Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παιδικός σταθμός ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλησπερα! Ξερω ηδη οτι υπαρχει σχετικο θεμα για τουςπαιδικους σταθμους σε αυτην την περιοχη αλλα θα ηθελα και εγω την βοηθεια σας για ενα θεμα.Ηδη εχουμε παει με τον αντρα μου και ειδαμε αρκετους και δεν ξερω ποια αποφαση να παρω.Πηγαμε και ειδαμε το αεροστατο, την φεγγαροστρατα, το τρενακι, τα στρουμφακια και την ηλιαχτιδα.Ειχαμε ηδη κλεισει ραντεβου και στην λιλιπουπολη αλλα το ανεβαλα γιατι διαβασα εδω στο σαιτ οτι ειναι πανακριβη και δεν θα μπορουμε να ανταπεξελθουμε.Ειμαστε λοιπον διχασμενοι αναμεσα στο αεροστατο που ειδαμε ομως καποια αρνητικα και στην ηλιαχτιδα που ουτε ζεστη ουτε κρυο μας εκανε( και οι δυο σταθμοι ειναι κοντα στα οικονομικα) Τα στρουμφακια ηταν πολυ καλα αλλα ξεφευγουμε καπως.Θα ηθελα να μου πει καποιος εντυπωσεις απο αυτους τους σταθμους .Με την σειρα μου μακαρι να μπορω να βοηθησω και να δωσω οποια πληροφορια θελετε.

Ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν σας κουρασα

Link to comment
Share on other sites

Στο Χαμόγελο και στα Καιν. Μπαλόνια πήγες? Δεν θέλω να σε βάλω σε παραπάνω ταλαιπωρία αλλά και οι δύο σταθμοί είναι πολύ καλοί. Από αυτούς που αναφέρεις είχα πάει μόνο στη Φεγγαρόστρατα και στο αερόστατο. Για το αερόστατο, που σε ενδιαφέρει, ξέρω από μητέρα ότι κάνουν καλή δουλειά με τα παιδιά. Απλά την ημέρα που πήγα εγώ, ο εξωτερικός χώρος ήταν λίγο παρατημένος και έπεσα και σε μία φάση που οι δασκάλες ήταν όλες συγκεντρωμένες και έφτιαχναν τις πασχαλιάτικες εργασίες των παιδιών, ενώ τα παιδιά έπαιζαν εκεί δίπλα. Αυτά τα ολίγα. Απλά να ξέρεις ότι όλοι οι σταθμοί, ειδικά οι ακριβοί, '΄παίρνουν' πλέον παζάρια.

Link to comment
Share on other sites

Στο Χαμόγελο και στα Καιν. Μπαλόνια πήγες? Δεν θέλω να σε βάλω σε παραπάνω ταλαιπωρία αλλά και οι δύο σταθμοί είναι πολύ καλοί. Από αυτούς που αναφέρεις είχα πάει μόνο στη Φεγγαρόστρατα και στο αερόστατο. Για το αερόστατο, που σε ενδιαφέρει, ξέρω από μητέρα ότι κάνουν καλή δουλειά με τα παιδιά. Απλά την ημέρα που πήγα εγώ, ο εξωτερικός χώρος ήταν λίγο παρατημένος και έπεσα και σε μία φάση που οι δασκάλες ήταν όλες συγκεντρωμένες και έφτιαχναν τις πασχαλιάτικες εργασίες των παιδιών, ενώ τα παιδιά έπαιζαν εκεί δίπλα. Αυτά τα ολίγα. Απλά να ξέρεις ότι όλοι οι σταθμοί, ειδικά οι ακριβοί, '΄παίρνουν' πλέον παζάρια.

 

 

Στα καινουργια μπαλονια θα παμε σημερα το απογευμα, στο χαμογελο δεν εχουμε παει καθολου.Σε ευχαριστω για την απαντηση.:P

Link to comment
Share on other sites

Έχω πολύ καλή φίλη που τα παιδιά της τα πήγαινε στα καινούργια μπαλλόνια.

 

ήταν ΠΟΛΥ ευχαριστημένη.

 

Επιπλέον κάνουν πολλές δραστηριότητες.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

κι εγώ ενδιαφέρομαι για το αερόστατο καθώς και για τα στρουμφάκια που είναι εκεί κοντά

 

μου άρεσαν πολύ και οι 2 σταθμοί... απλώς τα στρουμφάκια είναι σαφώς πιο ακριβά...

 

έχει κανείς εμπειρία από εκεί;

 

ευχαριστώ!

Be thankful for what you've got

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κάντε μία αναζήτηση στο φόρουμ, έχουν γραφτεί πολλά και για τους δύο σταθμούς... Εγώ δεν πήγα το παίδί μου εκεί, οπότε δεν μπορώ να σας πω τίποτα από προσωπική εμπειρία...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...