Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κοριτσομανούλες θέλω βοήθεια. Ψάχνω ένα φορεμάκι για δώρο, νούμερο 4-5 ή 5-6 καλό για Πασχαλινό δώρο. Έχω βρει κάποια στο e-bay και κοίταξα και τα γνωστά σάιτ με κοριτσίστικα φορέματα αλλά επειδή είναι δώρο θα ήθελα να μου πείτε αν έχετε πάρει κάτι αξιόλογο για τα κορίτσια σας.

Καλοκαιρινό φόρεμα ψάχνω! Πλιζ, πλιζζζζ βοηθήστε!

 

http://stores.ebay.co.uk/Playmates-Traditional-Childrenswear?_rdc=1

Υπέροχη ποιότητα και καλός πωλητής!!!! ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ 100%

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε κοριτσια μπορει καποια να με βοηθησει???????????? εχει καμια χρονο............ δε ξερω τι αλλο να κανω.............

ψαχνω αυτο εδω στη καλυτερη δυνατη τιμη (λογικο ε?)

http://www.cheapsmells.com/viewProduct.php?id=9134

 

 

στη τελικη να παρω μονο αυτο απο κει και το αρωμα απο αλλου???

 

και ερωτηση τωρα...............

να παρει κανεις τεστερ 100 μλ ή κανονικο αρωμα 50 μλ με την ιδια ακριβως τιμη??????????? απο fragrancex.com

 

προσφατα πηρα απο εκει 2 αρωματα ενα καλβιν κλαιν,ενα μπερμπερι και ενα βερσατζε.Και τα 3 τα εχω παρει και αλλες φορες και ιδιαιτερα το μπερμπερι.Το μονο που κραταγε ηταν το βερσατζε,τα υπολοιπα μυριζαν για παρα πολυ λιγη ωρα και εννοειται οτι απογοητευθηκα.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

http://stores.ebay.co.uk/Playmates-Traditional-Childrenswear?_rdc=1

Υπέροχη ποιότητα και καλός πωλητής!!!! ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ 100%

 

Αααααα τι υπέροχα ρουχαλάκια??? Εγώ γιατί ψάχνω 3 μέρες και δεν πέτυχα αυτόν τον πωλητή??

Να είσαι καλά βρε κοπέλα μου! Χίλια Ευχαριστώ.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

εκανα κοτσανα για να μην πω κατι αλλο.

κοιταγα στο ebay ενα κατι adidas για την μικρη κ στην αρχική επιλογη δεν διαλεγεσ νουμερο κ πατησα buy να δω αν δινει νουμερα κ τα αγορασα..

τι γινετε τωρα ??

ακυρώνετε η παραγγελια ξερει κανεισ?

 

επικοινωνησε με τον πωλητη και πες του τι νουμερο θελεις και οτι εγινε λαθος

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον...μολις τελειωσα το photobook απο το tictacphoto...νομιζω οτι το software του foto.com ειναι ελαφρως καλυτερο καθως αποφασιζεις εσυ ποσες φωτο θες να βαλεις σε καθε σελιδα και αναλογως σου εμφανιζει διαφορα layouts ενω στο tictac εχει standard layouts. Κατα τ'αλλα περιμενω να παραλαβω για να σας πω κι εντυπωσεις απο ποιοτητα...

Επισης σημερα παρελαβα και απο babykindμε date παραγγελιας 10/02...οχι και ασχημα!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Help!

Πασχίζω να τελειώσω μία παραγγελία από amazon και έχω κολλήσει στο εξής:

Θέλω να παραγγείλω αυτό το dispenser http://www.amazon.co.uk/Spirella-Planet-Dispenser-Polstyrol-Height/dp/B003H4QUR8/ref=sr_1_152?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1297870784&sr=1-152, αλλά κολλάω λίγο στο υλικό. Τελικά από τι είναι κατασκευασμένο?

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

http://stores.ebay.co.uk/Playmates-Traditional-Childrenswear?_rdc=1

Υπέροχη ποιότητα και καλός πωλητής!!!! ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ 100%

 

τι φανταστικα ρουχαλακια!!μιτσουλινακο σε ευχαριστουμε πολυ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Help!

Πασχίζω να τελειώσω μία παραγγελία από amazon και έχω κολλήσει στο εξής:

Θέλω να παραγγείλω αυτό το dispenser http://www.amazon.co.uk/Spirella-Planet-Dispenser-Polstyrol-Height/dp/B003H4QUR8/ref=sr_1_152?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1297870784&sr=1-152, αλλά κολλάω λίγο στο υλικό. Τελικά από τι είναι κατασκευασμένο?

 

Polystyrol = Πολυστυρόλιο

 

Για πλαστικοειδές το κάνω :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ παρέλαβα το tester της Brit, χθες το πρωί από directcometics! Έβαλα στο χέρι μου χθες το μεσημέρι και αυτή την στιγμή μυρίζει ακόμη και μυρίζει υπέροχα!! Με το καλό να παραλάβεις!

