Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιχνιδοσπιτο


Recommended Posts

Εμεις κοριτσακι το θεμα της αποθηκευσης το εχουμε λυσει.. Οταν το βαρεθει ο μικρος θα το παρει ο πατερας μου στη σαλαμινα να το κανει σκυλοσπιτο.... :P (πλακα κανω απλα μας πειραζει ο πατερας μου και λεει οτι αγορασαμε στο παιδι σκυλοσπιτο..)

 

Παντως πιστευω οτι τετοια πραγματα δεν πανε χαμενα.. Ακομα και να το βαρεθει ο μικρος σιγουρα θα ερθει ενα αλλο μικρο αργα η γρηγορα στην οικογενεια που θα το θελει.. Αλλωστε ο Χαρης ειναι το πρωτο παιδι στην οικογενεια (τα προλαβα ολα τα αδελφο-ξαδερφα) και εχω τουλαχιστον 10 ξαλελφια σε "αναπαραγωγικη ηλικια' που μεχρι να το βαρεθουμε θα εχουν παιδακι... καπου θα βρουμε να το χαρισουμε..

Εδω εχω ενα ποδηλατο γυμναστικης απο 13 χρονων που το χρησιμοποιησα μονο για ενα χρονο και ποτε δεν βρεθηκε "αστεγο' ακομα γυρναει απο δωματιο σε δωματιο... ολο και καποιος θυμαται οτι "εσυ δεν ειχες ενα ποδηλατο? μηπως μπορεις να μου το δανεισεις?" Οποτε το μονο που εχω να κανω ειναι να το παρω απο αυτον που το εχει και το εχει κανει κρεμαστρα και να του το δωσω...μεχρι να το βαρεθει κι αυτος και να το ζητησει καποιος αλλος.. παντως τα τελευταια 15 χρονια δεν εχει χρειαστει να ψαξω το που θα το αποθηκευσω.. :P

Καπως ετσι θα παει και το σπιτακι.. (για οσο αντεξει βεβαια)

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • dora

    dora 16 δημοσιεύσεις

  • ΒΙΚΥ

    ΒΙΚΥ 4 δημοσιεύσεις

  • angela

    angela 3 δημοσιεύσεις

  • biky

    biky 3 δημοσιεύσεις

γεια σας!!

 

ψαχνω παιδικο σπιτακι να παρω στην Ελενα!!

 

εκανα μια ερευνα στο google και εριξα και μια ματια στα μαγαζια και οι τιμες ειναι απο 300 - 800+... ηθελα κατι πιο οικονομικο... βρηκα σπιτακια πλαστικα με αυλες, διοροφα, με κουζινε,ς μπαρμπεκιου, ηλεκτρικα κουδουνια και ξυλινα με εξωτερικα φωτακια υπεροχα ολα αλλα... πολυ ακριβα.

 

μηπως εχει παρει το ματι σας κατι οικονομικο??

hI1Vp3.png

1CJdp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Επαναφέρω το θέμα μαμάδες και μπαμπάδες γιατί ψάχνω για σπιτάκι κι εγώ... Αν ξέρετε κάτι άλλο από τα σάιτ που παρατίθενται πιο πάνω, παρακαλώ διαφωτίστε με...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 χρόνια μετά...
Έχει το jumbo με 100ευρώ με πορτούλα και τρία παραθυράκια.

Το έχω στο μπαλκόνι του έχω βάλει τραπεζάκι μικρούλι μέσα και βάζει τα παιχνίδάκια του. Πολύ καλό δεν παθαίνει τίποτα το έχω 2 χρόνια.

Κάνει βόλτα με το ποδήλατο και μετά παριστάνει οτι γυρνάει σπίτι και φέρνει ψώνια κ.λ.π.

 

Πείτε μου σας παρακαλώ, έχει δύο χρωματισμούς στη σελίδα, ένα με πορτοκαλί και ένα με κόκκινη πόρτα. Το θέμα είναι τι χρώμα είναι πραγματικά το πράσινο, ήπιο πράσινο ή έντονο λαχανί; Η μια φωτογραφία το δείχνει έτσι, η άλλη αλλιώς! Είστε ευχαριστημένοι γενικά από αυτό το σπιτάκι; Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...