Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

να ξεκαθαρισω την θεση μου για τον Γκριμπιζη ο οποιος ειναι καλος γιατρος σαφως απλα οι ατελειωτες ωρες αναμονης δεν αντεχονται γιατι εχει περα πολυ κοσμο..

στις γεννες οι μαιες κανουν ολοι την δουλεια και ερχεται τελευταια στιγμη..το εκανε στηνκουμπαρα μου η οποια εκνευριστηκε φοβερα μαζι του αλλα παλι σε αυτον παει γιατι του εχει εμπιστοσυνη..

ισως θα επρεπε να μην αναλαμβανει τοσο πολυ κοσμο γιατι απλα δεν προλαβαινει...

οταν πηρα εγω για ραντεβου ημουν 2 μηνων εγκυος και η γραμματεας εκλεισε ραντεβου μετα απο 2 μηνες...δεν πηγα βεβαια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να ξεκαθαρισω την θεση μου για τον Γκριμπιζη ο οποιος ειναι καλος γιατρος σαφως απλα οι ατελειωτες ωρες αναμονης δεν αντεχονται γιατι εχει περα πολυ κοσμο..

στις γεννες οι μαιες κανουν ολοι την δουλεια και ερχεται τελευταια στιγμη..το εκανε στηνκουμπαρα μου η οποια εκνευριστηκε φοβερα μαζι του αλλα παλι σε αυτον παει γιατι του εχει εμπιστοσυνη..

ισως θα επρεπε να μην αναλαμβανει τοσο πολυ κοσμο γιατι απλα δεν προλαβαινει...

οταν πηρα εγω για ραντεβου ημουν 2 μηνων εγκυος και η γραμματεας εκλεισε ραντεβου μετα απο 2 μηνες...δεν πηγα βεβαια..

 

Τον Γκριμπίζη τον έχω γιατρό, είναι ακριβως όπως τα περιγράφεις... μεγάλη αναμονή και όσο για την γέννα ναι όντως όλη την δουλεια την κάνουν οι μαιες, αλλά νομίζω ότι όλοι οι γιατρόι κάπως έτσι ενεργούν είναι σύστημα πλέον.

Όσο για ραντεβού εγκυμοσύνης εμένα προσωπικά όταν πήρα τηλεφωνο να κλείσω ραντεβού ζήτησα καταρχην τον ίδιο και μου έκλεισε την επόμενη εβδομάδα.

Δυστυχώς οι κοπέλες που έχει γραμματεία είναι λίγο περιεργες.

Πηγαίνω 15 χρόνια στον Γρηγόρη είμαι απόλυτα ευχαριστημένη, όποτε κι αν τον χρειαστηκα πάντα τον έβρισκα και πάντα ήταν δίπλα μου. Ααααα και κάτι τελευταιο...

Στην κλινική πήγα με προγραμματισμένο ραντεβού για πρόκληση, μπήκα 12 το βράδυ και η αιθουσα που με έβαλαν ήταν κοντα στην ρεσεψιόν κι ετσι άκουγα τα πάντα (δεν κοιμηθηκα όλη νυχτα απο τον φόβο και το άγχος μου) πήρε 3 φορες τηλεφωνο(στις 00:30, 02:00 και 04:00, στις 07:30 ήρθε στην κλινική) και ρωτουσε την μαια που με είχε αναλάβει πως είμαι κι αν όλα πάνε καλά..... εμενα αυτό κάτι μου λέει...

 

Αλλά όντως έχεις απόλυτο δίκιο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσάκια μου, είμαι καινούργια στην παρεούλα σας, και είμαι 25 χρονών, χωρίς παιδάκια ακόμα. Θέλω να ρωτήσω την γνώμη σας για την Κ. Μπίλη Ελένη που είναι στην μητροπόλεως. μου την σύστησαν , για γυναικολογική εξέταση που έψαχνα, και θα ήθελα την γνώμη σας. Έχω πολυκυστικές οοθήκες, και έχω ένα θεματάκι με αυτό αφού περίοδος ...γιοκ!!! και θέλω να συζητήσω και για την γονιμότητα μου, τι γίνεται!!! αγχόνομαι πάρα πολύ για το μέλλον που θα θέλουμε με τον αραβωνιαστηκό μου να κάνουμε παιδάκι. Περιμένω γνώμες.... φιλάκια!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια!!!ειμαι νεα στο forum..ψαχνω μια καλη γυναικολογο για να την εχω και σε εγκυμοσυνη,οταν με το καλο έρθει..πηγα 2 φορες στην κα Γαϊτάνη Μαρια.Ηταν Μποτσαρη,και τωρα Βασ.Ολγας.Τη γνωρίζει καμια ? Καμια γιατρο του ικα?θελω γυναικα...

