Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποσο ειμαι ΑΝ ειμαι>?


Recommended Posts

Καλησπερα!!!Θα ηθελα τα φωτα σας!!!!

Εαν υπηρξε σεξουαλικη επαφη στις 18 Νοεμβριου και τελικα ειμαι εγκυος ποσο εβδομαδων ειμαι;Προσοχη....

Μετραω την πρωτη ημερα του τελευταιου κυκλου μου Η την ημερα που ξερω ειχα επαφη?

Εχω τρελαθει απο την αγωνια μου Δεν την παλευω...Ηθελα να ξερω κιολας ποσο κανει μια εξεταση β χοριακη χωρις καποια ασφαλιση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μετρας την 1η μερα του της τελευταιας περιοδου σου απο κει μετρας την εγκυμοσυνη!

 

Β χοριακη σε μεγαλο γνωστο μικροβιολογικο χωρις ασφαλιση 32 ευρω!:D

Βεβαια αυτα διαφερουν!

Με το καλοοοοοοοοοοο

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

Θυμήσου πότε είχες τελευταία περίοδο και μέτρα τις βδομάδες+μέρες από τότε. Ακριβώς τόσο είσαι.

Χοριακή στο νοσοκομείο Έλενα 7 ευρώ χωρίς ασφάλιση (τόσο έκανε το Μάιο). Παίρνουν αίμα ως τις 10.30 το πρωί και τα αποτελέσματα τα έχεις το ίδιο μεσημέρι, γύρω στη 1

jcEKp3.png  JKdkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα και πλαι κοριτσια

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις.

Με ετρωγε η αγωνια και πηγα στο μικροβιολογικο.Το εψαξα λιγακι παραπανω χαρη σε σας και το πιο φτηνο που βρηκα ηταν 20 ευρω.Δεν μπορουσα να παω νοσοκομειο γιατι ειχα να παω το παιδι σχολειο και μετα ειχα δουλειες πολυ μακρια οποτε προτιμησα το μικροβιολογικο.

Το εκανα το πρωι και στις 7 ητν ετοιμα το απογευμα.Μου ειπε τηλεφωνικα οιτ ειναι αρνητικο και το αποτελεσμα ειναι 0,1 Τοις εκατο,,,,,

ΕΕνιωθα ανακουφιση αλλα και απογοητευση ταυτοχρονα....Ο αντρας μου στεναχωρεθηκε και οταν μιλησαμε μου ειπε πως η λογικη του λεει οχι αλλο παιδι (500 ευρω το μηνα βγαζει,,,,,,,,,,,,) και 300 εγω......τι να πληρωσουμε πια?απο την αλλη ομως ηθελε πολυ.Ειχε υπολογισει κιολας οτι θα ηταν λιονταρακι του αυγουστου....Στεναχωρεθηκα για εκεινον περισσοτερο.

Περασα μια απελπιστηκα ασχημη εγκυμοσυνη απο ψυχολογικη πλευρα που ηθελα να βιωσω την εκγυμοσυνη ομορφα αυτη την φορα.Αλλα δεν ηταν να γινει δενπειραει ισως ειναι για καλυτερο.Ισως μετα να μην μπορουσα να του προσφερω τα βασικα>?δεν ξερω αυτη η σκεψη με ετρωγε αυτες τις μερες και ηθελα τοσο πολυ να μαθω.

Μου κανει εντυπωση αυτη η καθυστερηση.Εχω πονους χαμηλα και στην μεση , νιωθω ενα βαρος εκει κατω αλλα περιοδος πουθενα......εγω που ημονυ παντα τοσο συνεπης στον κυκλο μου...Δεν καταλαβαινω,,,,

Σας ευχαριστωπ ολυ κοριτσια

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...