Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ -ΑΘΗΝΑ


Recommended Posts

Εγω εχω τον ΑΝΔΡΕΑ ΣΑΚΑΡΕΛΛΟ του χρωσταω πολλα και τον ευχαριστω πολυ για οσα εκανε για μενα!!!μετα απο 3 παλλινδρομες και πολλες πολλες εξετασεις τα καταφεραμε και τωρα κραταω το αγορακι μου!!!

Δεν ειναι γιατρος ειναι πρωτα ΑΝΘΡΩΠΟΣ και μετα γιατρος!!!

Ειναι συζητησιμος καθησυχαστικος και σου εμπνεει εμπιστοσυνη!!!

Ειναι στο ΜΗΤΕΡΑ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 357
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια καλημερα εχει καμια για γιατρο η εχει ακουσει κατι τον κ.Αργυρη Εξαρχακο που ηταν στο μητερα και πηγε τωρα στο γαια και αν ναι τι γνωμη εχει??ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ο γιατρός λέγεται Μαργέλης Ζώης. Τον έχω αρκετά χρόνια. Είναι πάρα παρα πολύ καλός. Συνεργάζεται με ΓΑΙΑ, ΡΕΑ και ΙΑΣΩ. Τον συστήνω ανεπιφύλακτα. Και αυτόν και τη μαία του.

Link to comment
Share on other sites

η δική μου είναι η Τάσσου Αργυρώ, μέχρι πρόσφατα ήτν στο Αττικό, τώρα δεν έχω μάθει μάθει ακόμα πουπήγε. νομίζω ότι χωρίς αυτή δεν θα ατ΄φερνα να γεννήσω φυσιολογικά! ΤΕΛΕΙΑ

vyLxp3.pngG7Azp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χατζηπαυλου γιωργος-ΜΗΤΕΡΑ ειναι φοβερος κοριτσια!!!!!τον συστηνω.....!!!!!!

 

Και μενα αυτος ηταν ο γιατρος μου κι αν διαβασεις παλαιοτερο ποστ μου θα δεις οτι τον θεωρουσα θεο οχι γιατρο. Ολα αυτα ομως μεχρι που εκανε το κορυφαιο λαθος!

Αφου εξετασε πεντε φορες την μητερα μου απεφανθη οτι δεν ειχε απολυτως τιποτα, οτι δεν επρεπε να κανει καμμια εξεταση, οτι δεν επρεπε να υποβληθει σε βιοψια, οτι δεν μπορουσε να της κανει βιοψια για ενα αιμαγγειωμα που υποτιθεται οτι ειχε και το αποτελεσμα ηταν να τη δουν τρεις χειρουργοι στο Αλεξανδρα να τη στειλουν για κατεπειγουσα βιοψια και τελικα να διεγνωστει με ακανθοκυτταρικο καρκινωμα και τωρα μπαινουμε για αιδιοεκτομη. Θα μου πεις ολοι κανουμε λαθη. Ναι ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟΙ γιατι αυτη η επιμονη του να μην δεχεται τη γνωμη κανενος πηγε την μητερα μου 4 μηνες πισω και θα μπορουσε η νοσος να εχει επεκταθει παντου. Δεν ειναι εγκληματικο αυτο; Και προσεξε στα γραφει ατομο που με ξεγεννησε ο Γιωργος και που πανω απ ολα ηταν φιλος μου.

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Είμαι καινούρια στο φόρουμ αν και έχω γίνει μέλος μήνες τώρα - αλλά όλο ξεχνάω τον κωδικό και δεν μπορώ να μπαίνω.....

Είστε αξιόπιστο φόρουμ και για αυτό θα ήθελα τα φώτα σας παρακαλώ!

 

Γνωρίζει καμιά από εσάς τον Φτούλη Σταμάτη στο ΙΑΣΩ;

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα και απο μενα....εγω θα ηθελα να παω στον κ.Μεταξακη Μανωλη που ειναι στο Μητερα και εχει ιατρειο στην Παλληνη!!!τον γνωριζει καποια κοπελα να μου πει εντυπωσεις και αν ειναι καλος???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια- ο γυναικολογος μου λεγεται φωτης παπας στο ιασω κ το ιατρειο ειναι στον κορυδαλλο-με πολυ μεγαλη εμπειρια και οικονομικος κ καλος ανθρωπος. γεννησα το τριτο μου παιδι σε αυτον αφου ειχα κανει ακτινογραφια στο στηθος ,κ καποιος απ τους προαναφερομενους γιατρους ο ψαθας μου ειχε κλεισει ραντεβου για αμβλωση.το παιδι ειναι μια χαρα κ ειναι 5 χρονων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.ΤΩΡΑ ΨΑΧΝΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟΥΣ ΕΛΕΓΧΟΥΣ,PAP TEST/ΚΟΛΠΙΚΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ.ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ?

ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΠΑΤΗΣΙΑ- ΓΙΑ ΦΡΑΙΔΑΚΗ Ή ΜΠΙΣΤΟΛΑΚΗ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΙΤΡΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ?

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!

ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΔΕΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ Ο ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ? ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

κι εγω θα θελα να μου απαντησετε αν γνωριζει καμια τον σταθοπουλο γιαννη και τον νικολαο μπαρδη στο ιασω

 

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ?ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ?ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟΝ..

Link to comment
Share on other sites

Κοντόπουλος στο Ιασώ: καλός γιατρός αλλά παράξενος άνθρωπος, τον ξέρω πολύ καλά.

Ζαννής Βούλγαρης, Ιασώ & Αλεξάνδρα: τέλειος γιατρός, λίγο πεζός στον τρόπο που μιλάει, έχει και το χιούμορ του.

Κοραντζής Αστέρης, Ιασώ: τέλειος γιατρός, μαζεμένος άνθρωπος, πολύ της λεπτομέρειας.

Τους ξέρω όλους καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Και μένα ο γιατρός μου είναι ο Νίκος Πετρογιάννης. Τον γνώρισα από την αδερφή μου και με βοήθησε να αντιμετωπίσω κάποια προβλήματα και πριν από την εγκυμοσύνη. Πολύ καλός επαγγελματίας, δεν σε αγχώνει χωρίς λόγο, με πολύ χιούμορ!!! Και οι μαίες του άψογες!

Link to comment
Share on other sites

πρωτοπαπας στο αλεξανδρας.πολυ καλος γιατρος και πολυ φιλικος!τον γνωρισα στην αρχη της εγκυμοσυνης και προς το παρον ειμαι απολυτα ευχαριστημενη!βασικο τον βρισκεις οποτε θες και παντα σου μιλαει δε σε ξεπεταει!

KLinp2.pngjvcQp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...