Ευχαριστω!

:?:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ξεκαθαρισω την θεση μου για τον Γκριμπιζη ο οποιος ειναι καλος γιατρος σαφως απλα οι ατελειωτες ωρες αναμονης δεν αντεχονται γιατι εχει περα πολυ κοσμο..

στις γεννες οι μαιες κανουν ολοι την δουλεια και ερχεται τελευταια στιγμη..το εκανε στηνκουμπαρα μου η οποια εκνευριστηκε φοβερα μαζι του αλλα παλι σε αυτον παει γιατι του εχει εμπιστοσυνη..

ισως θα επρεπε να μην αναλαμβανει τοσο πολυ κοσμο γιατι απλα δεν προλαβαινει...

οταν πηρα εγω για ραντεβου ημουν 2 μηνων εγκυος και η γραμματεας εκλεισε ραντεβου μετα απο 2 μηνες...δεν πηγα βεβαια..

 

Αγαπητη Demi,

κι εγώ τον Γριμπίζη έχω γιατρό. Εχεις δίκιο για την αναμονή, αν κι εγώ μάλλον είμαι από τις τυχερες. Δεν περίμενα ποτέ πάνω από μια ώρα.

Την ημέρα που γεννούσα ερχόταν συχνά και με έβλεπε αλλα δεν είχα και την απαίτηση να μείνει εκεί από πάνω μου 16 ώρες!!!

Από όσο μου είπαν οι κοπέλες στο Γένεσις, τους είχε πει ότι φοβάμαι και να μην πονέσω καθόλου. Αυτό δείχνει ότι θυμάται όλες τις κοπέλες που αναλαμβάνει αν σκεφτείς ότι εμένα με έβλεπε και με άκουγε μόνο όταν πηγαινα στο ιατρείο, σπανια χρειάστηκε να τον πάρω τηλέφωνο.

Όσο για το ραντεβού, εγώ τον κάλεσα στο κινητό και με είδε στο Γένεσις, επειδή πραγματικά στο ιατρείο του γίνεται χαμός.

Πάντως σαν γιατρος και σαν άνθρωπος είναι ΤΕΛΕΙΟΣ - ΤΕΛΕΙΟΣ - ΤΕΛΕΙΟΣ !!!!!! Περίμενε 16 ώρες και γλύτωσα την καισαρική. Είναι πάρα πολύ ευγενικός και ήρεμος. Τουλάχιστον εμένα που είχα πολύ αγχος εξαιτίας μιας προηγούμενης αποβολής με ηρεμούσε πάρα πολύ.

Να σημειώσω ότι στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου είχα άλλο γιατρο και δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένη. Εκεί να δεις αναμονη!!! Πηγαινα στις 5 και με έβλεπε στις 11 με αιμοραγία. Τελικά απέβαλα. Δεν μιλούσε καθόλου καλα, το έπαιζε ότι μας είχε πολύ θάρρος!!! Σκέψου ότι φώναζε τον σύζηγο γίγαντα!!!! Εγώ πιστευω ότι κάποιος γιατρος τα κάνει αυτά για να καλύψει την άγνοιά του!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω τον Ελκοτη Μιχαλη που συνεργαζεται με το γενεσις..Ειναι πολυ καλος και παρολο που εχει αρκετο κοσμο ποτε δεν περιμενα πανω απο μισαωρο και μαλιστα χωρις ραντεβου..Ειναι στη Χαριλαου και οταν γεννησα ηρθε στην κλινικη περιπου ενα μισαωρο αφου εφτασα εγω..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εγω εχω τον Σαραβελο που ξεγενναει στη γενικη.Ειναι καταπληκτικος και πολυ καλος στις τιμες.Τον βρισκεις οτι ωρα τον χρειαστεις και εμπνεει εμπιστοσυνη.Τον συστηνω ανεπιφυλακτα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα.Εγω εχω τον Σαραβελο που ξεγενναει στη γενικη.Ειναι καταπληκτικος και πολυ καλος στις τιμες.Τον βρισκεις οτι ωρα τον χρειαστεις και εμπνεει εμπιστοσυνη.Τον συστηνω ανεπιφυλακτα!!!

