Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΙΚΑ ΕΟΠΠΥ ΠΕΔΥ)


pegi

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!

Θα ηθελα να ρωτησω οσες ειναι απο θεσσαλονικη,αν εχουν υποψιν τους κανενα καλο παιδιατρο που να ναι στις δυτικες συνοικιες,να ερχεται και στο σπιτι αν γινεται κατι εκτακτο.ειμαι νεα μανουλα και η κλινικη οσους εχει ειναι πολυ μακρια και δε με ενθουσιασαν κιολας.

ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ.....ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 10 months later...

Κορίτσια μένω Ωραιόκαστρο.Κάποιον καλό παιδίατρο ,φιλικό στο θηλασμό και γνώστη των τροφικών αλλεργιών του μωρού γνωρίζετε; Έχω αυτοκίνητο και μπορώ να κινηθώ και στην ευρύτερη δυτική Θεσ/νίκη αν δεν βρεθεί κάτι καλό στο Ωραιόκαστρο.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΑΛΕΞΙΔΗ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΕΔΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΑΛΕΞΙΔΗ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΕΔΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.

Γράψε τηλ. και διεύθυνση.Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Λεγεται δαουκοπουλος δημητρης,τηλ.695050. :D αν πας περιμενω εντυπωσεις.

Χαίρομαι ιδιαιτέρως διότι το συγκεκριμένο γιατρό τον συνέστησε και η φαρμακοποιός στην οδό Κομνηνών στον άντρα μου όταν τη ρώτησε που πηγαίνει τα παιδιά της.Τώρα που παιρνω και από αλλού το εχέγγυον ότι είναι καλός θα τον επισκεφθώ σίγουρα.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πηγα σε πολλους μεχρι που μου το συστησε μια φιλη που μεγαλωσε και τα 3 παιδια της ,και ακουσα τα καλλητερα.το ιατρειο του ειναι παρα πολυ ωραιο,και καθαρο.το μονο ισως προβλημα που μπορει να σου τυχει ειναι να περιμενεις λιγο παραπανω :? απο την ωρα που εκλεισες ραντεβου,αλλα αυτο δεν συμβαινει παντα.ολες θελουμε το καλυτερο για τα παιδια μας :P

322829.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες!! Εγώ είμαι στο μήνα μου και περιμένω με αγωνία την άφιξή του / της μπέμπη / μπέμπας! (Μιας και δεν έχουμε δει το φύλο του μωρού).Eπειδή μένουμε Μετέωρα, λέγαμε να πάμε στον ιατρό Π. Καλκασίνα - το ιατρείο του είναι εδώ στην πλατεία Μετεώρων. Μήπως έχει ακούσει καμιά κάτι για το συγκεκριμένο ιατρό;; ή ίσως θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιον άλλο εδω κοντά;;; Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε γνώμη σας.....

Happiness lies in your own hands....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα χρονια πολλα χριστος ανεστη..μενω θεσσαλονικη και μολις γεννησα το πρωτο μου μπεμπη..θα ηθελα να μαθω απο καποια μανουλα για παιδιατρο μια και δεν εχω καποιον υποψιν και αν ειναι δυνατον να ειναι στο ικα ..μενω δυτικα..ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα σε ολους τους γονεις!!

 

θα ηθελα αν γνωριζετε να μου προτεινετε καποιον καλο παιδιατρο,αν ειναι δυνατον και νεογνολογο,ο οποιος εκτος απο το ιατρειο του,να ειναι προθυμος να ερθει και στο σπτι αν χρειαστει..σε κανενα μηνα γενναω διδυμα και θα ηθελα να εχω τις παραπανω δυνατοτητες για αυτα..

 

σας ευχαριστω εκ των προτερων!!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

ΔΑΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ, ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ !!!

3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΝ ΕΧΩ , ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ, ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ! ΣΤΙΣ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ ΦΥΣΗΜΑ ΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΡΗΣΕ ΠΩΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ...

ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΣΟΙ ΜΕΝΕΤΕ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ, ΕΓΩ 3 ΑΛΛΑΞΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΔΑΟΥΚΟΠΟΥΛΟ, ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΠΤΥΧΙΑ ΕΞ.... ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ...

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

Καλή είναι σίγουρα η μαυρομιχάλη μαρία στο εύοσμο,αλλά για τα φάρμακα που λες δεν μπορώ να σου εγγυηθώ γιατί δεν γνωρίζω. Πάντως σαν επιστήμονας είναι πολύ καλή..

gth0p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα κοριτσια,εμενα μου συστησαν την Αποστολιδου Κυριακη στην Μενεμενη,οποτε την χρειαστηκα για το σπιτι ηρθε χωρις κανενα προβλημα κ ειναι πολυ αναλυτικη σε ολα,εξεταζει αρκετη ωρα το παιδι κ γενικα μεχρι στιγμης δεν ειχαμε κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι σίγουρα η μαυρομιχάλη μαρία στο εύοσμο,αλλά για τα φάρμακα που λες δεν μπορώ να σου εγγυηθώ γιατί δεν γνωρίζω. Πάντως σαν επιστήμονας είναι πολύ καλή..

 

 

Κι εμεις την Μαρια εχουμε και ειμαστε πολυ ικανοποιημενοι.....Ειναι στον Ευοσμο, Σμυρνης.

Link to comment
Share on other sites

Στη γενική κλινική που γέννησα γνώρισα έναν παιδίατρο που "ταίριαξε" πολύ στη δική μου φιλοσοφία. Είναι νέος, ήρεμος και καθησυχαστικός, φιλικός και προσιτός.

Είναι στον Εύοσμο και πραγματικά θα τον επέλεγα εάν δεν έμενα Καλαμαριά. Εκτίμησα πολύ το γεγονός ότι εξηγούσε τα πάντα απλά και με υπομονή χωρίς να σε γεμίζει άγχος.

 

Για να έχουμε σφαιρική άποψη (δεν μου αρέσει να εκθειάζω απλώς), στα αρνητικά βάζω ότι με κάλεσε κανά δυο φορές στο κινητό, σαν follow up, που από τη μία το βρήκα γλυκό αλλά ίσως και γιατί ήθελε πελάτες. Έρχεται σπίτι σε όλες τις περιοχές μου είχε πει.

 

Εάν κάποια ενδιαφέρεται ας που πει να της στείλω τα στοιχεία του.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
η κα Πουλιου στους αμπελοκηπους

Δωσε μου γενικες πληροφοριες με πμ αν μπορεις.Ποσο εμπειρη ειναι?αν γνωριζει για θηλασμο αν ερχεται σπιτι κλπ.Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...