Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Χτες πήρα μια μεγάλη συσκευασία babylino με έκπτωση -6 ευρώ από τον Σκλαβενίτη στο Κορωπί, αλλά καρεκλάκι δεν είχε, είχαν τελειώσει. Πήρα τηλέφωνο επειδή θα περάσω από τον Σκλαβενίτη στην Βάρη, στην Γλυφάδα και στην Τερψιθέα και δεν έχει κανένας.

Η προσφορά είναι μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων και είναι ένα καρεκλάκι με μία μεγάλη συσκευασία ή με δύο μικρές (έτσι μου είπαν στο τηλέφωνο).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πηραμε και μεις 2 καρεκλάκια. Σκλαβενήτης Κηφισού μετά από μας είχε άλλο ένα μόνο. Μου δέχτηκαν και τα κουπόνια -8 ευρώ κανονικά για τις babylino. Ειχε έκπτωση ο Σκλαβενίτης -2 ε την οποία δεν πέρασαν όμως. Μου έκανα -8ε από τα 17 κατι που είχε αρχικη

Link to comment
Share on other sites

Πηραμε και μεις 2 καρεκλάκια. Σκλαβενήτης Κηφισού μετά από μας είχε άλλο ένα μόνο. Μου δέχτηκαν και τα κουπόνια -8 ευρώ κανονικά για τις babylino. Ειχε έκπτωση ο Σκλαβενίτης -2 ε την οποία δεν πέρασαν όμως. Μου έκανα -8ε από τα 17 κατι που είχε αρχικη

 

 

αχ φιλεναδα στο κορωπι -6 τα ειχαν!!!κριμα που ειναι μακρια σου!!!:-(

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια εγώ πήγα σήμερα το απόγευμα στο σκλαβενίτη του νέου κόσμο και πήρα babylino 2 πακέτα και 2 καρεκλάκια αφού έχω 2 παιδάκια.μ' αρεσαν πολύ τα καρεκλάκια. από ότι κατάλαβα πρέπει να είχαν απόθεμα. πήρα μάλιστα τηλ για να μην πάω άδικα. αξίζει τον κόπο.

Τα ζουζούνια μου είναι γλύκα, είναι τρέλα!

Link to comment
Share on other sites

πηρα χθες από τον μασούτη στην χαριλάου θεσσαλονίκης 2 συσκευασίες babygo με έκτπωση 50% και δέχθηκαν κανονικά και το ένα κουπόνι που είχα οπότε η μία συσκευασία μου βγήκε γύρω στα 3 ευρώ!!

αύριο θα πάω να στοκάρω και κανονικές έχω κάτι κουπόνια για μεγάλες συσκευασίες και μια που περιμένω και 2ο παιδάκι θα χρειαστούν δεν θα πάνε χαμένες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Katerina26 κουπονακια δέχονται;;;

Δεν ειχα κουπονι και δεν ξερω αλλα γιατι οχι???Αλλες φορες μου τα εχουν δεχτει σε συνδυασμο με προσφορα!Παντως η τιμη ειναι ηδη χαμηλη, 12 ευρω τα πηρα εγω!

Link to comment
Share on other sites

αχ φιλεναδα στο κορωπι -6 τα ειχαν!!!κριμα που ειναι μακρια σου!!!:-(

 

ναι μου πέφτει μακρυα δυστυχως...:( Αλλά δεν πειράζει γιατί είχα τα κουπόνια -8 ευρω που τα πήραν. Αλλά όπως είπα την εκπτωση -2 ευρω που έλεγε το τικεράκι στο ράφι δεν την πέρασαν! Μόνο το κουπόνι πήραν. Αλλά πάλι καλά το πήραν και αυτό. Δεν έχει ημερομηνία λήξης αλλά έχει τις παλιές συσκευασίες πάνω. Εχω μερικά ακόμα να πάω να τα πάρω γιατί υποψιαζομαι ήταν κουπόνι στα πλαίσια προώθησης των παλιών συσκευασιων ώστε να τελειώσουν τα αποθέματα και φοβάμαι μην πουν ότι δεν τα δέχονται για τις νέες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι χτες και μένα τα δέχτηκαν αλλά επειδή έχω αρκετά ακόμα αλλά αυτην την στιγμή εχω τιγκάρει από πάνες ελεγα να τα κρατήσω για αργοτερα (δεν έχουν ημ.λήξης) αλλά φοβάμαι μην περάσει ο καιρός και δεν τα δέχονται οπότε μάλλον θα πάω να τα πάρω ολα να είμαι σίγουρη.

Link to comment
Share on other sites

ναι χτες και μένα τα δέχτηκαν αλλά επειδή έχω αρκετά ακόμα αλλά αυτην την στιγμή εχω τιγκάρει από πάνες ελεγα να τα κρατήσω για αργοτερα (δεν έχουν ημ.λήξης) αλλά φοβάμαι μην περάσει ο καιρός και δεν τα δέχονται οπότε μάλλον θα πάω να τα πάρω ολα να είμαι σίγουρη.

 

είσαι σίγουρη ότι δεν έχουν ημερομηνία λήξης??? περίεργο μου φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

ναι χτες και μένα τα δέχτηκαν αλλά επειδή έχω αρκετά ακόμα αλλά αυτην την στιγμή εχω τιγκάρει από πάνες ελεγα να τα κρατήσω για αργοτερα (δεν έχουν ημ.λήξης) αλλά φοβάμαι μην περάσει ο καιρός και δεν τα δέχονται οπότε μάλλον θα πάω να τα πάρω ολα να είμαι σίγουρη.

 

Πηγαινε να στοκαρεις καλε!!!! Παρε και μεγαλυτερα νουμερα...εχετε καιρο μπροστα σας!!!!:wink:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

είσαι σίγουρη ότι δεν έχουν ημερομηνία λήξης??? περίεργο μου φαίνεται

 

 

και εγω εχω 5 κουπονια για μικρες συσκευασιες χωρις ημερομηνια ληξης,δεν ειναι ασυνηθιστο!;)

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη ρε κοριτσια μια ερωτηση. τι καρεκλακι ειναι αυτο που δινει ο σκλαβενιτης με τα μπεμπιλινο??? ισχυει ακομα??

 

Στην Καλλιθέα στο Σκλαβενίτη πρέπει να έχουν ακόμα, είναι μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Το δίνουν προσφορά με μεγάλη συσκευασία babylino (-2 ευρώ) ή δύο μεσαίες. Ειναι ξύλινο και η πλάτη του έχει το σχήμα ενός αρκουδακιού :-)

GJMap2.png
Link to comment
Share on other sites

Α να κανω και μια ερωτηση σε οποια τυχον χρησιμοποιει πανες του lidl???Νουμερο 6 υπαρχει η μεχρι 5 βγαινουν???

 

Σε κανονικές πάνες μέχρι νούμερο 5, αλλά έχει πάνες βρακάκι 6, είναι να σου κάνει καλή εφαρμογή το μέγεθος της κάθε εταιρίας (π.χ. οι πάνες βρακάκι babylino μας έκαναν διαρροές, αυτές του lidl όχι)!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...