 

 

Τον έχουν γιατρό δύο φίλες μου και είναι πολύ ευχαριστημένες.

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, έχω ξαναρωτήσει αλλά επειδή δεν είχα νέα, και είναι και επείγον, μήπως ξέρει κανείς πληροφορίες για την Κα Μπλούχου?Ευχαριστώ και σόρυ για το πρήξιμο.....

Link to comment
Share on other sites

οχι κοριτσια σαν γιατρος ειναι ΤΕΛΕΙΟΣ και εγω εκει ηθελα να παω αλλα δεν ειχα το κινητο του και η γραμματεας μια αθλια μου ειπε ενα πολυ μακρινο ραντεβου...

και εγω επειδη μενω εκτος θεσσαλονικης καταλαβαινετε οτι δεν μπορω να περιμενω να με εξετασει επειτα απο 2 ωρες και αλλη μια ωρα και παραπανω για να φτασω σπιτι μου..

Τον ειδα και στο παπαγεωργιου που ξεχωριζε με διαφορα απο ολους τους υπολοιπους...

 

στον γκριμπιζη αναφερομαι.

Link to comment
Share on other sites

οχι κοριτσια σαν γιατρος ειναι ΤΕΛΕΙΟΣ και εγω εκει ηθελα να παω αλλα δεν ειχα το κινητο του και η γραμματεας μια αθλια μου ειπε ενα πολυ μακρινο ραντεβου...

και εγω επειδη μενω εκτος θεσσαλονικης καταλαβαινετε οτι δεν μπορω να περιμενω να με εξετασει επειτα απο 2 ωρες και αλλη μια ωρα και παραπανω για να φτασω σπιτι μου..

Τον ειδα και στο παπαγεωργιου που ξεχωριζε με διαφορα απο ολους τους υπολοιπους...

 

στον γκριμπιζη αναφερομαι.

 

Καλα το έχω ξαναπει..... απορώ με ποια λογική ο Γρηγόρης έχει τέτοια άτομα στην γραμματεία?????

Αφού εχω σκεφτεί να του το πω.. Μα καμμια στα τόσα χρόνια που πάω 15 παρακαλώ καμμία δεν ήταν νορμάλ!!!

Τι να πω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια s.o.s

το σαβ.κο διαπιστωσα οτι ειμαι εγκυος και ψαχνω επειγοντως για γιατρος.

σκεφτηκα

α) τον γκιμπιζη που εχω ακουσει πολυ καλα λογια σαν γιατρος αλλα με τρομαζει η αναμονη που εχει στο ιατρειο του κ αν θα με κλεισει γρηγορα η γραμματεας του για ραντεβου- επιβεβαιωση εγκυμοσυνης. (παρεπιπτωντως οταν σου κλεινει ραντεβου στο γενεσις τι πληρωνεις? και γενικα απο τιμες τι παιζει σε επισκεψη κ καισαρικη?)

β) τον ζεπειριδη που ενημερωσε η συμφορουμιωτισσα demi οτι λειπει στις βρυξελες κ γυρναει 8 αυγουστου :cry:

ο Αθανατος ξεγεναει στο παπαγεωργιου ή μονο σε ιδιωτικες κλινικες?

ρωταω γιατι θα προτιμουσα να γεννησω στο παπαγεωργιου...

την βοηθεια σας .... παρακαλω!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια....

