Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

γεια σας και παλι....εχω κουπονια απο την nestlac για γαλα,επιδορπια γαλακτος,φρουτογευματακι,χυμους και βρεφικες κρεμες...οποια τα θελει ας μου πει να της τα δωσω....

Θα μπορουσατε να μου δωσετε καποια συγκεκριμενα, αν δεν ζητηθηκαν απο την προηγουμενη μανουλα σας παρακαλω; Σας στελνω και πμ.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχουμε πει ότι το σύστημα δεν τα δέχεται, απλά περνάνε τα κουπόνια χωρίς την έκπτωση και μετά παίρνεις από την reception σε μετρητά την έκπτωση 50%

 

σ ευχαριστω διαβασα τις προηγουμενες μαμαδες και καταλαβα τι παιζει ποιο ειναι το εμαιλ του carrefour?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περασα απο Μαρινοπουλο...εξαργυρωσα ενα 20αρακι απο τα 100%. Στο ταμειο τη ρωταω για τον Ευρουλη...δεν ειχε ιδεα η ταμιας!

Φευγοντας πανω στα κεντρικα τους ειχαν διαφημιστικα του Ευρουλη με το 25% στις πανες...κατι τετοιο...αλλα δεν ηταν κανενας υπευθυνος εκει να πατησω ενα βρισιδι..οχι οτι με ενοιαζε βασικα οποτε σκοτιστικα στο τελος!

Ακομα ειχαν ταμπελακια του 100%!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

εχω ακουσει οτι στην fena εχει 70% εκπτωση σε περσινα παπουτσια, εχει παει κανεις?

 

στην κανονικη ή στο στοκ????

 

θα ηθελα κ εγω να μαθω. Ειχε -70 στα καλοκαιρινα σε καποια φαση αλλα στα περσινα????

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από τα carrefour Μαρινόπουλος των Τρικάλων. Έχουν 25% έκπτωση στις οικονομικές συσκευασίες Pampers και στα μωρομάντηλα. ΑΛΛΑ εδώ είπαν ότι δεν ισχύει η δωροεπιταγή, μου είπαν ότι είναι μόνο για τα carrefour. Και ότι κάναν ερώτηση σήμερα αν θα γίνει και σε αυτούς. Επίσης κάτι άλλο που πρόσεξα την προηγούμενη φορά που τα είχε -35% το νούμερο 2 κόστιζε 20,18 ευρώ, σήμερα το νο 2 είχε 18,18 ευρώ και το νο 3 19,10?. Βρε κορίτσια στο carrefour στη Λάρισσα που είχα πάει το προηγούμενο Σ/Κ που είχε το -35% τα είχε 18,18 δηλαδή εδώ στα Τρίκαλα μας περνάνε για πολύ μεγάλα κορόιδα.

 

Ουφ εκνευρίστηκα πάλι τώρα φταίω εγώ να πάρω στα κεντρικά στην Αθήνα να δω τι γίνεται με τη δωροεπιταγή? Δεν φτάνει που έχουν να μου έρθουν εκπτωτικά κουπόνια από όλες τις μάρκες πάνω από 5μηνο γιατί η μεγάλη γίνεται 2 και προφανώς σταμάτησαν να στέλνουν (θα αρχίσω να παίρνω τηλέφωνα στις εταιρίες και να ζητάω για τη μικρή έστω) δεν μας δίνουν και τις δωροεπιταγές. ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!

 

 

Πάντως στη σελίδα τους που γράφει για την προσφορά δείχνει και τα δυο σήματα και carrefour kai carrefour Μαρινόπουλος.

yQPJp2.png N5FJp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και σε εμένα δεν έδωσαν για την προωθητική ενέργεια «Ευρούλης ο Αξιότιμος!» τη δωροεπιταγή των 10? στα «Carrefour Μαρινόπουλος».

 

Στην ιστοσελίδα τους που δίνει πληροφορίες σχετικά με την προωθητική ενέργεια «Ευρούλης ο Αξιότιμος!» υπάρχουν και τα δυο σήματα των «Carrefour» και «Carrefour Μαρινόπουλος», που σημαίνει ότι στην ενέργεια συμμετέχουν όλα τα εταιρικά τους καταστήματα «Carrefour» και «Carrefour Μαρινόπουλος».

 

Προσοχή λοιπόν όχι αγορές από «Carrefour Μαρινόπουλος»!!!!! μόνο από «Carrefour» για την επιπλέον δωροεπιταγή των 10?!

 

Αν δεν ανταποκριθούν με email και δεν στείλουν τις δωροεπιταγές, τότε πρέπει να γίνει ομαδική καταγγελία στον ΙΝΚΑ για παραπλανητική διαφήμιση.

