Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ψαχνω ποτηρια-πιατα-μαχαιροπιρουνα μιας χρησης


happy_mammy_

Recommended Posts

Καλησπερα σας!

7 Ιουνιου θα βαπτισω τον γιο μου!

Θα εχω περιπου 150 ατομα στη βαπτιση και ενω στην αρχη σκεφτομασταν να κανουμε τραπεζι μετα το μυστηριο σε μια ταβερνα τελικα το απορριψαμε γιατι θα μας κοστιζε ο κουκος αηδονι(περιπου 20 ευρω το ατομο μας ειπαν,χωρις τα ποτα) και οι εποχες ειναι δυσκολες!

Επειδη ομως δεν θελουμε να μεινουμε και μονο στο μυστηριο αποφασισαμε να κανουμε τραπεζι εμεις οι ιδιοι στο προαυλιο της εκκλησιας!

Ναι μεν παλι θα μας κοστισει,αλλα οχι τοσο οσο θα μας κοστιζε σε καποιο εστιατοριο!

Πηγα και ρωτησα να νοικιασω πιατα,ποτηρια,μαχαιροπιρουνα και μου ειπαν μια εξωφρενικη τιμη...420 ευρω!!!!:shock::shock::shock:

Μετα σου λεει κριση!!!!!Και μην φανταστειται τιποτα πορσελανες κλπ,απλα πιατα λευκα οτι πιο φθηνο!

Τελοσπαντων,εννοειται πως το απορριψαμε αμεσως,τοσο θα μας κοστισουν περιπου τα φαγητα!

Ψαχων να βρω ποτηρια,πιατα κλπ μιας χρησης,αλλα να μην ειναι κατι πολυ φθηνιαρικο,θελω κατι λιγο καλυτερης ποιοτητας!

Εχετε κατι να μου προτεινετε?

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

επαναφερω το θεμα!

Μηπως γνωριζει καποιος να με βοηθησει?

Θελω μεγαλη ποσοτητα,περιπου 200 τεμαχια!Δεν θελω να δωσω πολλα χρηματα!

Δυστυχως jumpo δεν εχει το νησι!

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις στο ebay ή στο amazon "party plates" σου βγάζει πολλές επιλογές. Εγώ αυτό θα έκανα. Λιστα με όλα τα πράγματα που θέλω (πιάτα, ποτήρια, πιατε΄λες, χαρτοπετσέτες, τραπεζομαντηλα χάρτινα) και θα έβρισκα έναν πωλητή να τα έχει όλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...