 

ax τί καλά!! τελικά το αδειάσαμε το μαγαζί κοριτσάκι εεε?

καλοφόρετο!!

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγω την εμπειρια μου απο δημοπρασια στο ebay.

Eχει βρει ενα ζευγαρι παπουτσια η κορη μου τα οποια στην κυριολεξια εχει ερωτευτει. Απλα δεν υπαρχουν !!!! ( οπως λεει και η διαφημηση)

Τι να κανουμε ? αποφασιζω να της παρω και κανω μια προσφορα.

Η δημοπρασια ληγει μετα απο ενα 24ωρο δλδ σημερα.

Εκει που η προσφορα μου ειναι η μοναδικη μεχρι και σημερα δυο ωρες πριν ληξει ξαφνικα εμφανιζονται δυο με προσφορα μεγαλυτερη απο τη δικη μου.

Ψαχνω να βρω ποιες ειναι και ανακαλυπτω οτι ο/η ενας/μια που κανει προσφορα δεν εχει καθολου feedback ουτε καν εχει αγορασει αλλο αντικειμενο το ιδιο και ο/η αλλη. Αρχιζω να υποψιαζομαι οτι ο πωλητης εχει δευτερο λογαριασμο και κανει μονος του προσφορες.

 

Ενα αλλο θεμα που με υποψιασε ειναι οτι το συγκεκριμενο ζευγαρι το ειχε σε πολλα νουμερα αλλα μονο αυτο το νουμερο που θελαμε εμεις ειχε προσφορες.

Τελικα δεκα λεπτα πριν το τελος αφηνω να δωσουνε την προσφορα και δεν δινω τιποτα οποτε φυσικα εχασα.

Ελα που ομως πεντε λεπτα αργοτερα ο πωλητης μου στελνει μνμ Second Chance Offer δλδ να το αγορασω στην ανωτερη τιμη που εδωσα.

Mετα απο αυτο δεν εχω καμμια αμφιβολια οτι καποιοι πωλητες φροντιζουν να εχουν και αλλο λογαριασμο και να μπινταρουν ανεβαζοντας την τιμη. ( μου εχει ξανασυμβει με ενα προβολεα κηπου)

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

marilia ειμαι σχεδον σιγουρη γι¨αυτο που λες,οτι την απατεωνια την κανει ο πωλητης :evil:!μπορεις αραγε να το καταγγειλεις στο ebay?βεβαια και πως να το αποδειξεις......δεν μου εχει τυχει αλλα κατι θα πρεπει να γινεται :roll::roll::roll:

 

 

θυμαμαι ομως οτι σε καποια bid που ειχα κανει,οταν εμπαινα στο my ebay να δω την πορεια το προιον ειχε βγει εκτος δημοπρασιας και ειχα μηνυμα απο το e bay οτι αποσυρανε την δημοπρασια για λογους που δεν μπορουσαν να μου πουνε αλλα ερχοταν αντιθετοι με τους κανονισμους τους.μπορει να ειχε παιχτει κατι τετοιο!:?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια με θυμωσε καπως αλλα ενταξει δεν εχω εξαρτησεις απο αντικειμενα .

Εννοω οτι μπορω και χωρις τα παπουτσια αυτα αλλωστε το ζευγαρι θα το αγοραζα για την κορη μου .

Μετα το τελος της δημοπρασιας εψαξα να τα βρω σε αλλο eshop και τα βρηκα σε τιμη 10 λιρες πιο πανω δλδ 35 λιρες.

Τελως παντων το αγορασα 25 λιρες οποτε ειμαι κερδισμενη.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://stores.ebay.co.uk/Playmates-Traditional-Childrenswear?_rdc=1

Υπέροχη ποιότητα και καλός πωλητής!!!! ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ 100%

 

Τι ωραία φορεματάκια είναι αυτά;!!!! Μήπως να ντύσω το γιο μου κοριτσάκι για τις απόκριες;; (Και μετά να με αποκεφαλίσει ο άντρας μου!!.. ) Χι,χι,χι!!!!

Link to comment
Share on other sites

ώρε κόρες του ήλιου....

έχει πάρει πουθενά το μάτι σας αστερίες;;;;

 

ψάχνομαι να φτιάξω καραβάκια για τη βάφτιση του γιου μου....

χάντρες έχω δει στο ebay τα 100 κοπμμάτια 0,99!!!!

μια χαρά!!!

 

αλλά αστερίες που να κοιτάξω;;;

τι ζητάω τώρα ε;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία φορεματάκια είναι αυτά;!!!! Μήπως να ντύσω το γιο μου κοριτσάκι για τις απόκριες;; (Και μετά να με αποκεφαλίσει ο άντρας μου!!.. ) Χι,χι,χι!!!!

 

εγώ πότε θα κάνω κόρη;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδα δεν ξερω πως ακριβως τον θες τον αστερια, αλλα ριξε μια ματια εδω. φιλια!