είμαι στον 6ο μήνα, περιμένω διδυμάκια και η γιατρός μου είναι η Στέλλα Μακρή.Πριν μείνω έγκυος την επισκέφτηκα 1 φόρα και μου είχε φανεί καλή.Να σημειώσω οτι είμαι 27 και έχω αλλάξει 6 γυναικολόγους :rolleyes:είτε γιατί δεν μου άρεσε η συμπεριφορά τους,είτε γιατί δεν μου ενέπνεαν εμπιστοσύνη είτε γιατι δεν ήμουν ευχαριστημένη απο την αγωγή που μου έδιναν(έκανα πολλές κολπίτιδες για χρόνια και θεραπεύτηκα μονο με ομοιοπαθητική)

Για παράδειγμα δεν κατάλαβε απο την πρώτη επίσκεψη οτι τα μωρά είναι 2.Δέν ξέραμε απο την αρχη αν τα μωρα έιναι διζυγωτικα , διαμνιακα και αν έχουν δύο πλακούντες και όταν μας το ρώτησαν στην κλινική που πήγα γιατι είχα συσπάσεις στον 4ο μήνα δεν ήξερα καν τι σημαίνει:shock: Ρώτησα στην επόμενη επίσκεψη τη γιατρό και μου απάντησε πως δεν με ενδιαφέρει αυτό και να μην μπαινω στο internet γιατι αγχώνομαι άδικα.Ευτυχώς το μάθαμε στον β επιπέδου και και αυτο γιατι είναι διαφορετικού φύλου τα μωρα και είναι η μόνη απόδειξη μετα τον 4ο μήνα οτι είναι διζυγωτικά και διαμνιακα-αλλιώς δεν θα το μαθαίναμε ποτέ-.:rolleyes: .Επίσης ξεχνάει κάποια πράγματα και πρέπει να της τα θυμίσω εγώ όπως τις εξετάσεις και την επόμενη επίσκεψη.Δεν με ζυγίζει και δεν μου παίρνει την πίεση.Τέλος μου λέει να την επισκεφτώ σε ένα μήνα αλλά απο οτι έχω ακούσει στις δίδυμες κυήσεις οι επισκέψεις έιναι πιο συχνές.

Απο την άλλη δείχνει ενδιαφέρον, προσπαθεί να μου διώξει το αγχος και απαντάει σε όλες μου τις ερωτήσεις.Είναι υπέρ του θηλασμού και του φτ αλλά εμείς θα παμε για κτ για αποφυγή επιπλοκών.Είναι άνθρωπος όσων αφορά το οικονομικό 40ε η επισκεψη και 1200 η καισαρικη για δυο μωρα.Επίσης επειδή το άγχος μου είναι η προωρότητα μου είπε πως δεν έχει ξεγεννησει ποτέ πριν τις 34w και πως αν γίνει κάτι τέτοιο πάμε νοσοκομειο και οχι κλινικη χωρίς δευτερη σκέψη.Τέλος το ιατρείο της έχει πάντα πολύ κόσμο και κυρίως εγκυούλες!!

Αν πηγαίνει καμία στη Στελλα ή αν έχετε ακούσει κάτι σχετικα απαντήστε η στείλτε πμ

lMz8p3.png[
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια s.o.s

το σαβ.κο διαπιστωσα οτι ειμαι εγκυος και ψαχνω επειγοντως για γιατρος.

σκεφτηκα

α) τον γκιμπιζη που εχω ακουσει πολυ καλα λογια σαν γιατρος αλλα με τρομαζει η αναμονη που εχει στο ιατρειο του κ αν θα με κλεισει γρηγορα η γραμματεας του για ραντεβου- επιβεβαιωση εγκυμοσυνης. (παρεπιπτωντως οταν σου κλεινει ραντεβου στο γενεσις τι πληρωνεις? και γενικα απο τιμες τι παιζει σε επισκεψη κ καισαρικη?)

β) τον ζεπειριδη που ενημερωσε η συμφορουμιωτισσα demi οτι λειπει στις βρυξελες κ γυρναει 8 αυγουστου :cry:

ο Αθανατος ξεγεναει στο παπαγεωργιου ή μονο σε ιδιωτικες κλινικες?

ρωταω γιατι θα προτιμουσα να γεννησω στο παπαγεωργιου...

την βοηθεια σας .... παρακαλω!

 

Θα σου πω για τον Γκριμπίζη. Τους άλλους 2 δεν τους ξέρω.

 

Είναι πάρα πολύ καλός!!!Όσον αφορά για το ραντεβού πίεσε την κοπέλα κι αν είναι , μου ξου του κτλ ζήτα τον ίδιο!!

Στο Γέννεσις πλήρωνεις ότι και στο ιατρείο του (50€)

Η επίσκεψη κάθε φορά είναι 50 €.

