Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χρειάζομαι γνώμες για επιλογή(Μαστρομηνάς ή Παράσχος)


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα ειμαι καινουργια στη παρεα και θελω να πω κατι για τον παρασχο. μετα απο 6 εξωσωματικες χωρισ κανενα αποτελεσμα λεω ασ παω παντο και παρασχο.αμεσως μολις με εξετασε με τον τροπο ακριβως που εχουν ηδη περιγραψει μου λεει πρεπει να παρεις ξενα ωαρια. μα γιατι του λεω εγω, καμια ουσιαστικη απαντηση. φευγω παω παντο και του λεω μηπωσ να παρω ξενα ωαρια? τι ειναι αυτα που λεσ μου λεει εισαι μονο 31 και τα εμβρυα σου υπεροχα. στην 1η προσπαθεια μαζι του παλινδρομη κυηση (τουλαχιστον ειδα φως) τωρα θα ξαναπαω

an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

as1cMmScso00020NzUzNzFifDE1Mzk4ZGJ8c2UgcGVyaW1lbm91bWUhISE.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εκλεισα στις 27/5.πως ειναι τα πραγματα? σε ρωταει ολο το ιστορικο σου ή μονο οτι εχει να κανει με εγκυμοσυνες? κατα την γνωμη σου μπορει να αντιμετωπισει καποια ειδικη περιπτωση ή ξερει ενα τροπο οπως ολοι και το ακολουθει ? εδω στην θεσ/νικη τον παινευουν πολυ.

 

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!

ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ!

ΣΕ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΟΥ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΔΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΗΚΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ!!

ΝΟΜΙΖΩ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ..

ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΕ ΠΩΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ "ΕΜΒΡΥΟΓΕΝΕΣΙΣ"

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ;)

9s3ip3.png

 

 

IQVnp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα ειμαι καινουργια στη παρεα και θελω να πω κατι για τον παρασχο. μετα απο 6 εξωσωματικες χωρισ κανενα αποτελεσμα λεω ασ παω παντο και παρασχο.αμεσως μολις με εξετασε με τον τροπο ακριβως που εχουν ηδη περιγραψει μου λεει πρεπει να παρεις ξενα ωαρια. μα γιατι του λεω εγω, καμια ουσιαστικη απαντηση. φευγω παω παντο και του λεω μηπωσ να παρω ξενα ωαρια? τι ειναι αυτα που λεσ μου λεει εισαι μονο 31 και τα εμβρυα σου υπεροχα. στην 1η προσπαθεια μαζι του παλινδρομη κυηση (τουλαχιστον ειδα φως) τωρα θα ξαναπαω

 

και φυσικα αυτο ειναι ενα θετικο σημαδι, αλλα μηπως φταιει για την παλλινδρομηση τα ωαρια σου? γι΄αυτο ο παρασχος σου ειπε για ξενα? μακαρι να πανε καλα,και αφου ηρθε το πρωτο θα ερθει και το δευτερο.:wink:;-)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!

ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ!

ΣΕ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΟΥ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΔΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΗΚΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ!!

ΝΟΜΙΖΩ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ..

ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΕ ΠΩΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ "ΕΜΒΡΥΟΓΕΝΕΣΙΣ"

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ;)

 

 

εχει 2 σαν αντιπροσωπους στην θεσ/νικη και εκεινοι κανουν υπερηχους και εξετασεις,τον γεωργιαδη και την τσιβελεκιδου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και φυσικα αυτο ειναι ενα θετικο σημαδι, αλλα μηπως φταιει για την παλλινδρομηση τα ωαρια σου? γι΄αυτο ο παρασχος σου ειπε για ξενα? μακαρι να πανε καλα,και αφου ηρθε το πρωτο θα ερθει και το δευτερο.:wink:;-)

 

 

 

 

εγω αυτο που αναρωτιεμαι ειναι το εξης με τον παρασχο και να φταινε τα ωαρια μου αυτος που το ηξερε αφου τα εμβρυα ειναι πολυ καλα. απλα θεωρω οτι για μια τετοια αποφαση επρεπε να μου δωσει μια καλη εξηγηση. εγω οταν τον ρωτησα γιατι απαντηση δεν πηρα

an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

as1cMmScso00020NzUzNzFifDE1Mzk4ZGJ8c2UgcGVyaW1lbm91bWUhISE.gif

Link to comment
Share on other sites

εχει 2 σαν αντιπροσωπους στην θεσ/νικη και εκεινοι κανουν υπερηχους και εξετασεις,τον γεωργιαδη και την τσιβελεκιδου.

