κλαίμε, τουλάχιστον να χαρούν πραγματικά τα παιδιά)

Α.. περιοχή Γέρακα, Γλυκά Νερα κλπ, αλλά φαντάζομαι και αλλού στην Αθήνα να είναι δεν θα υπάρχει προβλημα

Ευχαριστώ για την όποια βοήθεια!

εχω δυο κοπελες...η μια ειναι η Αθηνά απο το ιλιον

και τα μουσικα μπαλονια απο ανω λιοσια....μια χαρα δουλεια και οικονομικοι...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες :)

Απλά θέλω να βεβαιωθώ πως θα έρθει ένα άτομο δοκιμασμένο, γιατι μιλάμε για μικρά 2 έως 5 ετών και είναι κρίμα να αρχίσουν να κλαίνε αντί να διασκεδάσουν :)

Όποιος έχει συστάσεις plz ας στείλει μήνυμα .... τηλέφωνο, διεύθυνση ιστοσελίδας, οτιδήποτε :))

Όχι τπτ άλλό, δεν έχω και πολύ χρόνο μπροστά μου για το πάρτυ και δεν ξέρω αν θα προλάβω :?

Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο είχα το πάρτυ του γιου μου και ήρθε μια κοπέλα η οποία απασχόλησε 8 παιδάκια 3-4 ετών.Την συστήνω ανεπιφύλακτα τα παιδάκια παίξανε, περάσανε τέλεια, και οι γονείς επίσης.

Φαντάσου ότι δεν έγινε ούτε μια ζημιά στο σπίτι και τα παιδάκια δεν κουνήθηκαν καθόλου από την κοπέλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Ο γιος μου κλείνει τα 3. Αξίζει τον κόπο να απασχολήσω τα παιδάκια αυτής της ηλικάις με ανιματέρ ή τζάμπα τα λεφτα; Κι αν ναι έχετε να μου προτείνετε κάποιον που θα μπορούσε να αναλάβει την ψυχαγωγία τους;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...