Φυσιολογικος τοκετός: 800 € και Καισαρική: 1.200 € (όλα αυτά μέχρι και τον Δεκ 08 αλλά δεν νομιζω να έχει αλλάξει κάτι ιδαίτερα)

Είναι και στο Παπαγεωργίου.

Link to comment
Share on other sites

ιωαννα σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου, πηρα χθες τηλ και ειπα στην γραμματεα οτι ειμαι εγκυος κ θελω να κλεισω ραντεβου κ απο μονη της μου ειπε να με συνδεσει στον γιατρο. μου εκλεισε ραντεβου το Σαββατο στο γενεσις κ μου κανονισε κ το 2ο ραντεβου στο ιατρειο. ελπιζω να ειναι τοσο καλο οσο τον περιγραφετε ολες σας κ να μεινω ευχαριστημενη.

το μονο που με προβληματισε ειναι ποσο θα με παρει επισκεψη στο γενεσις αλλα αφου μου λες οτι ειναι το ιδιο κανενα προβλημα.

βασικα ελπιζω να μην εχει προβλημα να γεννησω στο παπαγεωργιου γιατι θελω αυτην την φορα να αποφυγω την κλινικη μια που δεν πληρωσα κ λιγα στην πρωτη γεννα.

Link to comment
Share on other sites

ιωαννα σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου, πηρα χθες τηλ και ειπα στην γραμματεα οτι ειμαι εγκυος κ θελω να κλεισω ραντεβου κ απο μονη της μου ειπε να με συνδεσει στον γιατρο. μου εκλεισε ραντεβου το Σαββατο στο γενεσις κ μου κανονισε κ το 2ο ραντεβου στο ιατρειο. ελπιζω να ειναι τοσο καλο οσο τον περιγραφετε ολες σας κ να μεινω ευχαριστημενη.

το μονο που με προβληματισε ειναι ποσο θα με παρει επισκεψη στο γενεσις αλλα αφου μου λες οτι ειναι το ιδιο κανενα προβλημα.

βασικα ελπιζω να μην εχει προβλημα να γεννησω στο παπαγεωργιου γιατι θελω αυτην την φορα να αποφυγω την κλινικη μια που δεν πληρωσα κ λιγα στην πρωτη γεννα.

 

melisoula συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου.Εχω και γω τον γκριμπιζη και σου γραφω για να σου πω να μην το σκεφτεσαι καν.Προσωπικα μου εχει αποδειξει οτι δεν βαζει το χρημα πανω απ όλα οπως αλλοι.Λοιπον θα ειμαι και γω στο Γενεσις το σαββατο γιατι αρχισαμε τις τελευταιες εξετασεις πριν τον τοκετο και αυτο γινεται εικει που επιλεγεις να γεννησεις.

Απλα για να ξερεις, επειδη εχει πολυ κοσμο και σε περιπτ εγκυμοσυνης δεν μπορει να σε δει αμεσα στο ιατρειο, σε βλεπει στο Γενεσις (ως εκτακτο )ετσι εκανε και με μενα και με όλες.Δύο ραντεβου το πρωτο δεκαπενθημερο.εκτος και αν ακουσετε καρδια και σου πει να πας απευθειας στο ιατρειο του για το δευτερο ραντεβου.εμεις ακουσαμε στο δευτερο ραντεβου την καρδουλα.Η τιμη ειναι 50 ευρω ανεξαρτητα απο το που σε βλεπει.Ο,τι σου γραφω ειναι τωρινο εφοσον εγω τωρα ειμαι εγκυος.Η τιμη του ΦΤ ειναι 900 και της ΚΤ 1200(πολυ καλα)θα γεννησεις Γενεσις η Γενικη.στο Παπαγεωργίου θα πρεπει να εχει εφημερια (1-2 φορες τον μηνα)αν θελεις να πας με προκλιση (εγω το λεω αυτο δεν το συζητησα μαζι του)οκ εγω ειμαι υπερ της φυσιολογικής οδου και αν και θα προτιμουσα το Παπαγεωργιου δεν εχω σκοπο να πιεσω τα πραγματα.Αντε με το καλο και ο,τι χρειαστεις πες μου...