 

ευτυχως γιατι ή θα έπρεπε να μείνεις ένα μήνα αθήνα ή να πηγαινοέρχεσαι

(ασύμφορο!) εγώ, όπως και όλες μας φαντάζομαι, είμαι μέρα παρά μέρα εκεί για αιμοληψία και υπέρηχο. (Αισίως βρίσκομαι στην 10η μέρα σήμερα και οωληψία προβλέπεται κατά το τέλος της ερχόμενης εβδομάδας:))

Έχω διαβάσει καλά λόγια για την τσιβελεκιδου....:rolleyes:

9s3ip3.png

 

 

IQVnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Εγώ ήταν να πάω αρχικά στον Μαστρομηνά και μετά στν Παράσχο. Τελικά δεν πήγα σε κανέναν απο τους δύο. Πήγα στον Προκοπάκη και έμεινα έγκυος με την πρώτη προσπάθεια. Τώρα το κοριτσάκι μου είναι τριλων μηνών..

Καλή επιτυχία σε όλες σας και καλό κουράγιο.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα ειμαι καινουργια στη παρεα και θελω να πω κατι για τον παρασχο. μετα απο 6 εξωσωματικες χωρισ κανενα αποτελεσμα λεω ασ παω παντο και παρασχο.αμεσως μολις με εξετασε με τον τροπο ακριβως που εχουν ηδη περιγραψει μου λεει πρεπει να παρεις ξενα ωαρια. μα γιατι του λεω εγω, καμια ουσιαστικη απαντηση. φευγω παω παντο και του λεω μηπωσ να παρω ξενα ωαρια? τι ειναι αυτα που λεσ μου λεει εισαι μονο 31 και τα εμβρυα σου υπεροχα. στην 1η προσπαθεια μαζι του παλινδρομη κυηση (τουλαχιστον ειδα φως) τωρα θα ξαναπαω

 

καλησπερα σε ολες. επειδη με εχει απασχολησει πολυ το θεμα και το εχω ψαξει παρα πολυ, θα ήθελα να πω οτι καθε γνωμη ειναι απολυτα σεβαστη εφοσον αντιπροσωπευει

το ατομο που την υπογραφει. Επειδη ομως ειναι ενα απο τα πιο (για να μην πω ΤΟ) "λεπτα" θεματα που αφορουν την αναμειξη ιατρου, μιας και φερνεις ενα πλασμα στον κοσμο, καλο θα ηταν να κραταμε και τα προσχήματα και να μην "αδειαζουμε" εναν επιστημονα επειδη απλα δεν μας εκανε γιατι πολυ απλα καποιος αλλος να ταιριαξει με αυτον τον ανθρωπο. Μην ξεχναμε οτι σημαντικο ρολο παιζει και η σχεση εμπιστοσυνης που σου αποπνεει καποιος. Ετσι λοιπον μπορει καποια κοπελα να αισθανεται καλα με τον κ. Παρασχο και ενα τετοιο σχολιο να παιξει ψυχολογικα αρνητικο ρολο στην τελικη της αποφαση. Σωστα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες. επειδη με εχει απασχολησει πολυ το θεμα και το εχω ψαξει παρα πολυ, θα ήθελα να πω οτι καθε γνωμη ειναι απολυτα σεβαστη εφοσον αντιπροσωπευει

το ατομο που την υπογραφει. Επειδη ομως ειναι ενα απο τα πιο (για να μην πω ΤΟ) "λεπτα" θεματα που αφορουν την αναμειξη ιατρου, μιας και φερνεις ενα πλασμα στον κοσμο, καλο θα ηταν να κραταμε και τα προσχήματα και να μην "αδειαζουμε" εναν επιστημονα επειδη απλα δεν μας εκανε γιατι πολυ απλα καποιος αλλος να ταιριαξει με αυτον τον ανθρωπο. Μην ξεχναμε οτι σημαντικο ρολο παιζει και η σχεση εμπιστοσυνης που σου αποπνεει καποιος. Ετσι λοιπον μπορει καποια κοπελα να αισθανεται καλα με τον κ. Παρασχο και ενα τετοιο σχολιο να παιξει ψυχολογικα αρνητικο ρολο στην τελικη της αποφαση. Σωστα?

