Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ


TINKER

Recommended Posts

http://www.blogger.com

 

www.wordpress.com

 

Υπαρχουν αυτες οι οι δυο πλατφορμες (την πρωτη τη βρισκω πιο ευχρηστη για αρχαριο) Ξεκινα και βλεπεις. Απλα αν δεν εισαι νομιμη δεν μπορεις να βαζεις τιμες και να μιλας ανοιχτα για πωληση.

 

μάλιστα....σ ευχαριστώ πολύ vera και σένα skybeam!Το ξεκίνησα ήδη με το Blogger, εύκολο φαίνεται!να στε καλά, καλή συνέχεια σε ό,τι κάνετε!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • vera

    vera 7 δημοσιεύσεις

  • angela

    angela 6 δημοσιεύσεις

  • Skybeam

    Skybeam 6 δημοσιεύσεις

  • BEBE

    BEBE 5 δημοσιεύσεις

Myrtoula αν μου επιτρεπεις θα σου πω το εξης. Το μελι που αυτη τη στιγμη εχει μεγαλη περαση ειναι το μη επεξεργασμενο, αθερμο και αφιλτραριστο. Οτι πιο φυσικο και αγνο δλδ που ειναι γεματο προβιοτικα, ενζυμα και πολυτιμα στοιχεια. Αυτο αγοραζεται πολυ απο οσους ψαχνουν την ποιοτητα. Εγω και ο δικος μου κυκλος σαν τρελλοι τα κυνηγαμε! :)

 

Επισης συμβουλη μου ειναι το μπλογκ σου να ειναι και στα αγγλικα γιατι ειδικα οι ξενοι λατρευουν τετοιου ειδους προιοντα και μπορει να σας ανοιξει τις πορτες!

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...