Link to comment
Share on other sites

ιωαννα σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου, πηρα χθες τηλ και ειπα στην γραμματεα οτι ειμαι εγκυος κ θελω να κλεισω ραντεβου κ απο μονη της μου ειπε να με συνδεσει στον γιατρο. μου εκλεισε ραντεβου το Σαββατο στο γενεσις κ μου κανονισε κ το 2ο ραντεβου στο ιατρειο. ελπιζω να ειναι τοσο καλο οσο τον περιγραφετε ολες σας κ να μεινω ευχαριστημενη.

το μονο που με προβληματισε ειναι ποσο θα με παρει επισκεψη στο γενεσις αλλα αφου μου λες οτι ειναι το ιδιο κανενα προβλημα.

βασικα ελπιζω να μην εχει προβλημα να γεννησω στο παπαγεωργιου γιατι θελω αυτην την φορα να αποφυγω την κλινικη μια που δεν πληρωσα κ λιγα στην πρωτη γεννα.

 

θα του το ξεκαθαρισεις απο την αρχή. θα του πεις θελω να αποφυγω την κλινική και θέλω στο Παπαγεωργίου. Κάτι θα κάνει ο Γρηγόρης.

Το δευτερο σου είναι απ οτι κατάλαβα!!! Άντε με το καλό!!

Link to comment
Share on other sites

elpidat με το καλο να γεννησεις κ ολα να πανε καλα. εμενα ηδη μου εκλεισε δευτερο ραντεβου στο ιατρειο του, χθες που μιλησαμε στο τηλεφωνο.

επειτα εχω ηδη γεννησει με κτ οποτε επειδη θα παω προγραμματισμενα κ για το δευτερο ελεγα να αποφυγω τα εξοδα της κλινικης εφοσον εχω ακουσει τοσο καλα λογια για το παπαγεωργιου.

κατι αλλο ρε κοριτσια γιατι αγχωθηκα σαν πρωταρα (χαχαχα) : το σαββατο που θα παω θα ειμαι 5εβδ + 1 ημερων , θα φανει τπτ στον υπερηχο ή βιαστικα να κλεισω ραντεβου?

Link to comment
Share on other sites

elpidat με το καλο να γεννησεις κ ολα να πανε καλα. εμενα ηδη μου εκλεισε δευτερο ραντεβου στο ιατρειο του, χθες που μιλησαμε στο τηλεφωνο.

επειτα εχω ηδη γεννησει με κτ οποτε επειδη θα παω προγραμματισμενα κ για το δευτερο ελεγα να αποφυγω τα εξοδα της κλινικης εφοσον εχω ακουσει τοσο καλα λογια για το παπαγεωργιου.

κατι αλλο ρε κοριτσια γιατι αγχωθηκα σαν πρωταρα (χαχαχα) : το σαββατο που θα παω θα ειμαι 5εβδ + 1 ημερων , θα φανει τπτ στον υπερηχο ή βιαστικα να κλεισω ραντεβου?

 

Μια χαρά τότε!! Προγραμματισμένα θα πας!!!!!

Σαν λίγο να βιάστηκες αλλά δεν πειράζει.. Το πιο σημαντικό είναι να δει αν το μωρό είναι ενδομήτριο!! Το πιο βασικό!!

Να μπεις να μας πεις!!

Link to comment
Share on other sites

Τίκας Γιώργος. Εγνατία 81Α Είναι στο Γέννεσις αλλά και στο ικα κάτι που με βόλεψε πολύ. Τον ξέρω χρόνια πήγαινα εκεί για τεστ παπ και τον προτίμησα και στην εγκυμοσύνη. Πολύ χαλαρός εμένα μου έβγαζε ασφάλεια και σιγουριά. Τον έπαιρνα συνέχεια τηλ (πρωτάρα!!!)και ήταν πολύ ευγενικός και μου εξηγούσε τα πάντα.Σπάσαν τα νερά 2 το πρωί και ήρθε σφαίρα από Χαλκιδική. και το καλύτερο: όταν στο χειρουργείο (καισαρική γιατί η μπέμπα ήταν ισχιακή και σπάσαν τα νερά) ανέβηκε απότομα η πίεσή μου 17 νομίζω και κατέβηκε αμέσως στο 9 έσωσε την ζωή μου και της κόρης μου. Δύσκολο περιστατικό και σπάνιο απ'ότι μου είπαν και οι μαίες. Πραγματικά του χρωστάω την ζωή μας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...