Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εξωσωματικη Παντος,Γατος η' αλλος?


Recommended Posts


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

ε καντο πιο νωρις λιανο βρε παιδι μου........................................

δεν θα μου πηγαινε καν το μυαλο.

συγνωμη δεν τον εχω ακουστα καθολου.

!!!!!!!!!!!!!!!!τωρα που εγραψες το ονομα ισως βρεθει καποια κοπελα που να ξερει και να σε βοηθησει

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Ποιόν Πάντο εννοείς? τον Κων/νο ή τον Αναστάσιο? αν και οι δυο είναι εξίσου πολύ καλοί. Εγω προσωπικά δεν έχω κάνει εξωσωματική,αν και ταλαιπωρήθηκα αρκετά μέχρι να μείνω έγκυος και ο γιατρός μου είναι ο Πάντος Αναστ. Έχει κάνει πολλές πετυχημένες εξωσωματικές και αυτό το ξέρω επειδή σε κάθε επίσκεψη στο ιατρειο του συνομιλούσα με κοπέλες εγκυες που μου εξιστορούσαν τα προβλήματα τους στην σύλληψη μέχρι να κάνουν εξωσωματική.

Τον συγκεκριμένο γιατρό στον συνιστώ ανεπιφύλακτα, μιας και είχα εγκυμοσύνη υψηλού κινδύνου.

Και ο Πάντος Κων/νος από εμπειρία φίλης είναι πολύ καλός. Τώρα έχει δυδυμάκια! Και οι δύο στο ΜΗΤΕΡΑ είναι.

Καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

εγω το Γάτο τον θεωρώ τουλάχιστον επικίνδυνο...πήγε να βάλει την ξαδελφη μου σε αγωγή εξωσωματικής...χωρις να τις κάνει πριν εξετασεις...και όταν τις εκανε...εκεινη μόνη της...η γιατρός της είπε οτι θα την "έστελνε!"

η κοπέλα είχε πολύ υψηλούς καρκινικούς δείκτες!

ο κύριος αυτός της είχε αποκλείσει τη φυσιολογική σύλληψη και εκεινη τώρα που μιλάμε γεννάει το δευτερο ...φυσιολογικά...!!!

 

εμενα πάλι μου βρηκε κάποτε μαι κύστη στην ωοθήκη και ενώ ήταν μικρούλα και ορώδης (δηλαδή η πιο απλή όλων!) δε μου πρότεινε θεραπεία σε πρώτη φάση αλλά αμέσως επέμβαση (και βεβαια θα την εκανε αυτός!!!) κόστος επέμβασης πριν 6 χρόνια? 3.000,00 τα συμπαεράσματα δικά σου!

 

στα ραντεβού υπήρχε τρομερά πολύς κόσμος και ένιωθα ως πρόβατο πρις σφαγή!!!

 

πίνουν πολλοί νερό στο ονομά του...αλλά εγω προσωπικά...από όσα εχω ζήσει...δεν τον θέλω καθόλου!

 

 

εγω που το εψαξα λίγο...είδα ότι ο Μαντούδης είναι και καλός άνθρωπος και επιστήμονας καλός..! για δες τον!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΠΑΝΤΟ ΣΤΟ ΓΕΝΝΕΣΙΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΗΤΑΝ Ο ΤΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ.

ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΥΦΥΛΑΚΤΑ!

ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 10 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

marikaki

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ego simera koritsia piga ston panto kai tha ksekiniso..

exei apistefto prosopiko, emeina poly efxaristimenh.

elpizo na pane ola kala, kai se ligo kairo na sas po ta efxarista

nomizo omos pos mono me thn proti episkepsi kai me tis systaseis gnostou mou pou doulevei ekei tha ton epelega anepifylakta!

 

 

 

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΠΑΝΤΟ ΣΤΟ ΓΕΝΝΕΣΙΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΗΤΑΝ Ο ΤΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ.

ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΥΦΥΛΑΚΤΑ!

ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 10 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ego simera koritsia piga ston panto kai tha ksekiniso..

exei apistefto prosopiko, emeina poly efxaristimenh.

elpizo na pane ola kala, kai se ligo kairo na sas po ta efxarista

nomizo omos pos mono me thn proti episkepsi kai me tis systaseis gnostou mou pou doulevei ekei tha ton epelega anepifylakta!

 

 

 

Σου ευχομαι οτι καλυτερο

Εγω ομως δεν ειχα και την καλυτερη εμπειρια

εαν αποτυχεις (ευχομαι με την πρωτη) να ξερεις οτι υπαρχουν κεντρα με πολυ περισσοτερη προσωπικη φροντιδα

ΑΚΕΣΩ -ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ

φιλακια

ενημερωσε με τι απεγινε για να σου δωσω τα στοιχεια του γιατρου μου

Link to comment
Share on other sites

Σου ευχομαι οτι καλυτερο

Εγω ομως δεν ειχα και την καλυτερη εμπειρια

εαν αποτυχεις (ευχομαι με την πρωτη) να ξερεις οτι υπαρχουν κεντρα με πολυ περισσοτερη προσωπικη φροντιδα

ΑΚΕΣΩ -ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ

φιλακια

ενημερωσε με τι απεγινε για να σου δωσω τα στοιχεια του γιατρου μου

....εννοω να πετυχεις με την πρωτη...

Μην παρεξηγηθω κιολας?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...