Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γεννέθλια με θέμα μουσικές νότες


Recommended Posts

Λοιπόν έχω κατακολλήσει...είχα βρει ένα link με τούρτες που κάνουν κάποιες κυρίες, γιατί θέλουμε την tingerbell ως θέμα τελικά, αλλά από τις 11:30 που ψάνχω δεν μπορώ να το βρω, αν κάποια το γνωρίζει ας μ' ενημερώσει. Επίσης πιατάκια, ποτηράκια, τραπεζομλαντηλο, χαρτοπετσετες, βρήκα κ' αυτά με το ίδιο θέμα όπως επίσης και τα δωράκια των παιδιών βρήκα μπρελόκ tingerbell 1.50ευρ. αυτά όντως θέλω να τα διακοσμήσω κάπως, σκέφτηκα να δέσω κορδελίτσες σε φουξ-λαχανί ή να πάρω σακουλίτσες tingerbell και να τελειώνω, τί λέτε εσείς, καμμιά ιδέα; Σκέφτηκα να κάνω και βιβλίο ευχών γιατί ποτέ μου δεν έχω κάνει, φυσικά θα πάρουμε και πινιάτα και θα θελα να ετοιμάσω και κάτι για το σχολείο, σκεφτόμουν σοκολάτες σε χαρτί περιτυλίγματος που θα το εκτυπώσω με διάφορα χρώματα και να λέει ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ και γλυφιτζουράκια αη βασίλης (μιας και γιορτάζουμε τα χριστούγεννα -μην με περάσετε για ψώνιο που ετοιμάζομαι από τώρα αλλά ξέρω ότι εκείνο το διάστημα πνίγομαι καθώς είμαι φοιτήτρια και θα χω εξεταστική) όλα μαζί δεμένα σε χαρτί σε στυλ καραμέλας ή μήπως κάτι άλλο; Οχου, τί να κάνω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ και αυτό το πρόβλημα τώρα που το σκέφτηκα: έχουμε μικρό χώρο και έτσι για άλλη μια φορά θα τα γιορτάσουμε εκτός και εδώ γεννιέται το πρόβλημά μου...θα γιορτάσουμε σε πιτσαρία και θα μαστε πολύ λίγοι, θέλει τις κολλητές της και την αδερφή της δηλ. 6 άτομα, οπότε και δεν μπορώ να ετοιμάσω μπουφέ ή άλλα φαγητά. Σκέφτομαι να διακοσμήσω την καφετέρια φίλων μας, γιατί εκεί θα κόψουμε την τούρτα, και μαζί με την τούρτα να ετοιμάσω τα lollicakes και κάτι ακόμη σε σφολιάτα, σε μάφινς....δεν ξέρω το σκέφτομαι. Πείτε και σεις καμμιά ιδέα...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...