 

Μόλις γεννήθηκε και τον βαφτίσαμε τον Ευρούλη και από Αξιότιμος! μήπως τελικά μας βγήκε Απατεώνας !!! ... ;;;;;

Link to comment
Share on other sites

εγω χτες προσεξα προσφορες κλινες...η δωρα με τα δωρα..χιχι!

χλωρινη Klinex παχυρευστη πληντυριου μονο 2,26 απο 3,02

και εχει και τα fairy

επισης τα dove

και τα Pantene

ριξτε μια ματια στο βεροπουλο

Link to comment
Share on other sites

μολις μου τηλεφωνησαν απο την nannys και με ενημερωσαν οτι κανουν αποστολη στο σπιτι τις πανες - χωρις εξοδα αποστολης - και βγαινει καπου 9,8ε το πακετο με 50 πανες. στο τελος θα μας πληρωνουν κιολας για να αγοραζουμε τα προιοντα τους...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μολις μου τηλεφωνησαν απο την nannys και με ενημερωσαν οτι κανουν αποστολη στο σπιτι τις πανες - χωρις εξοδα αποστολης - και βγαινει καπου 9,8ε το πακετο με 50 πανες. στο τελος θα μας πληρωνουν κιολας για να αγοραζουμε τα προιοντα τους...!

 

χαχαχα:P

Ζήτα τους και δωρεάν μωρομάντηλα!!!!

Πριν λίγο καιρό μια κοπέλα είχε πει ότι ετσι τα έστελναν!!!!

Κι από τη μύγα ξίγκι θα βγάλουμε...:P:p:p

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα:P

Ζήτα τους και δωρεάν μωρομάντηλα!!!!

Πριν λίγο καιρό μια κοπέλα είχε πει ότι ετσι τα έστελναν!!!!

Κι από τη μύγα ξίγκι θα βγάλουμε...:P:p:p

 

ντραπηκα να τους πω να μου στειλουν τσαμπα πανες και καλα για να τις δοκιμασω:roll:

Link to comment
Share on other sites

ειναι καλες οι πανες nannys?πρωτη φορα την ακουω την εταιρια αυτη!

 

 

ειναι που δεν τις βλεπεις στα σουπερ μαρκετ. τις εχει μονο στα τζαμπο και αλεξ πακ. ειχα δοκιμασει μια δυο φορες στο μεγαλο μου γιο (τις ειχαν στον παιδικο που πηγαινε) - ουτε τρελαθηκα, ουτε απογοητευτηκα.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις πληροφοριες!αλλα αυτο το 9,80 ακουγεται καλο!!επρεπε να ζητησεις τσαμπα πανες για να τις δοκιμασεις!!

 

Παιδιά εγώ είχα παραγγείλει nanny's επειδή είχα ακούσει καλά λόγια αλλά της μικρής μου της έκαναν αλλεργία, ενώ με τρεις διαφορετιές μάρκες που χρησιμοποιούμε δεν έχουμε πρόβλημα. Θεωρώ όμως πως είναι εξαιρεση, να μην σας προκαταβάλω αρνητικά. Τελικά δεν είναι και τόσο για πλάκα το θέμα της δοκιμής! :(

 

Στην εξυπηρέτησή τους όμως άψογοι κατά τα άλλα.

GJMap2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω πριν λιγο τους εστειλα μειλ και ρωτουσα μηπως μπορουν να μου στειλουν καποιο δειγμα απο πανες για να δω αν προκαλεσουν καμια αλλεργια στα παιδια..ο μεγαλος μου ειναι λιγο ευαισθητος μονο παμπερς φοραει η μικρη μου δε χαμπαριαζει εχω δοκιμασει τα παντα και δεν εχει προβλημα!

αν μου απαντησουν θετικα θα σας πω κοριτσια!

Link to comment
Share on other sites

τελικα μου απαντησαν κοριτσια. δε στελνουν δειγματα ,ειπαν οτι μπορω να αγορασω μικροτερη συσκευασια σε οικονομικη τιμη και να δοκιμασω ετσι αν υπαρχει καποιος ερεθισμος.επισης το οτι στα φερνουν σπιτι ισχυει μονο για περιοχες στο νομο Αττικης.

Link to comment
Share on other sites

τελικα μου απαντησαν κοριτσια. δε στελνουν δειγματα ,ειπαν οτι μπορω να αγορασω μικροτερη συσκευασια σε οικονομικη τιμη και να δοκιμασω ετσι αν υπαρχει καποιος ερεθισμος.επισης το οτι στα φερνουν σπιτι ισχυει μονο για περιοχες στο νομο Αττικης.

 

 

πολυ γρηγοροι ειναι! ωραια μας λυθηκε κι αυτη η απορια! ποιος εχει τωρα σειρα?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...