 

 

 

εγω θεωρω οτι , οτι και να πει ο καθενας καθε μια που εχει φτασει στην εξωσωματικη πρεπει να ψαξει καλα για να βρει τον γιατρο της. και αυτο που προσπαθω να κανω (αφου κανω την 8η εξωσωματικη) ειναι να πω σε ολλες να μην πιστευουν οτι τους λεει καθε γιατρος οσο καλος και να ειναι και να ψαχνουν εξηγησεις. εγω δεν ειπα οτι ο παρασχος δεν ειναι καλος, ειπα απλα οτι δεν μου εδωσε μια εξηγηση. οποτε αυτοματα για μενα δεν ηταν αξιοπιστος

an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

as1cMmScso00020NzUzNzFifDE1Mzk4ZGJ8c2UgcGVyaW1lbm91bWUhISE.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

(ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ...)

 

 

τι εγινε?πως παει η θεραπεια?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα στον Μαστρομήνα και είχα δίδυμα με την πρώτη προσπάθεια. Δυστυχως το ένα παλλινδρόμησε στην 9η εβδομάδα. Τώρα έχω ένα αγοράκι 4 μήνων. Εμεινα πολύ ευχαριστημένη!

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε?πως παει η θεραπεια?

καλησπέρα ιππόκαμπε, είμαι στο κρεβάτι από την περασμένη δευτέρα και περιμένω με αγωνία την παρασκευή που θα κάνω την χοριακή! Γενικά έχω θετική σκέψη αν και με αγχωσαν λίγο οι πόνοι περιόδου και το πρησμένο στήθος μου!! Θα δείξει... Εσύ τι έκανες? Ήρθες? Ξεκίνησες?

9s3ip3.png

 

 

IQVnp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ιππόκαμπε, είμαι στο κρεβάτι από την περασμένη δευτέρα και περιμένω με αγωνία την παρασκευή που θα κάνω την χοριακή! Γενικά έχω θετική σκέψη αν και με αγχωσαν λίγο οι πόνοι περιόδου και το πρησμένο στήθος μου!! Θα δείξει... Εσύ τι έκανες? Ήρθες? Ξεκίνησες?

 

 

υπομονη.περιμενω νεα.τα συμπτωματα μην σε απασχολουν

εγω ειχα καθυστερηση 7 μερες και με πηγε πισω,ξεκιναω σημερα τις ενεσεις για 15 μερες θα κανω το μικρο προτοκολλο.βρηκαν 26,1 % ανωμαλια στο dna του συζυγου ( 30% ειναι το οριο),και του εδωσε και τριων ειδων βιταμινες,ισως φταιει αυτο και για τις αποβολες.

Link to comment
Share on other sites

υπομονη.περιμενω νεα.τα συμπτωματα μην σε απασχολουν

εγω ειχα καθυστερηση 7 μερες και με πηγε πισω,ξεκιναω σημερα τις ενεσεις για 15 μερες θα κανω το μικρο προτοκολλο.βρηκαν 26,1 % ανωμαλια στο dna του συζυγου ( 30% ειναι το οριο),και του εδωσε και τριων ειδων βιταμινες,ισως φταιει αυτο και για τις αποβολες.

 

Μακάρι να ήταν αυτό και οι βιταμίνες να κάνουν τη δουλειά τους!! ;)

Εγώ πριν τη χοριακή είδα μπεζ σήμερα... Θα δείξει...:-(

Ήρθες στον Μαστρομηνά τελικά:?:

9s3ip3.png

 

 

IQVnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μακάρι να ήταν αυτό και οι βιταμίνες να κάνουν τη δουλειά τους!! ;)

Εγώ πριν τη χοριακή είδα μπεζ σήμερα... Θα δείξει...:-(

Ήρθες στον Μαστρομηνά τελικά:?:

 

καλημερα,στον μαστρομηνα ηρθα.το ειπες στον γιατρο σου για τα καφε?φανταζομαι οτι θα εισαι ξαπλα.μονο τουαλετα.η φιλη μου ''ποτισε'' τον καναπε απο αιμα και εχει την πρωτη της κορη.αλλη εχει καφετια λογω εμφυτευψης εμβρυου.μακαρι να ειναι ευχαριστο το μπεζ,ισως ειναι και υπολειματα της προηγουμενης περιοδου.εσυ ξαπλα!!!!και κανονικα τα φαρμακα.αυριο θα ξερεις!!!!ποσα σου βαλανε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Ιππόκαμπε,

Χθες είχα θετική χοριακή με 133 μονάδες!! 3 εμβρυάκια μου βάλανε. Περιττό να σου πω πως το μπεζ έγινε αίμα και έχω και έντονους πόνους περιόδου.. Την Τρίτη θα επαναλάβω την χοριακή να δούμε αν ανέβηκαν οι μονάδες! Εσύ πως πας?

