Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εγχείρηση καρδιάς λόγω μεσοκολπικης επικοινωνίας.


Recommended Posts

Ελπίζω το μωράκι σου να ειναι πλέον καλα. Όντως ο Αυξεντιος καλαγκος θεωρείται αξιόλογος γιατρός. Εμεις τον είχαμε γνωρίσει ενα μήνα πριν μεταβουμε στη γενευη, σε μια διάλεξη που είχε παραθέσει εδω στη λευκωσια. Η αληθεια να λέγεται απο την ώρα που τον είδα μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη.

Στην Ελβετία που είχαμε παει δεν τον είδαμε καθόλου αλλα το μωράκι μας το χειρουργησε η ομάδα του και ήταν όλοι καταπληκτικοι......

Ειμαι ευγνώμων που το μωράκι μου ειναι πλέον καλα και ευχαριστώ τον Α. Καλαγκο, την ομάδα του στο πανεπιστημιακό νοσοκομειο και το Θεό και όλους τους αγίους...

wMpkp2.png

tUiRp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας είναι η πρωτη φόρα που γράφω παρακολουθώ απο καιρο το site και χάρη σαυτο έμαθα για τον Κύριο ΧΡΗΣΤΟ ΑΛΕΞΙΟΥ καρδιοχειρουργό και την συνεργασία του με τον κύριο ΑΥΞΕΝΤΙΟ ΚΑΛΑΓΚΟ.

Ο γιός μου είναι 17 ετών και τον Ιούλιο του 2013 εκανε την τριτη εγχειρηση ανοιχτής καρδιάς λογω πνευμονικης ανεπαρκειας βαλαμε βαλβιδα ομοιομοσχευμα την εγχείρηση έκανε ο κύριος Καλαγκός μαζί με τον κύριο Αλεξίου την ομάδα του και τον ειδικο καρδιολόγο κύριο Γιαννακούλα .

Η εγχειρηση έγινε στο ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ και όλα όσα λένε για τον κύριο Καλαγκό είναι αλήθεια είναι ενας άνθρωπος εξαιρετικός απο την ωρα που μπήκε στο δωμάτιο και μας μιλησε και εμεις και ο γιος μας νιώσαμε οτι όλα θα πανε καλά .

Μπήκε στο χειρουργείο στης 7το απογευμα και γύρω στης 11 τον πήγαν στην μονάδα την άλλη μέρα τον ανεβασανε στο δωμάτιο.

Θέλω να ευχαριστήσω δημόσια τον κύριο Αλεξίου γιατί μας έφερε σε επικοινωνία με τον κυριο Καλαγκο μα πανω απ'όλα για όλη την συμπαράσταση

που μας πρόσφερε ιατρικά και ηθικά ήταν συνέχεια εκεί οπως επίσης και ο κυριος Γιαννακουλας και ολη η ομάδα του κυρίου Αλεξίου αλλά και το προσωπικό του Διαβαλκανικού τα κορίτσια ηταν δίπλα μας συνεχώς .

Τους ευχαριστώ όλους και προπάντον τον κύριο Αυξέντιο Καλαγκό που ήρθε και χειρουργησε το παιδί μου ευχομαι να είναι παντα κάλα για να μπορεί να είναι δίπλα σε ολα τα παιδά που τον χρειάζονται .

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.

 

Marian σου έχω στείλει πμ, αν μπορείς απάντησέ μου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...