Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καθαρισμος καναπε κατ'οικον


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Τι καθαρίζετε με το ατμοκαθαριστή? Οι βρωμιές που πάνε? Σκουπίζετε μετά με πάνί?

 

Ναι κοπέλα μου καθαρίζει τα πάντα!!!Ότι μπορείς να φανταστείς...

Εγώ τον ήθελα για την γενική του σπιτιού αλλά βασικά τον αγόρασα για την καμπίνα του μπάνιου μου που είχα φρικάει σε κάποια σημεία που μάζευε μούχλα και δεν μπορούσα με τίποτα να τη βγάλω,βέβαια την καθάριζα αλλά έμεναν κάποια σημεία...

Εγώ τον λάτρεψα πάντως.

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Δουλευω σε εταιρία που ασχολείται με καθαρισμό χαλιών, μοκετών, στρωμάτων, καθισμάτων, σαλονιών, καρεκλών γραφείου και κουζίνας, σαλονιού αυτοκινήτου κλπ. Για καθαρισμό καναπέ χρεώνουμε ?20 τη θέση (+ΦΠΑ). Επίσης εμπορευόμαστε αυτό που εγώ θεωρώ τους πιο αξιόπιστους ατμοκαθαριστές στην αγορά (τους ίδιους που χρησιμοποιούμε και εμείς για επαγγελματική χρήση). Δυστυχώς αυτός που συνήθως δίνουμε για οικιακή χρήση είναι σχετικά ακριβός (? 439) αλλά τα χρήματά του δικαιολογούνται από τη ποιότητα κατασκευής, την ισχύ (2.400W) και τα στιβαρά αξεσουάρ. Θα χαρώ να δώσω οποιεσδήποτε πληροφορίες στο τηλ. 697 80 100 95.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

 

Κορίτσια πήρα από το praktiker αυτόν τον καθαριστή,

12216394.jpgUnited SC-5197, 50 ευρώ, βέβαια βρήκα τώρα 1 site που έχει πολλούς.

http://ant1online.bestprice.gr/?cat=2068

Εγώ ήθελα να πάρω της KARCHER αλλά είχα πάει σε 2-3 μαγαζιά και δεν τους βρήκα, και βρήκα ένα μικρό με 300 ευρώ.

Δυστυχώς δεν διέθετα τόσα πολλά λεφτά, είπα θα τον πάρω να τον δοκιμάσω και ευτυχώς βγήκε πολύ καλός!

Χρειάστηκα επειγώντος έναν γιατί κάνω γενική το σπίτι, τα κουφώματα μου ειδικά είχα να τα δω τόσο καθαρά από τότε που τα βάλαμε στο σπίτι!!!!

 

Τελικά είναι όντως καλός? Αξίζει να τον πάρω? Τον έχεις δοκιμάσει σε καναπέδες και χαλιά? Πήγα σε ένα μαγαζί για να ρωτήσω συγκεκριμένα γι'αυτόν, μου είπαν ότι είναι πολύ δυνατός αλλά ότι αδειάζει γρήγορα και για να κάνεις ένα σπίτι πρέπει να τον γεμίζεις πολλές φορές...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

κορίτσια γεια σας

είναι να πάρω ατμοκαθαριστή αλλά δεν ξέρω ποιον είμαι μεταξυ του karcher sc1502 ή SIMAC PVT 1040 είναι βέβαια θέμα τιμής αλλά να κάνει και καλή δουλειά

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Εγώ έψαχνα για ατμοκαθαριστή πρόσφατα και πήρα έναν από τελεμάρκετιν μπλε... Τίποτα δεν έκανε, ούτε τα πλακάκια της κουζίνας δεν κατάφερα να καθαρίσω επαρκώς. Στο μόνο που μου χρησίμεψε ήταν να καθαρίσω το μίξερ μου που είχε κάτι εσοχές και δεν μπορούσα με σφουγγάρι. Όσο για το σαλόνι εγώ πήρα αυτούς: https://www.facebook.com/katharistiriotapiton καταπληκτική δουλειά και οι τιμή ήταν η καλύτερη που βρήκα. Μου καθάρισε σαλόνι γωνία 5 θέσεις και μία πολυθρόνα με 60 ευρώ και η δουλειά ήταν τέλεια! καινούριος έγινε!

 

Τώρα ψάχνω πάλι για ατμοκαθαριστή άλλο, γιατί τον θέλω για το παιδί στο δωμάτιο να απολυμαίνω κάποια πράγματά του και έπεσα στο σχόλιό σας! Αν υπάρχει νεότερο πείτε μου!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...