 

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=sea+star&_sacat=0&_dmpt=UK_Art_Glass&_odkw=sea+star&_osacat=50693&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

χαίρετε!!!! kalamaraki μου για πες για το brit... έχασα το london που το είχε πριν λίγο καιρό το directcosmetics.com σε προσφορά και τελικά πήρα αυτό, στα 100 μλ - 18 λίρες, είναι καλό?? ανυπομονώ να παραλάβω πάλι.

τον τελευταίο καιρό "λούζομαι"¨με κολώνιες, τί να πω??

 

Ειναι το απολυτο άρωμα....εχω κολλησει πολλα χρονια με αυτο

Να καταλαβεις αυτο ειναι το στανταρ αρωμα βρεξει χιονισει το αγοραζω , και μετα αγοραζω απο διπλα αλλο ενα για δοκιμη....

θα με θυμηθεις

ελαφρώς βαρυ....μενει....και βανιλάτο ελαφρα

 

 

http://stores.ebay.co.uk/Playmates-Traditional-Childrenswear?_rdc=1

Υπέροχη ποιότητα και καλός πωλητής!!!! ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ 100%

 

ματσουλινακο στειλε πμ να μην τον χασω τον πωλητηηηηη

 

να πω και εγω την εμπειρια μου απο δημοπρασια στο ebay.

Eχει βρει ενα ζευγαρι παπουτσια η κορη μου τα οποια στην κυριολεξια εχει ερωτευτει. Απλα δεν υπαρχουν !!!! ( οπως λεει και η διαφημηση)

Τι να κανουμε ? αποφασιζω να της παρω και κανω μια προσφορα.

Η δημοπρασια ληγει μετα απο ενα 24ωρο δλδ σημερα.

Εκει που η προσφορα μου ειναι η μοναδικη μεχρι και σημερα δυο ωρες πριν ληξει ξαφνικα εμφανιζονται δυο με προσφορα μεγαλυτερη απο τη δικη μου.

Ψαχνω να βρω ποιες ειναι και ανακαλυπτω οτι ο/η ενας/μια που κανει προσφορα δεν εχει καθολου feedback ουτε καν εχει αγορασει αλλο αντικειμενο το ιδιο και ο/η αλλη. Αρχιζω να υποψιαζομαι οτι ο πωλητης εχει δευτερο λογαριασμο και κανει μονος του προσφορες.

 

Ενα αλλο θεμα που με υποψιασε ειναι οτι το συγκεκριμενο ζευγαρι το ειχε σε πολλα νουμερα αλλα μονο αυτο το νουμερο που θελαμε εμεις ειχε προσφορες.

Τελικα δεκα λεπτα πριν το τελος αφηνω να δωσουνε την προσφορα και δεν δινω τιποτα οποτε φυσικα εχασα.

Ελα που ομως πεντε λεπτα αργοτερα ο πωλητης μου στελνει μνμ Second Chance Offer δλδ να το αγορασω στην ανωτερη τιμη που εδωσα.

Mετα απο αυτο δεν εχω καμμια αμφιβολια οτι καποιοι πωλητες φροντιζουν να εχουν και αλλο λογαριασμο και να μπινταρουν ανεβαζοντας την τιμη. ( μου εχει ξανασυμβει με ενα προβολεα κηπου)

 

Το εχω παθει και εγω , συμφωνω μαζι σου

εγω οταν μου εστειλε μυνημα μετα του αρνηθηκα...

 

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδα δεν ξερω πως ακριβως τον θες τον αστερια, αλλα ριξε μια ματια εδω. φιλια!

 

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=sea+star&_sacat=0&_dmpt=UK_Art_Glass&_odkw=sea+star&_osacat=50693&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

 

έλα ρε φιλεναδα!!!!! τι κάνεις;;;;

 

images?q=tbn:ANd9GcQ6LFvVBvgqk32x2T2K0SsFr_z8OfTEhrD5jigL3VkZEdmKDf4_

 

σε κάτι τέτοιο ψάχνω.....

Link to comment
Share on other sites

Polystyrol = Πολυστυρόλιο

 

Για πλαστικοειδές το κάνω :-)

 

 

Μια χαρά για την κουζίνα που το θέλω!!!Το πήρα κιόλας!Thanxs

 

Kornilia, αναμένω τα νανουρίσματα από public πως και πως!

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι. εσυ;

κοκκινο αστερια θες;

 

edit κατι τετοιο μηπως; http://cgi.ebay.com/A1408-glass-murano-pendant-necklace-red-sea-star-/300526472109?pt=Handcrafted_Artisan_Jewelry&hash=item45f8c60bad#ht_3966wt_905

 

με τρέχουνε οι άντρες μου.....

 

το χρώμα δε το έχω καταλήξει τελείως....

αλλά θέλω να μοιάζει φυσικός!!! ξέρεις, όπως είναι με το ανάγλυφο....

κατάλαβες;;;;

 

ζητάω πολλά, αν γίνονται δε ξέρω.... :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...