9s3ip3.png

 

 

IQVnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Ιππόκαμπε,

Χθες είχα θετική χοριακή με 133 μονάδες!! 3 εμβρυάκια μου βάλανε. Περιττό να σου πω πως το μπεζ έγινε αίμα και έχω και έντονους πόνους περιόδου.. Την Τρίτη θα επαναλάβω την χοριακή να δούμε αν ανέβηκαν οι μονάδες! Εσύ πως πας?

 

 

εγω σημερα ειδα τα αυγουλακια μου ειναι πανω απο 10.και πολυ καλα,την αλλη εβδομαδα θα κανω ωοληψια.

τι σου ειπε ο γιατρος για το αιμα? παντως η χοριακη σου ειναι αψογη.ξαπλα,ξαπλα!!!! περιμενω νεα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ο Μαστρομηνάς έχει απο τους καλύτερους εμβρυολόγους στην Αθήνα. Εγώ έκανα εξωσωματική σε αυτόν και με την 1η είμαι έγκυος σε δίδυμα!Το πρόβλημα ήταν με το σπέρμα του συζύγου...

 

Vanesa ti problima ypirxe sto sperma? sas eipe mipws na kanete viopsia orxeos? Thn embryometafora tin ekanes sto stadio twn vlastokyston h thn 3h mera?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμένα!

 

κορίτσια εγώ έχω να πώ οτι όποιο γιατρό και να μας συστήσουν, πάντα επιλέγουμε σύμφωνα με το ένστικτό μας στο τέλος και λιγότερο με τις στατιστικές επιτυχιών ή μη.

 

έχω και εγώ εμπειρία με κορυφαίο γιατρό, μου τον σύστησε φίλη απόλυτα ευχαριστημένη και με επιτυχημένη σπερματέγχυση!! τι να σας πω? μιλούσε και είχε το ύφος του χίτλερ, ορθά κοφτά, χωρίς να με εξετάσει, χωρίς να θέλει να δει το πλήρες ιστορικό μου που κουβαλούσα μαζί μου, τίποτα.... μου λέει οτι τώρα (μες τον Ιούλιο πήγα) δεν μπορεί να γίνει τίποτα γιατί θα πάνε διακοπές οι εμβρυολόγοι απότε θα ξαναπάω το Σεπτέμβρη να κάνουμε τα υπόλοιπα!!! ποιά υπόλοιπα ρε μεγάλε??? χωρίς πολλά πολλά, μας... ξέβγαλε μέσα σε 10 λεπτά ακριβώς!! και το κερασάκι στην τούρτα? φεύγοντας μου λέει "ααα και πού είσαι? σε 2 μήνες που θα ξαναέρθεις, να έχει χάσει καμιά δεκαριά κιλά εεε? ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ"

έμεινα κόκκαλο!!! ένιωσα ΟΡΚΑ και βάλε, τα παραπανίσια κιλά τα έχω και είμαι ήδη σε διατροφή (72 κιλά είμαι) αλλά όχι και έτσι....

 

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ λέω και την κάναμε που λέμε!!

 

Τώρα είμαι με τον Αποστολίδη (Γέννημα) και είναι super!! Με ξεσκόνισε στις εξετάσεις και ο κύκλος μου έφτιαξε και πρόγραμμα βγάλαμε για το Σεπτέμβρη και πάνω από όλα είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!

 

Οπότε καλές οι συστάσεις αλλά το με το ΚΛΙΚ προχωράς...

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!

K6Evp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Me kathe epifilaksi... i adelfi mou,episis monimh katoikos eksoterikou eixe giatro to mastomina kai talaiporithike 10 xronia! xoris apotelesma...

 

Allkakse giatro kai me ti prvth petyxe, tvra einai egyos!

I allhtheia einai oti exv akousei arketa asxhma pragmata-hthikis fiseos...

 

Psakto pantos kala prin dialekseis. kalh epityxia!

 

 

 

Tha sumfwnisw apoluta......Ta ezhsa.....icon9.gificon9.gif

Kalh epituxia kopela mou!!!!!!!!!!!Kai elpizw kai gw thn epomenh fora, se allon giatro pleon na ta kataferw...icon12.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες,

Ξεκινάω την πρώτη μου προσπάθεια στον κύριο Μαστρομηνά, δεν έχω επισκεφτεί άλλους για να έχω άποψη. Για το κέντρο του κου Μαστρομηνά και τους συνεργάτες του και φυικά για τον φανταστικό κύριο Παπανικόπουλο που είναι εκεί έχω πολύ καλή άποψη.Νίώθω πολύ άνετα μαζί τους!

 

 

 

Gia ton k. Papanikopoulo, kai mono, 8a sumfwnisw mazi sou.Pragmatika ektos apo episthnomas kai an8rwpos!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...